מאמר מקיף על RAB

Loony Moony

New member
חח../images/Emo58.gif

אברפורת' גנב את ההורקרוקס כי וולדי התחייס אליו תמיד בתור האח של... הוא רצה להוכיח לכולם שהוא גם יכול...

דוריזון

New member
../images/Emo58.gif

למה אנחנו בטוחים שRAB זה שם פרטי? אולי זה רק כינוי כמו סבר מאוס רך כף קרניים וכ"ו?

בהחלט לא בטוחים../images/Emo60.gif

פשוט הועלו כאן השערות סבירות ודי מתאימות. הרי בעיקרון, אפשר לנחש מיליון דברים עם ראשי התיבות האלו. השאלה היא אם זה מתחבר לספרים:]

מרתק וכל הכבוד על ההשקעה

גם שלך וגם על התגובות המרתקו תשל אנשים כאן. שהתחלת לנתח את המשפטים במכתב נראה לי, התחלתי פתאום לחשוב על בורגין כאופציה..ושמחתי לראות שכתבת וניתחת אותו. התאוריה על איימי בנסון יכולה להיות מעניינת בהתחשבות בניתוח הדמות שלה שהבאת, והיא גם יודעת את מיקום המערה אז זה מעורר מחשבה. גם אמיליה בונס לא הייתי שוללת בינתיים
כל הכבוד שוב
ערב טוב

I Me Mine

New member
כל הכבוד! איזו השקעה!

מסכנה גילי, איך היא תתרגם R.A.B. אם היא לא יודעת מי זה בכלל?

spacecow

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo1.gif

ווּפי לנו!
(הנה, הפקאצה שבך התעוררה והצפונבונית שבי קמה לתחייה. And we all lived happily ever after...)

jack potter

New member
ליאתי?? |מפחיד!!|

עדין משתמשת בווינדוס ישן? תשתדרגי! אנחנו בשנות ה2000!! (וקצת יותר...
)

נאמ, אני חייבת לציין../images/Emo132.gif

שאתה לא יכול לדעת מה הוינדווס שלה לפי התמונת מסך. למרות שזה מאוד מרמז. אפשר לשים לו סקין שיראה כאילו הוא ישן, ז"א כמו אצלה בתמונה, ואפשר סגנון של XP. ו.. זהו.

הא, זה XP../images/Emo3.gif../images/Emo60.gif

אפשר לבחור אם להשיאר בעיצוב רגיל או לעשות כזה כחול מוזר

muchkin

New member
רק אני חושבת שהיא הכינה את הקרקע

לעוד 5 ספרים? אחר למציאת כל H ואחד אחרון לפינאלה... אני מקוה! מתי בכלל אמור לצאת הספר הבא?

כנראה שכן ../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gif

אגב אהבתי את הרעיון לסמן הורקראקס או איך שרושמים את זה כ H, אני אאמץ. מה שכן אני חושבת שיש קרקע לעוד ספרים, הרי הארי רוצה להיות הילאי ובשביל זה צריך עוד כמה שנות לימודים. בעצם עכשיו כשאני חושבת על זה, אם הוא יעזוב באמת את בצפר זה יתיישב טוב עם זה שהיא לא רוצה לעשות עוד ספרים. אוף.

למעלה