לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1841618,416 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'יש לי רעיון!'
יש לי רעיון!
<< ההודעה הנוכחית
03/09/2005 | 11:52
134
24
בואו נעשה שרשור של ציטוטים!

תצטטו את המשפט שהכי אהבתם מכל הספרים של הארי פוטר!

מה אתם אומרים?

חחח..=)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואי היו לנו המונים '
וואי היו לנו המונים
03/09/2005 | 14:29
2
4
אבל סבבה בעיני, לשם שינוי נוכל לטגלן את זה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' אפשר גם להביא קישורים :]'
אפשר גם להביא קישורים :]
03/09/2005 | 16:08
1
2
לצפיה ב-'האמ '
האמ
03/09/2005 | 16:12
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
03/09/2005 | 14:37
7
3
ה-"ציטוט" שעולה לי עכשיו זה:

Harry: "There's no need to call me 'sir,' professor."
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בערך '
בערך
03/09/2005 | 14:38
2
לצפיה ב-'ציטוטו ענק'
ציטוטו ענק
03/09/2005 | 15:09
1
3
לצפיה ב-'אני חולה על הקטע הזה!'
אני חולה על הקטע הזה!
26/09/2005 | 19:35
לצפיה ב-'הקטע הזה מעולה! XDDD'
הקטע הזה מעולה! XDDD
03/09/2005 | 19:40
2
לצפיה ב-'צחקתי כל כך כשקראתי את זה! '
צחקתי כל כך כשקראתי את זה!
04/09/2005 | 09:07
1
לצפיה ב-' [היי, תראו אותי, אני לא קשור]'
[היי, תראו אותי, אני לא קשור]
04/09/2005 | 18:32
2
לצפיה ב-'הציטוט שלי:'
הציטוט שלי:
03/09/2005 | 14:46
1
1
נראה לי מהספר החמישי... רון אמר ללבנדר בשיעור גילוי עתידות משהו כמו "תראי לי התחת מאדים"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה מהרביעי'
זה מהרביעי
07/09/2005 | 16:00
1
וזה כל כך נהרס בעברית, באנגלית זה shoe me Uranus (אוראנוס= יור אנוס, כלומר התחת שלך)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'המממ'
המממ
03/09/2005 | 14:56
אני אהבתי את הציטוט הבא:

"אוף זוז מהדרך פרסי" אמר פרד "הארי ממהר"
"כן הוא צריך לקפוץ לחדר הסודות לשתות תה עם המשרת המפלצתי שלו"אמר גורג

עמוד 219  הארי פוטר וחדר הסודות
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קודם כל, ניסיתי לחפש בדיחה אחת'
קודם כל, ניסיתי לחפש בדיחה אחת
03/09/2005 | 15:17
9
3
של פרד וג'ורג' שהצחיקה אותי הכי הרבה, אבל יש יותר מדי כאלה אז אני הולכת על-->
"האדון רך כף מבקש לציין את תדהמתו מכך שאדיוט שכזה הגיע למעמד של פרופסור.." (שסנייפ ניסה לגלות את "המידע הצפון" במפת הקונדסאים)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חח כן גמאותי זה הצחיק..'
חח כן גמאותי זה הצחיק..
03/09/2005 | 16:07
5
2
אבל אני אהבתי ת'בדיחה שלהם משו בסגנון: (אני לא זוכרת באיזה ספר ובאיזה הקשר) "ומה אנחנו? השכנים ממול?"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מהספר החמישי (לא זוכרת איזה עמוד),'
מהספר החמישי (לא זוכרת איזה עמוד),
03/09/2005 | 16:24
3
2
כאשר גברת וויזלי אמרה משהו כמו "זה כל כך נפלא! כל הבנים שלי נהיו מדריכים!" או משהו כזה :P
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ציטוט מעולה '
ציטוט מעולה
03/09/2005 | 18:24
2
1
'I don't believe it! I don't believe it! Oh, Ron, how wonderful! A prefect! That's everyone in the family!'
'What are Fred and I, next-door neighbours?' said George indignantly
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
03/09/2005 | 19:08
באמת ציטוט יפה XDDDD
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
05/09/2005 | 22:33
אפילו בעברית הוא נשמע טוב!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה באמת אדיר '
זה באמת אדיר
03/09/2005 | 23:14
לצפיה ב-'כן. גם אני אהבתי את זנ'
כן. גם אני אהבתי את זנ
03/09/2005 | 18:15
2
לצפיה ב-'ניאמ...אבל זה של הקונדסאים'
ניאמ...אבל זה של הקונדסאים
04/09/2005 | 21:04
1
של של פרדי וג'ורג'י...

ניאמ...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*של=לא. '
*של=לא.
05/09/2005 | 20:28
1
לצפיה ב-'דמבלדור:'
דמבלדור:
03/09/2005 | 15:50
2
It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נממ מה שעולה לי בראש '
נממ מה שעולה לי בראש
03/09/2005 | 15:52
2
1
"רון, אפשר לשאול ממך את פיגוודג`ן?" שאל ג`ורג`.
"לא, הוא יצא בשליחות," אמר רון. "למה?"
"כי ג`ורג` רוצה להזמין אותו להיות הבן-זוג שלו בנשף," אמר פרד בעוקצנות
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
03/09/2005 | 17:12
לצפיה ב-'אויייייייי'
אויייייייי
06/09/2005 | 20:34
כן זה אחד ממש טוב!!!!!1
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'well'
well
03/09/2005 | 16:19
1
2
"הדברים שהאנשים הכי משתוקקים אליהם, הם בדרך כלל הדברים שפוגעים בהם הכי הרבה" - דמבי
"אדם בנעוריו אינו מכיר את המחשבות והרגשות שתוקפים אדם לעת זיקנה אבל אם אדם זקן שוכח איך הרגיש בצעירותו הוא אשם" דמבלדור בהארי פוטר ומסדר עוף החול עמוד 844
"זמן הנפילה של סיריוס נדמה כמו נצח. גופו התעקל בקשת חיננית, והוא שקע לאחור אל תוך הפרגוד הפרום התלוי על קשת האבן...
הארי ראה את את מבט הפחד וההפתעה המעורבים על פניו המיוגעים והנאים לשעבר של סנדקו, שעה שנפל אל תוך השער העתיק ונעלם מאחורי הפרגוד."
הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמוד 823
"אם רצונך ללמוד להכיר אדם, שים לב כיצד הוא מתייחס לזוטרים ממנו,לא לשווים אליו" סיריוס ^___^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הא עוד משהו'
הא עוד משהו
03/09/2005 | 16:30
2
גם הזיכרון של סנייפ הוא טוב, ובדיחות הוויזלים למינהם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הוממ...'
הוממ...
03/09/2005 | 16:19
53
3
שאלה טובה... קצת קשה לבחור ציטוט נבחר מתוך בערך 2000 דפים (שכחתי כמה זה באמת Oo). אבל אם צריך לבחור-

