"מי זה סדריק, חבר שלך???"

ToryMaster

New member
../images/Emo25.gif

כן, זה שהיא הולכת לא אומר שכוח השלוש יתפרק שוב
אוהבתותך.

Aragollum

New member
לא יצא לי להכיר אותך...

אבל תהני בשירות (ואפשר!) ובהצלחה
תחזרי אלינו מהר

אורה-צ'אן~

סביר להניח שבסביבות החודש +-, אעכל מה קורה לאחרונה. מוזר, אני בערך מכירה אותך מאז שהגעת הנה, כי גמאני הגעתי הנה בערך באותו זמן (למרות שאני פחות ואתיקה ומאגניבה ממך, אבל נו. :p). בכלמקרה, את הולכת להנות שם, להתנחל בכל אונך מלא הקמומיל, אל אף שתהיי מעט נייחת, אין זה אומר שלא תוכלי ליישם את מונח 'ההתנחלות' שהנחלת (אבוי, משחק המילים~). ואני מרשה לך להתקשר, מידי פעם. אני אתנהג יפה לפלאפון שלי ולא אנגבו עשרות פעמים במטלית לחה כשמבט מבוהל על פניי. P: אני אוהבת אותך, אורה-צ'אן. -
- הזהרי מיצורים בגירים שנראים כמו קטינים, הם עלולים להופיע ללא אזהרה. P: -לימורו.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifעגעגעגעגעעג

לימרו-צ'אן שלי. אני סמוכה ובטוחה שאת ממשיכה את דרכי לא רע.. לצאתץ בהתרעה עם 10 שקל זה בהחלט הדרך הנכונה אני אתקשר יקירה.

אורה../images/Emo24.gif../images/Emo60.gif

לעזאזל
ככה את נוטשת? טוב נו, לפחות היתה לשלושתינו ההזדמנות האמיתית למשול ביד מנצל"שת ובזרוע משרשרת בפורום הזה!
אני אוהבת אותך מאוד
ומקווה שתהני לך שם ב.. ובכן.. בשם! ושתקבלי אישור מיוחד להתנחל [למרות שלהגיד את זה למישהו שם בצה"ל זה לא רעיון אדיר], ושאף יקראו לאישור המיוחד הזה על שמך למען פורומיסטים מתנחלים שעתידים להתגייס לצה"ל! סו לונג אנד ת'נקס פור אול דה פיש

Eyal Potter

New member
לאאאא

להתראות ובהמלחה! אולי יש סיכוי שתחזרי עוד לנהל פה בעתיד?

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo6.gif

ליאתיישן, אכן שלטנו ביד רמה =) אוהבתתך נוראנורא. אממ אישור התנחלות זה מגניב אם כי נראלי שהמתנחלים הכתומים לא ימותו על זה....

אורה! O:

אוי, אני זוכרת שרק התחלת את ניהולך. הו, מי היה מאמין שעברו מאז שנתיים? (זה לא בסדר, שנתץיים זה הרבה! O: ) אוי, זה חבל שאת עוזבת. וחבל שאני מגיבה בפורום 160, אבל זה כבר לנושא אחר לגמרי.
אח. את בנאדם מאוד חביב ואני אוהבת אותך כ"כ.
אוי. סתם יהיה עצוב בלעדייך. (עדיין יש לי חלק מהמצנפת שגזרת ואת עטיפת התה שהכנת לי.^^) אר. יהיה עצוב ומוזר בלעידייך. המ. איפה את הולכת להיות בשנת שירות? (לא, מה פתאום, אני לא רוצה לבוא ולאנוס אותך בשנתך. טוב, נו, אני כן רוצה. טוב, לא, אבל להטריד אותך אף פעם לא יימאס.) אר.
יהיה טוב, יהיה טוב. המ. שלום ולהתראות (בתקווה שכמה שיותר מהר), מאי.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifתודה כולם../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

אכן מוזר לעזוב את המקום הזה...

למעלה