"מי זה סדריק, חבר שלך???"

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif"מי זה סדריק, חבר שלך???"

פורמיסטים יקרים אנא התעלמו מכותרת זו , לא מזמן התעוררתי. אחרי המון זמן שאני כאן, 4 וחצי שנים לערך וכמעט שנתיים לדעתי של ניהול, אני עוזבת לשנת שירות בעוד יומיים. עברתי פה בערך את רוב שנות תיכון שלי במקביל לחיים ההזויים שניהלתי בדרכים הודות לחלקי אנשים שהכרתי כאן בראשיתו של הפורום.... ובאמת שנהנתי מכל רגע. גם לנהל אתכם, לאיים עלכם עם פטישים גרזנים ומטאטאים גדולים שיכולים לטאטא אתכם עד לשירשור החברתי... מדי פעם למדתי, אבל נשבעת שזה לא היה עיקר הזמן ..
.כל שירושיר ה- מחר
והדור הבא( הנוכחי ) שיצא לי להכיר במיתופיה את חלקו של הפורום בהחלט ימשיך את המקום הזה, אם תפסיקו לייבש אותנו במשחקים של "מי השורה.." >.>
באמת שתשמרו על המקום הזה. הוא קיים כבר 5 שנים ואין סיבה שהוא יהיה קיים עוד 4... לויקי(שאני מתעקת להמשיך לקרוא לה ויקי.
) ולליאתיישן
תודה על שמנים וזמנים משעשעים בחברתכן כמנהלות ובכלל, נהנתי לנהל איתכן בזמן האחרון וגם לערן שאומנם מעלם מכאן אבל צץ באותה הפתעה..(><
),המון שירשורים חברתיים משעשעים ותמיכה לעיתים קצרות כשהיה צריך אותה, אוהבת אתכן נורא נורא נורא
תודה לכל הטרולים המשעשעים שהענימו את זמני בחסימות =)
וכמובן במחיקה מאסיבית של הודעות ניהאהאהאהא
. לכל חברי הפורום התורמים לשיחות על הדיונים ההזויים במשך המון זמן ולאנשים שחידשו דברחם במקום פשוט למחזר טופיקים. וכמובן לחבריי 666 ההזוויים שחזרו לפה בחלם ואני לא ממש אשכח. אני אשוב בזמנים שבהם יהיה לי גישה למחשב, או אהיה בבית ואכתוב פה ושם בפורום אבל עקרונית לא יהיה לי הרבה זמן לזה. אז כדאי שתתנהגו יהפ כי אחרת אחד הגרזנים שלי יתקוף באישון ליל.
ניהאהאהאה. לחבריי 536. אני אוהבת אתכם.
ובכלל לכולם...^___^
"You can check-out any time you like but you can never leave"

SandEater

New member
לא הספקתי להכיר אותך :(

אבל לא נורא, 'תהני' בשנת שירות >< ולהת'. :)

jack potter

New member
עוזבת אותנו...? ../images/Emo7.gif

מה זה?!? המדריכות שלנו סיימו את שנת השירות שלהן והם עזבו את יהוד, אבל גם פה בפורום את הולכת לשנת שירות..? אני עצוב... טוב, אז תזכרי שאנחנו אוהבים אותך ושתמיד תהיי חלק מהפורום הזה, לעולמי-עד... (טוב, קצת הגזמתי... אולי לא?
) אל תשכחי אותנו גם כשתהיי ב_____ (השלימי לבד... נשמח לדעת בשביל מי/מה את עוזבת אותנו... אנחנו נשלוף גרזנים!
) שיהיה לך בכיף ובהצלחה! שמעתי ששנת שרות, זה דבר מזעזע! טוב לא עד כדי כך, אבל זה ממש דורש עצבים חזקים..! תהני וד"ש לכל החברות שלך!! אנחנו נתגעגע מפה!
תבואי לבקר!!
"אל תחפש רחוק, תמצא קרוב..."
חולים אלייך עד עמקי-נשמתינו...!
אוהבים אותך מאוד מאוד, פורום 160..!

Pr0NgS

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo45.gif../images/Emo104.gif../images/Emo150.gif../images/Emo13.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אהה! ../images/Emo106.gif|האש|../images/Emo177.gif

את..את... כופרת... עוזבת אותנו...
איך את מעיזה?!
גרר... אוף, אני מניחה שזה המקום להגיד בהצלחה וזה. אבל.. תבואי לבקר, נכון? |מאיים| נכון? נכון?????? גמני קצת מחורפנת היום. נו טוב, אסלח לעצמי הפעם ואשלח את ההודעה בכ"ז. אז... חיבוק-ענק?
קייט.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif קייט!

המשיכי את לפיד ההזיות שלך,[ מכרי אנשים לדברים אבסורדיים

אורע אהובתי ../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

קודם כל בהצלחה בשירות הצבאי. הולכי לקרוע לך את התחת שם P: [כמה כייף שיש אחים בבית]. אז שזה יעבור מהר מאוד ותחזרי לעיתים קרובות. היית מנהלת מדהימה ^_^ כשהייתי חדשה את וערן ניהלתם את הפורום ועשיתם את זה בצורה נהדרת. ובקיצור אני לא ארחיב במילים כי זה לא מעניין אף אחד ואומר לך שאניא והבת אותך וממש אתגעגע אלייך ^^ ולמרות שהבנתי שאת לא תבואי למפגש אז תבואי כי אני רוצה שוב לראות אותך :] שאיה

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo3.gif

מה מפגש? אני אהיה בטיול. את קצת מסוממה, לא כתבתי שאני הולכת לצבא..
אממ אבל תודה בכלאופן.

ykay

New member
ממש בהצלחה !

תנסי להנות ככל הניתן מהשנה הזאת, ותודה על הכל !

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|אבל זה לא משורשר

אליי בכלל

למעלה