"הארי הרים מבט אל דמבלדור, וראה דמעה בודדת זולגת במורד פניו אל זקנו הכסוף הארוך."
(חמישי, 862)

זה משפט שריגש אותי. תודו שזה עשה לכם משהו בלב כשקראתם את זה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'משהו קטנטן, אולי'
משהו קטנטן, אולי
03/09/2005 | 16:28
52
1
לצפיה ב-'אבל בכל זאת משהו XD'
אבל בכל זאת משהו XD
03/09/2005 | 16:34
51
1
הספר החמישי הכי טוב. ואחריו השלישי. בכלל, ג'יי קיי צריכה להוציא ספר שלם שכולו היסטוריה של ג'יימס ולילי ^.^ זה יהיה מעניין *-*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן. ספר על החיים של ג'יימ'
כן. ספר על החיים של ג'יימ
03/09/2005 | 18:17
49
1
של ג'יימס, סיריוס ורמוס (וגם לילי והשאר) בזמן הלימודים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה יהיה מצחיק XD'
זה יהיה מצחיק XD
03/09/2005 | 19:14
48
1
ג'יימס והשטויות האלה שלו. שתוציא ספר נספחים! ^.^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לגבי ספר נספחים'
לגבי ספר נספחים
03/09/2005 | 21:08
47
היא הוציאה שני ספרים שהם נספחים להארי פוטר

קווידץ בראי הדורות

וחיות פלא ואיפה למצוא אותם

אבל זה היה בשביל צדקה לאיזה אירגון וגם הם לא ספרים עם עלילה אלה רק עם עובדות מאוד מענינות (ומצחיקות )
לא יודע ,להוציא ספר עלילתי מחוץ לסאגה לא נראה לי משהו שיקרה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'צודק. אבלבכל זאת...'
צודק. אבלבכל זאת...
03/09/2005 | 21:15
זה יכול להיות מעניין...ומצחיק במיוחד...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'משהו בסגנון:'
משהו בסגנון:
03/09/2005 | 22:31
41
Harry Potter - The Early Years

או

Almost Harry Potter
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'או: Making Harry Potter '
או: Making Harry Potter
03/09/2005 | 23:11
40
2
לצפיה ב-'חחחחחחחח '
חחחחחחחח
03/09/2005 | 23:13
38
אולי נשיק את הספר האירוטי הראשון מבית היוצר של ג'יי קיי רולינג
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני ממש לא מבינה אתכם '
אני ממש לא מבינה אתכם
04/09/2005 | 09:07
37
כל מה שאנחנו יודעים על ג'יימס זה שהוא היה פרחח נפוח ומלא בעצמו שאהב להתעלל באחרים בלי סיבה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'והחבר הכי טוב של סיריוס בלק'
והחבר הכי טוב של סיריוס בלק
04/09/2005 | 14:51
36
ואהב את לילי והיה חמוד כמעט כמו סיריוס
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|מה חמוד בו?:/'
|כותרת|מה חמוד בו?:/
04/09/2005 | 14:53
35
במשך 6 שנים הוא רק התעלל בחלשים ממנו, ובלי סיבה מיוחדת. רק בשנה השביעית שלו הוא התבגר קצת, ונהיה פחות אידיוט.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
04/09/2005 | 23:34
32
לא אמרו לנו שהוא התעלל באנשים, הוא צחק קצת והשוויץ כן. אזל זה לא מזיק, כמו פרד וג'ורג' רק שהוא היה מוכשר יותר ולכן יכל לבצע דברים קצת יותר גדולים. זה לא אומר שהוא אדם רע זה רק אומר שהוא היה קצת ילדותי זה הכל. ורק תזכרי שהאדם היחיד שאנחנו יודעים בוודאות שג'יימס ממש קילל אותו היה סנייפ וכולנו יודעים שסנייפ היה מעין דראקו מאלפוי של השכבה של ג'יימס וסיריוס שגם הוא עורר מתקפה מדי פעם לפעם מצד הארי והאחרים...

מקווה שהבנתם כי ממש אין לי כוח לחזר אחורה ופסק הכל!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סליחה, אבל '
סליחה, אבל
05/09/2005 | 13:11
24
אם מישהו היה פה הדראקו מאלפוי של השכבה זה דווקא ג'יימס.
זה לא סנייפ שהציק לאנשים בלי סיבה, וזה שהדעות שלו הן לא בסדר במהותן לא קשור להתנהגות.
ג'יימס היה זה שאהב להראות לאחרים כמה שהוא חזק ו"מגניב", הוא זה שניסה לעשות רושם על החברים שלו.
התעלל? ועוד איך הוא התעלל.
תחשוב שהוא היה עושה את זה לך...
זה צלקות רגשיות לכל החיים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מאיפה את יודעת???'
מאיפה את יודעת???
05/09/2005 | 13:52
21
חוץ מאירוע אחד בספר החמישי, ועוד משפט תמוהה אחד מסריוס ולופין, אי אפשר להסיק מסקנה. אף אחד לא מספר לך מה סנייפ עשה או לא עשה, יכול להיות שסנייפ באמת לא עשה כלוםאבל מאוג יכול להיות שכן (לילי שואלת את ג'יימס מה סנייפ עשה לו וג'יימס אומר שזה שסנייפ נושם זה מספיק גרוע, אם זה לא לגמרי מדויק אני מצטער - אין לי כוח להתחיל לחפש בספר...אפשר להתייחס אל זה כאילו ג'יימס הוא הרע ואפשר גם להבין כאילו סנייפ היה כ"כ כמו דראקו מאלפוי זג'יימס לא חיכה שהוא יעשה עוד משהו מגעיל למישהו והחליט לפעול).

וואי הסוגריים יותר ארוכים משאר ההודעה!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לי לפחות יש '
לי לפחות יש
05/09/2005 | 15:35
20
אירוע אחד להסיק ממנו שג'ימס מאניאק.
לתומכי ג'יימס אין אף אירוע שיגרום להם לאהוב אותו (אלא אם זה שהוא מאניאק יגרום לזה, אבל לא נראה לי)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הוא דווקא חמוד ^.^'
הוא דווקא חמוד ^.^
05/09/2005 | 17:08
1
התנהגות ביצ'ית, אני יודעת. אבל הוא חמוד!
ואל תשאלו אותי למה :X
ג'יימס הקטן שולטטטטטט XD
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
05/09/2005 | 19:38
1
לצפיה ב-'אני ושבת שאתם מנפחים את זה הרבה'
אני ושבת שאתם מנפחים את זה הרבה
05/09/2005 | 20:29
17
יותר מידי.
הוא היה בן 16 אז! אף אחד פה לא עשה משהו מפגר בגיל 16?? כי אני בן 16 ואני וחברים שלי עושים מלא דברים מפגרים כל הזמן! על חלק מהם אנחנו מצטערים עכשיו ואני בטוחה שעל אחרים נצטער עוד כמה שנים. זה אומר שאנחנו אנשים רעים??
אנחנו לא יודעים מה קרה בין סנייפ וג'יימס שגרמו ליחסים האלה ביניהם, אבל אם לשפוט לפי מספר האנשים שאומרים כל הזמן כמה ההורים של הארי היו אנשים טובים אפשר להבין שג'יימס לא היה מהאנשים שפשוט הולכים ומציקים לאנשים שלא עשו להם כלום.

אני לא שופטת את ג'יימס לפי משהו שהוא עשה כשהוא אפילו לא היה עוד "קוסם בוגר", אלא לפי המעשה האחרון שהוא עשה בחיים שלו, וזה להקריב את עצמו בשביל לנסות להגן עד השניה האחרונה על אישתו והבן שלו ומת תוך כדי זה. הוא לא פנה לצד של וולדמורט למרות שזה היה יכול להבטיח לו חיים הרבה יותר קלים והוא לא היה צריך לרדת למחתרת, והוא היה חלק באירגון שנלחם כדי להפוך את העולם למקום קצת פחות נוראי. אני חושבת שהדברים האלה מעידים הרבה יותר על האופי שלו מאשר "הזיכרון הכי נוראי זה סנייפ", במיוחד שהזיכרון הכי טוב שלו בטח היה למסור לוולדמורט את המידע שיהרוג את ג'יימס את המשפחה שלו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'איך אומרים?'
איך אומרים?
05/09/2005 | 20:34
2
אל תשפטי אדם על פי איך שהוא מתייחס לשווים ולאהובים עליו, אלא על פי איך שהוא מתייחס לנחותים והשנואים עליו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני דוגלת יותר במשפט'
אני דוגלת יותר במשפט
05/09/2005 | 22:47
"אל תשפטו אדם על מה שהוא עשה, תשפטו אותו על מה שהוא עושה".
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח נחמד '
חחח נחמד
06/09/2005 | 09:57
1
לצפיה ב-'לא, זה אומר שאתם דפוקים.'
לא, זה אומר שאתם דפוקים.
05/09/2005 | 22:17
2
אם אחר כך אתם מצטערים על דברים שאתם עושים - פשוט אל תעשו אותם ואל תפגעו באחרים \=

מסכימה עם מה שוויקי כתבה מעליP:
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני שמעתי מילה לא נאותה?'
אני שמעתי מילה לא נאותה?
05/09/2005 | 22:19
1
לצפיה ב-'את מכירה את זה שעושים משהו ואז'
את מכירה את זה שעושים משהו ואז
05/09/2005 | 22:45
דברים משפיעים אחד על השני והכל מתבלגן?
אי אפשר לנסות לתכנן הכל מראש בחיים. לפעמים צריך לדברים פשוט להתגלגל וללמוד להתמודד עם התוצאות.
להיות מושלם ולעשות את הדבר הנכון כל הזמן זה משעמם. מה הטעם בלחיות אם לא לוקחים סיכונים לפעמים ועושים כיף??

וילדים מציקים אחד לשני. זה ידוע ואין מה לעשות עם זה. ילדים קטנים הם גם הדבר הכי אכזרי בעולם. אבל זה משהו שכל אחד צריך לעבור כי אחרת הוא בחיים לא יוכל להתמודד עם דברים לבד. אבל גלשתי קצת..

ג'יימס הבוגר, זה שמת בשביל התקווה להציל את המשפחה שלו, לא היה אותו אדם שאז תלה את סנייפ ממהרגליים בחצר הבצפר. ב20-30 שנה אנשים משתנים. אני בטוחה שיש דברים שאת עשית שאת לא גאה בהם, היית רוצה שכל החיים ישפטו אותך לפי הם בלי שכל הדברים הטובים שעשית אחרי זה ישנו?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן, אבל אתה לא הולך לילד שאתה'
כן, אבל אתה לא הולך לילד שאתה
05/09/2005 | 22:57
10
שונא בחברת חברך הטוב ותולה אותו במהופך כך שכל הביה"ס יכול לראות את התחתונים שלו מבלי שהוא עשה לך שומדבר, נכון?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נכון.'
נכון.
06/09/2005 | 00:23
9
אני לא אומרת שהוא היה צריך לעשות את זה, אני רק חושבת שזה מוגזם לשפוט בן אדם על פי משהו אחד שהוא עשה כשהוא היה בן 16 כבשכל הספרים אנשים שהכירו אותו אומרים כמה הוא היה בנאדם טוב, הוא כל החיים שלו נלחם נגד וולדמורט ואוכלי המוות תוך כדי סיכון אדיר של החיים שלו, ושלבסוף מת כשהוא מנסה עד הנשימה האחרונה להציל את המשפחה שלו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|אבל זה ברור'
|כותרת|אבל זה ברור
06/09/2005 | 00:27
8
שאנשים לא יבואו להארי ויגידו לו "תשמע, אתה ממש מזכיר את אבא שלך! שדרך אגב, נהג לקלל אנשים בצורה חופשית כשהוא היה בן 15". אנשים נוטים לזכור את הטוב באדם אחרי שהוא מת, ובגלל זה זוכרים את זה שהחל מהשנה השביעית שלו הוא התבגר מאז ועד המוות שלו הוא הפך להיות אדם יותר טוב. רק אדם כמו סנייפ יזכור לג'יימס את כל מה שהוא עשה לו, ורואים את זה ביחס שלו להארי, ובעובדה שהוא ממשיך לריב עם סיריוס אחרי 20 שנה בערך מאז שהם היו בהוגוורטס.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אבל למה את חושבת *שצריך* לזכור'
אבל למה את חושבת *שצריך* לזכור
06/09/2005 | 07:37
7
לג'יימס דווקא את מה שהוא עשה כשהוא היה בן 16 ולא את כל הדברים שהוא עשה אחרי זה?
אנחנו לא יודעים מה קרה עם הקונדסאים וג'יימס, אבל זה דיי ברור שג'יימס וסיריוס לא פשוט ראו איזה ילד שהם לא מכירים ותלו אותו הפוך.

השאלה היא איך צריך לשפוט אופי של בנאדם- לפי 16 החיים הראשונות של החיים שלו, או לפי הצורה שבה הוא חיי אותם מאז?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|א', אני בן.'
|כותרת|א', אני בן.
06/09/2005 | 18:01
6
כלומר, אני לא בת. כלומר, 'למה אני חושב', לא 'למה אני חושבת'.

וזה ברור מהיחס של סנייפ להארי, ומהשיחה של הארי עם סיריוס ורמוס בOoTP שזה לא היה מקרה חד פעמי. סנייפ כל הזמן אומר כמה ג'יימס היה שחצן, וכמה שהוא היה מתלהב - והנה, בספר החמישי ראינו כמה שזה היה נכון.
ונכון, ג'יימס השתנה בשנה השביעית, והוא הקריב את החיים שלו בשביל שלילי והארי יוכלו לברוח - אבל זה לא הופך אותו לבנאדם הכי טוב בעולם, וזה לא אומר שבגיל 16 הוא לא היה אידיוט ובריון[וכן, הסצנה שמתוארת בהגיגית היא בריונות לשמה].
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני חוזרת על עצמי '
אני חוזרת על עצמי
06/09/2005 | 18:26
5
סנייפ הוא לא צד אובייקטיבי פה וברור שזה מה שהוא יגיד על האויב הכי גדול שלו בבית הספר שהוא היה בנאדם טוב.
סיריוס ולופין גם אומרים כל הזמן כמה סנייפ היה ילד מגעיל. בספר שיקויים הישן של סנייפ שהארי מצא בספר השישי היו כתובות קללות שסנייפ המציא! קללה שגורמת לחורים בכל הגוף עד שמתים מאיבוד דם, וגם הקללה שג'יימס הטיל על סנייפ היא קללה שסנייפ המציא! על מי נראה לך הוא השתמש בה אם לא על האויב הכי גדול שלו בבצפר?
אני לא אומרת שמה שג'יימס עשה הוא נכון ולא מגנה על המעשה, אני פשוט אומרת שזה לא בא משום מקום.

הקטע הוא שבגיל 17 ג'יימס יצא מהשלב של להציק לאנשים כי משעמם לו, והקדיש את החיים שלו בשביל להילחם בוולדמורט. אולי זה לא הופך אותו לאדם הכי טוב בעולם, אבל מבחינתי מישהו שמקריב את החיים שלו למען מטרה נעלה ובשביל להציל את המשפחה שלו הוא מישהו שצריך להעריץ.

give the guy a break- כל אחד עובר שלבים בתיכון, הוא לפחות יצא מזה.
לעומת זאת סנייפ נשאר תקוע בעבר, אותו ילד ממורמר שמוציא את התיסכולים שלו על העולם, חסר חברים (אלא אם מחשיבים אוכלי מוות, והם לא בדיוק חברים), ושונא את הארי מהתחלה על זה שהוא הבן של ג'יימס.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|ואת באמת יכולה'
|כותרת|ואת באמת יכולה
06/09/2005 | 18:34
1
להאשים את סנייפ? אחרי שהוא עבר 6 שנים של התעללויות מצד סיריוס וג'יימס, השפלה תמידית - בא מישהו שהוא העתק זהה לחלוטין של ג'יימס, את באמת מצפה ממנו לשכוח את כל מה שג'יימס עשה לו?
נכון, לסנייפ יש בעיות, והוא לא אוביקטיבי אבל זה לא אומר שהוא לא צודק במה שהוא אמר על ג'יימס.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מי אמר שזה תמידי?'
מי אמר שזה תמידי?
06/09/2005 | 19:07
מי אמר שג'יימס הוא זה שהתחיל את המלחמה הזאת? מי אמר שסנייפ לא נהג לעשות אותו דבר לאנשים אחרים?
סנייפ לא חף מפשע פה. ממש ממש לא. אני לא אומרת שזה הגיע לו אבל להתבסס רק על זה בקביעת הדעה על הבנאדם?

הוא לא היה מושלם. אף אחד לא. אז הוא טעה!
כשהם היו בבית הספר סנייפ תמיד ריגל אחריהם וניסה לתפוס אותם עושים משהו רע בשביל שהם יענשו. מישהו מתפלא שג'יימס לא סובל מישהו שתמיד מנסה לסבך אותו??
סיריוס אמר לסנייפ שאם הוא רוצה לגלות את הסוד שלהם הוא צריך ללחוץ על הנקודה ההיא בערבה המפליקה, וסנייפ עושה את זה בשביל לתפוס אותם ולהלשין עליהם, (את סיריוס נשפוט בהזדמנות אחרת) בקטע הזה ג'יימס, תוך כדי סיכון החיים שלו, ובידיעה שלמה של מה שהוא עושה ובמה הוא מסתכן, הציל את החיים של סנייפ!

סנייפ ילד גדול, זה קרה לפני איזה 30 שנה, שיתגבר! הארי הוא לא ג'יימס 2 ולא צריך לשפוט אותו לפי זה! וכן, אני כן מאשימה את סנייפ בזה שהוא משתמש בכוח שלו כדי לאמלל ילד שלא עשה לו כלום! אף אחד לא יכול לקבוע מי יהיו ההורים שלו.

סנייפ לא היה תמים, והוא עדיין משוחד בדעה שלו. הוא אולי לא טועה לגמרי אבל הג'יימס שלו, זה שהשתמש בקללה שהוא המציא נגדו, הפסיק להתקיים כשהם היו בני 17.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הרבה יותר קל '
הרבה יותר קל
06/09/2005 | 18:36
2
להתגבר על העבר כשאתה זה שהתעלל באחרים.

אם אי פעם יהפכו ויפשיטו אותך לקול צחוקם של כל ילדי בית הספר נראה כמה זמן ייקח לך להתגבר על זה...
בייחוד כשזאת התנהגות עוקבת + המצב המשפחתי של סנייפ
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ואז סנייפ הלך והצטרף לאוכלי מוות'
ואז סנייפ הלך והצטרף לאוכלי מוות
06/09/2005 | 19:21
1
שנהגו לתלות מוגלגלים הפוך לבידור הקוסמים (דוגמאת אליפות העולם בקוודיץ בספר 4)

אבל זה לא משנה בכלל- זה דיון על ג'יימס.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נכון, ובדיוק בגלל זה '
נכון, ובדיוק בגלל זה
06/09/2005 | 20:12
אנחנו לא אמורים לשפוט כאן את סנייפ, אז אני מגנה עליו למרות שהוא לא האדם הכי תמים בעולם והיה אוכל מוות ותלה אנשים הפוך

דרך אגב, הארי הרבה יותר טוב מג'יימס בקטע הזה
הקרבות שלו עם מאלפוי לא רציניים כל כך בכלל, וכשהוא עובר את הגבול הוא כן מרגיש רע בקשר לזה
מה גם שהיריבות ביניהם הרבה יותר שווה בכוחה. זו באמת יותר יריבות מהתעללות
הארי בחיים לא היה תולה את דראקו הפוך ומשפיל אותו
אם הוא היה עושה את זה, אני באופן אישי לא הייתי אוהבת אותו כמו עכשיו...

והנקודה היא...
אני עדיין לא רואה איך אפשר לאהוב את ג'יימס או להגיד שהוא חמוד

נכון שזה יפה מצדו (P:) שהוא הקדיש את חייו למלחמה ברוע והכל, אבל בואו נודה בזה, הוא לא היחיד. אז אין בו שום דבר ממש מיוחד שיכול לגרום לי להבין למה אנשים אוהבים אותו כל כך
גם להגן על האנשים שאתה אוהב זה דבר אחד, אבל אני בטוחה שאם הוא היה בחיים היחסים בינו לבין סנייפ לא היו משתנים (ושוב, סנייפ הוא לא כבש תמים)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
05/09/2005 | 22:14
1
לצפיה ב-'נכון. וחוצמזה,'
נכון. וחוצמזה,
06/09/2005 | 00:19
ההצקות ההדדיות של הארי ודראקו הן עדיין לא בגדר עיוות. הארי ודראקו נמצאים באותה עמדת כוח. ג'יימס וסנייפ, לעומת זאת, ממש לא.

ועוד דבר לגבי טבעו ה, הממ, מעודן ונפלא, של אותו ג'יימס פוטר - שימו לב עד כמה רולינג מציגה אותו כטיפוס חלול ושטחי - נער שלא מסוגל להעסיק את עצמו בדבר שאינו כולל התעללות באדם אחר. נער שיושב ונהנה מהערצה ריקנית של אחד החברים הכי טובים שלו. נער שהוא פוזאיסט ממדרגה ראשונה ומונע ע"י הרצון להיות מקובל בחברה (אם זה בקרב הבנות ואם זה בקרב החברים הכי טובים שלו).

והנקודה החשובה ביותר - עיקר ההתעללות שלו מכוון אל המראה החיצוני של סנייפ ולאו דווקא אל האופי וההתנהגות הבלתי נעימים שלו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|א', אני בן.'
|כותרת|א', אני בן.
05/09/2005 | 14:48
6
ב', ג'יימס תקף את סנייפ בלי שום סיבה, רק כי לו ולסיריוס היה משעמם אחרי הבחינה.
זה לא התעללות? זה לא השפלה של אדם סתם?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וגם'
וגם
05/09/2005 | 16:19
5
לופין אומר משהו על הנושא בספר הרביעי או החמישי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
05/09/2005 | 16:52
4
אבל הוא לא היה מרושע שהציק והתעלל באנשים.
הוא סתם שנא את סנייפ. אני לא אומרת שזה כל כך נחמד ^^" בדיוק ההפך אבל זה לא אומר שהוא התעלל באנשים.

ושוב, אין לדעת מה קרה לפני המקרה עם סנייפ שמוזכר בספר החמישי. אין לנו את כל הפרטים. סביר להניח שהוא באמת היה פוץ נפוח ששנא את סנייפ והוציא עליו דברים P:
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עוד בנוסף'
עוד בנוסף
05/09/2005 | 17:24
3
סיריוס וג'יימס לא היו בהחרך איומים לכולם. זה שהם הציקו לסנייפ לא אומר כלום. אמרו כאן שיכול להיות שסנייפ עשה משהו קודם, אבל יכול להיות שזה כמו נגיד שהארי מציק למאלפוי, כי מאלפוי הציק לכולם והוא לקח את זה ללב.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|כותרת|אבל ג'יימס'
|כותרת|אבל ג'יימס
05/09/2005 | 17:34
1
לא הציק לסנייפ בגלל שסנייפ עשה משהו באותו מקרה, הוא עשה את זה כי היה לסיריוס משעמם.
וככל שהארי רב עם דראקו, הוא לא יתלה אותו הפוך כי משעמם לרון.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוקיי, בסדר.'
אוקיי, בסדר.
05/09/2005 | 22:58
אז הם איומים רק לסנייפ, שאחרי בחינת הבגרות בסה"כ יושב לו בצד ומתעסק בעניינים של עצמו. זה בסדר, כן?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לדעתי הוא כן צבוע אבל'
לדעתי הוא כן צבוע אבל
05/09/2005 | 16:52
1
הוא גם מצחיק ושובב וברגע שהוא מתבגר קצת הוא ממש נחמד
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מאיפה בשם אלוהים אתם שואבים'
מאיפה בשם אלוהים אתם שואבים
05/09/2005 | 23:00
את האינפורמציה הזאת? כלומר, מעולם לא הכרנו את ג'יימס. מעולם לא ראינו אותו בשעת מעשה מלבד בזיכרון של סנייפ!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'LOL'
LOL
03/09/2005 | 23:52
4
לצפיה ב-'כן, יש לי את שניהם בבית,'
כן, יש לי את שניהם בבית,
04/09/2005 | 14:33
מאוד מעניינים. במיוחד הקווידיץ' *-*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אבל לג'יי קיי רולינג דווקא כן נראה!'
אבל לג'יי קיי רולינג דווקא כן נראה!
04/09/2005 | 16:33
2
MA: If you were to write anything else on the Harry Potter series would it be about Harry Potter himself or another character or a reference book?

JKR: The most likely thing I’ve said this a few times before, would be an encyclopedia in which I could have fun with the minor characters and I could give the definitive biography of all the characters.

זאת תשובה של רולינג מראיון, ובתרגום: אם היא תכתוב משהו אחרי הספר השביעי, זה יהיה אנציקלופדיה שבה היא תוכל לפרט את את סיפורי החיים של כל הדמויות הקטנות...

אז סביר להניח שעל זה בדיוק אתם מדברים, ושיהיו שם הרבה סיפורים על לופין וסיריוס (כי הם שתי הדמויות האהובות עליה, או ככה נדמה לי)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נ.ב. זה שהגבתי לו- סליחה'
נ.ב. זה שהגבתי לו- סליחה
04/09/2005 | 16:34
חשבתי שכתבת שהיא לא תוציא עוד ספר אחרי השביעי ולכן כתבתי שהיא דווקא אמרה שהיא תוציא...

לא ראיתי שכתבת שהיא לא תוציא עוד ספר *עלילתי*...

כי זה באמת לא ספר עלילתי, הספר ביוגרפיות הזה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האי, שמעתי פעם משהו על זה...'
האי, שמעתי פעם משהו על זה...
04/09/2005 | 16:35
אבל חשבתי שזאת סתם שמועה O:
שתוציא כזה ספר, אמןןןןןן *-*
כולם ביום שישי בבית הכנסת ומתפללים שהיא תוציא נספחים! ^.^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן, זה יהיה מגניב..'
כן, זה יהיה מגניב..
05/09/2005 | 21:18
פעם קראתי פאנפיק שסיפר על ג'יימס ולילי שנקרא "מר מתוק מוזר" או משו כזה, הוא היה ממש מצויין!
בכלל זה יהיה רעיון מצויין לכתוב ספר עלילותיהם של תאומי וויזלי--> זה בטוח יהיה קורע!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו!'
הו!
03/09/2005 | 17:03
1
יש את הקטע בספר החמישי, שבו הארי חוזר לחדר אחרי שהו התנשק עם צ'ו, ורון שואל איך היה. משהו בסגנון
"איך היה?"
"היא בכתה כשנישקתי אותה."
"מה, אתה מנשק כל כך גרוע?!"

נאמ. לא זוכרת במדויק, אבל זה מאוד שיעשע אותי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה היה'
זה היה
03/09/2005 | 18:19
"how was it?"
"wet"
*רון צוחק*
"because she was crying"
ואת ההמשך אני לא זוכרת בדיוק אבל זה בערך כמו שאמרת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הנה התרומה שלי..'
הנה התרומה שלי..
03/09/2005 | 17:57
1
"האח הידד לפרופסור וקטור."

- רון זועף על כך שלהם יש הר שיעורים בגילוי עתידות ולהרמיוני אין שיעורים בכשפומטיקה בכלל, ה''פ וגביע האש.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'XDDDDDD'
XDDDDDD
05/09/2005 | 22:20
3
לצפיה ב-'טוב, חוץ מהבדיחות של התאומים'
טוב, חוץ מהבדיחות של התאומים
03/09/2005 | 18:16
וויזלי ווויזלי, גם החתימה שלי (החלק השיני שלה) הוא ציטוט שאהבתי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למה רק אחד? '
למה רק אחד?
03/09/2005 | 18:21
סיריוס: "The world isn't split into good people and Death Eaters"

פשוט משפט מעולה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מהספר הרביעי'
מהספר הרביעי
03/09/2005 | 20:51
1
אחרי שמודי הופך את מאלפוי לנמיה אז הארי מדבר ואז רון אומר לו משהו כמו "הארי אתה מפריע לי לחרוט את הזיכרון הכי טוב שלי -מאלפוי הנמיה הקופצנית"... זה המשפט שהכי אהבתי...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רון אמר את זה להרמיוני'
רון אמר את זה להרמיוני
04/09/2005 | 14:22
לצפיה ב-'הרמיוני'
הרמיוני
03/09/2005 | 22:21
1
1
Now, if you 2 don't mind I'm going to bed before either of you will come up with another clever idea to get us killed, or worse- EXPELLED

LOL
סורי אם יש שגיאות כתיב

וואי ויש עוד המון ציטוטים שאהבתי...

למשל הדו שיח של הארי עם עצמו על זה שג'יני היא אחותו של רון
כתבתי פה פעם את הציטוט, בשירשור של בדיחות מהספר... אין לי כוח לחפש, אולי מחר...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחח הרמיוני'
חחחחחחחח הרמיוני
04/09/2005 | 22:04
2
לצפיה ב-'דמבלדור.'
דמבלדור.
03/09/2005 | 22:28
2
"אצל אנשים עם מוח מאורגן המוות נתפש כהרפתקה גדולה." (כן בטח!)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
03/09/2005 | 22:47
2
1
"git" said Fred idly.
"He's on our side now" said Hermione repovingly.
Ron snorted. "Doesn't stop him being a git"

גןרג', רון והרמיוני, על סנייפ במסדר עוף החול עמוד 69.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מהספר הראשון דווקא'
מהספר הראשון דווקא
03/09/2005 | 23:10
1
1
אני לא זוכר בע"פ, אבל זה בערך משהו כזה:

הארי: אז תדליקי אש.
הרמיוני: טוב. אבל אין פה קרשים!!!
רון: הלו, איזה מין מכשפה את??

מה עוד שגקר הכינה את הכר לפאנצ' הזה במשך משהו כמו חצי ספר.
וזה גם אחד הדברים שהכי הרגיזו אותי בסרט - מביאים מהספר את כל הבדיחה, רק בלי המשפט האחרון.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נכון!!!'
נכון!!!
06/09/2005 | 01:28
2
לצפיה ב-'נזכרתי בציטוט של המאה...'
נזכרתי בציטוט של המאה...
03/09/2005 | 23:35
2
למרות שבהתחלה קראתי אותו באנגלית וזה תירגום שונה לגמרי!!!

זו אחת הפעמים שאני ממש שמח על השינוי שגילי עשתה בתירגום:

סיריוס: "מי ימלל היפוגריף שאוכל"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'איך זה הולך באנגלית באמת¿ '
איך זה הולך באנגלית באמת¿
03/09/2005 | 23:41
1
4
לצפיה ב-'זה הולך ככה...'
זה הולך ככה...
03/09/2005 | 23:53
God Rest Ye Merry, Hippogriffs
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קטע מפציץ......'
קטע מפציץ......
04/09/2005 | 00:06
1
2
פיניאס ניגלוס אומר לפאג´ אחרי המאבק בדמבלדור בספר החמישי "אומנם אני חולק על דמבלדור אבל חייבים להודות שיש לו סיגנון".......
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הזכרת לי ציטוט אחר מאותו קטע'
הזכרת לי ציטוט אחר מאותו קטע
04/09/2005 | 00:12
"נו, אז בואי נשמע אותך, מיידלע, אל תתביישי...."
מה ניסגר עם הגילי הזאת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בין החמישיה הפותחת...'
בין החמישיה הפותחת...
04/09/2005 | 08:55
1
"טוב תמיד היה ברור שניכשל בזה" אמר רון בקול קודר כשעלו במדרגות השיש. הוא שיפר את מצב רוחו של הארי מאוד כשדיווח לו כיצד סיפר לבוחן באריכות על איש מכוער עם יבלת על האף שהופיע בתוך כדור הבדולח שלו עד שהרים את מבטו והבין שלמעשה תיאר את ההשתקפות של הבוחן עצמו...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה אדיר'
זה אדיר
04/09/2005 | 14:08
1
לצפיה ב-'הציטוטים שלי: '
הציטוטים שלי:
04/09/2005 | 14:38
5
1
"People find it far easier to forgive others for being wrong than being right" – Dumbledore – h"p and the half blood prince p. 95

It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.""
p.529
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ונטול ספויילרים'
ונטול ספויילרים
04/09/2005 | 14:44
4
"לא טוב לשקוע בחלומות ולשכוח לחיות. זכור את זה." – אלבוס דמבלדור

"לאנשים עם מוח מאורגן המוות נתפש בסך הכל כעוד הרפתקה גדולה."

"אזקבאן – בית־הסוהר של הקוסמים, גויל. באמת, אם היית עוד טיפה יותר איטי בקליטה, היית כבר מתחיל לחזור אחורה." – דראקו מאלפוי

"לעולם אל תבטחי במשהו שחושב בכוחות עצמו אם את לא יודעת איפה הוא מחזיק את המוח שלו." – ארתור וויזלי

דראקו מאלפוי, הנמייה המדלגת…" – רון וויזלי,

זה שלך יש מנעד רגשי של כפית לא אומר שכולנו כמוך.״ – הרמיוני גריינג'ר לרון וויזלי,

ויש עוד מלאאאאא בויקציטוט
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תגידו'
תגידו
04/09/2005 | 14:48
2
מה הקטע של אנשים לעשות אתרים על שמי?
ויקיפדיה, ויקציטוט, מה עוד?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח LOL (ועוד אחד חובה)'
חחח LOL (ועוד אחד חובה)
04/09/2005 | 14:53
1
"ומעכשיו והלאה, מצידי שיהיה כתוב בעלי התה שלי מות, רון, מות – אני זורק אותם ישר לפח, לאן שהם שייכים." – רון וויזלי, עמוד 735.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה ממש לא נישמע טוב בעברית '
זה ממש לא נישמע טוב בעברית
04/09/2005 | 14:56
לצפיה ב-'חחח'
חחח
04/09/2005 | 22:26
אהבתי את הכפית...
XD
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני הכי אהבתי'
אני הכי אהבתי
04/09/2005 | 15:12
את הקטע בספר השלישי כשסנייפ מנסה לכשף את מפת הקונדסאים וג'ימס לופין סיריוס ופיטר בשמות שלהם אומרים את דעתם בנושא...חחחח
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואוווו!'
וואוווו!
04/09/2005 | 15:16
רעיו שהצעתי הפך לכזה שירשור!!!
אני מאושרת!!!
=)

תודה אנשים!

|מאושר|
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הארי פוטר'
הארי פוטר
04/09/2005 | 18:38
1
2
לצפיה ב-'ואוו מקורי'
ואוו מקורי
05/09/2005 | 17:29
גם אני אהבתי את זה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים! '
סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים!
04/09/2005 | 18:50
dumbledore: "Ah! Bertie Bott's Every Flavor Beans! I was unfortunate enough in my youth to come across a vomit flavored one, and since then i'm afraid I've rather lost my liking for them - but I think I'll be safe with a nice Toffee, don't you?"
He smiled and popped the golden brown bean into his mouth. then he choked and said, "Alas! Ear Wax!"
     (Harry potter #1, Page 300-301)

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'^-^'
^-^
04/09/2005 | 18:52
"ו - אה, גברת לונגבוטום, אתם הולכים כל-כך מהר ?"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בחתימה שלי'
בחתימה שלי
04/09/2005 | 18:58
2
לצפיה ב-' מהשישי,אבלא אומר הרבה.'
מהשישי,אבלא אומר הרבה.
04/09/2005 | 22:24
2
איך אהבתי את השורות שלו בספר השישי D:

(דמבלדור) קיבלת  העלון עם העצות נגד אוכלי המוות?"
(הארי) "אה, כן."
"קראת אותן?"
"אה, כן"
"ואתה רואה אותן שימושיות?"
"אה, לא ממש"
"אהא. כך שבתי. לא שאלחת אותי, למשל, מה טעם הריבה האהוב עליי. אתה לא יכול לדעת אם אני אוכל מוות, או שאני אכן דמבלדור. לפעמים הבאות, תדע שזה פטל"

XD

(אנש) "הו דמבלדור! חזרת! היית זמן רב בשירותים. מה קרה, קיבה רגישה?"
(דמבו) "לא, סתם קראתי את עיתוני המוגלגים..."

XD

(תרגום חופשי! [יאי, איך רציתי לומר אתזה {תראו! סוגריים בתוך סוגריים! אוי, זה מתחיל להזכיר שיעור מתמטיקה...}])

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אבל הפסקת במקום הלא נכון! '
אבל הפסקת במקום הלא נכון!
04/09/2005 | 22:31
1

חסר שם - "למרות שאם הייתי אוכל מוות הייתי בטוח מברר מה טעם הריבה האהוב עלי."

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ועוד הפסקה במקום הלא נכון!'
ועוד הפסקה במקום הלא נכון!
05/09/2005 | 14:52
אחרי הציטוט השני דמבלדור מוסיף:
I do love knitting patterns

(תרגום חופשי: אני ממש אוהב דוגמאות סריגה)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ציטוט יפה'
ציטוט יפה
05/09/2005 | 14:49
"מטרתו של הנביא היומי היא למכור עותקים, ילדה טפשה שכמותך". (ריטה סקיטר בספר החמישי)

ואיך אפשר בלי האגריד: "אתה פה שמה אין לך שום סיכוי", או משהו כזה.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה הצחיק אותי בטירוף ! '
זה הצחיק אותי בטירוף !
05/09/2005 | 15:41
הארי פוטר ונסיך חצוי הדם.
פרק 9 , עמוד 185 , שיעור שיקויים , תיאורה של הרמיוני לשיקוי האהבה -

הרמיוני – " וזה אמור להריח אחרת לכל אחד מאיתנו , לפי מה שמושך אותנו , ואני יכולה להריח דשא טרי וקלף חדש ו-".
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אחד האהובים'
אחד האהובים
05/09/2005 | 19:18
1
מהספר החמישי :

"היי הארי, יש מוחות| שם בפנים, חה חה חה, נכון שזה מגניב הארי?"
"רון זוז הצידה,תתכופף"
אבל רון כבר כיוון את שרביטו אל האקווריום.
"בחיי הארי זה מוחות-תראה- אציו מוח "
הכול כאילו קפא לרגע, הארי, ג'יני ונוויל וכל אוכלי המוות פנו מאליהם להסתכל באקווריום. מתוך הנוזל הירוק זינק אחד המוחות כמו דג מעופף. הוא קפא באוויר לגע, ואז ריחף לעברו של רון, מסתחרר בדרכו, פולט מעין שבלים ארוכים של תמונות נעות, כמו סלילי סרטים נפרמים -
"חה חה חה הארי תביט בזה" אמר רון והביט במוח הפולט את תוכנו הרבגוני. הארי בוא תיגע בזה זה בטח מוזר"
"רון לא !"
...
ברגע שנגעו בעורו החלו המשושים להיכרך כמו חבלים סביב זרועותיו של רון.
"הארי, תראה מה קורה פה, זה - לא - לא, זה לא נעים לי - לא, די - די - "

הגזמתי קצת ובמקום שורה כתבתי קטע, אבל בפעם הראשונה שקראתי את זה צחקתי במשך הרבה זמן.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח כן.. גם אחרי זה'
חחח כן.. גם אחרי זה
05/09/2005 | 22:25
יש את הקטע שהוא צוחק ואומר להארי
הארי, ראינו איפה הצדק! אתה קולט?!
ואז הוא אומר שהנה לונה המג'נונה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כל הקטעים של פיבס=)'
כל הקטעים של פיבס=)
05/09/2005 | 19:22
וכמעט כל הדברים שאמרו פה...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יש לי!!! :)'
יש לי!!! :)
05/09/2005 | 20:02
זה מהספר הראשון אם אני לא טועה...

Speaking quietly so that no one else would hear, Harry told the other two about Snape's sudden, sinister desire to be a Quidditch referee.
'Don't play,' said Hermione at once.
'Say you're ill,' said Ron.
'Pretend to break your leg,' Hermione suggested.
'Really break your leg,' said Ron.

זה מהספר החמישי:

"How long have you been 'Big D' then?" said Harry.
"Shut it," snarled Dudley, turning away again.
"Cool name," said Harry, grinning, "but you'll always be Ickle Diddykins to me."
"Shut your face."
"You don't tell her [Aunt Petunia] to shut her face. What about 'popkin' and 'Dinky Diddydums,' can I use them then?"

גם מהספר החמישי!

"Why were you lurking under our window?"
"Yes -- yes, good point, Petunia! What were you doing under our windows, boy?"
"Listening to the news," said Harry in a resigned voice.
His aunt and uncle exchanged looks of outrage.
"Listening to the news! Again?"
"Well, it changes every day, you see," said Harry.

וזהו בינתיים!!!

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני לא זוכרת איך זה הולך בדיוק'
אני לא זוכרת איך זה הולך בדיוק
05/09/2005 | 22:06
3

אבל זה היה בגילוי עתידות כשטרלוני אמרה להארי משו על ילידי החורף והוא אמר לה שהוא נולד דווקא בסוף יולי....

מישו יכול להביא ציטוט??
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בשלהיע החודש ההשביעיעעע!!!'
בשלהיע החודש ההשביעיעעע!!!
05/09/2005 | 23:14
1
1
לצפיה ב-'זה בכלל מהנבואה התכונתי למשו אחר...'
זה בכלל מהנבואה התכונתי למשו אחר...
06/09/2005 | 17:16
לצפיה ב-'ספר רביעי ^^ '
ספר רביעי ^^
06/09/2005 | 18:46
"Saturn, dear, the planet Saturn!" said Professor Trelawney, sounding definitely irritated that he wasn't riveted by this news. "I was saying that Saturn was surely in a position of power in the heavens at the moment of your birth. . . . Your dark hair. . . your mean stature...tragic losses so young in life. . . I think I am right in saying, my dear, that you were born in midwinter?"

"No," said Harry, "I was born in July."

Ron hastily turned his laugh into a hacking cough.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח'
חחח
06/09/2005 | 20:31
1
אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני אוהבת את כל הציטוטים של רון.
הוא חמדמד.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עוד אחד!'
עוד אחד!
06/09/2005 | 22:57
"אנחנו עלולים למות!
או יותר גרוע... להזרק מבית הספר!"

XD
זה בעצם מהסרט
לא קראתי בכלל את הראשון...
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