מאמר מקיף על RAB

Aragollum

New member
תודה../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

וולדמורט ידע מיהו הRAB האמיתי, כי הוא מכיר את הבנאדם מקרוב, ונתקל בראשי תיבות אלו בעבר. זה כנראה אדם עם איזושהי השפעה על עברו של וולדמורט. תן לי להסביר את עצמי. קח לדוגמה את רון וויזלי. אם תביא לו את האותיות HP הוא ישר יחשוב "הארי פוטר!" לעומת זאת, קח בנאדם מוגל מוחלט. תגיד לו HP, והוא פתאום יחשוב על מלא אפשרויות של אנשים עם ראשי התיבות HP, שכנראה אף אחד מהם אפילו הוא לא הארי פוטר. אותו דבר עם וולדמורט. אנחנו, מאגלים מוחלטים, אדיוטים גמורים, שלא יודעים כלום בגלל שרולינג תכננה את זה ככה - יכולים לזרוק המון השערות מי הוא RAB, ואנחנו גם בכלל לא נדע עד הספר השביעי. לעומת זאת וולדמורט, שמכיר את RAB, יעלה מייד את התשובה הנכונה, שהיא תהיה מן הסתם השם הראשון שיעלה לו לראש.

Aragollum

New member
שונא את המדפסות שלהם../images/Emo3.gif

השתמשנו בהם שנים עד שעברנו למדפסת לייזר של חברה אחרת אחרי שהאחרונה התפגרה לנו...

אם תגיד למוגל HP הוא יחשוב על מדפסת

וחשבתי על זה לפני שראיתי את ההודעה שאחרי
טוב, בכל מקרה, כל הכבוד על המאמץץ! כמה זמן לקח לך לכתוב את זה? רגולוס בלק זה ברור מדי אז סביר להניח שזה לא הוא. ובורגין זאת תיאוריה ממש טובה
איפה אמרו בכלל שאברפורת' לא יודע לכתוב? וממתי הוא אונס עיזים?

חחח... לא זוכרת את זה?

לגבי זה שהוא לא יודע לקרוא והכל - אם אני לא טועה, בספר הרביעי, בפרק שהאגריד לא מוכן לצאת מהבקתה כי גילו שהוא ענק.

daganly

New member
יפה מאוד../images/Emo58.gif

אני תומך בתאוריית הבורגין שלך מהתחלתה ועד סופה בורגין הוא הבנאדם הכי מתאים לאנליזה שעשית ונראה הכי הגיוני לתפקיד. אני חייב להגיד שאמי בנסון זה ממש לא סביר ואת רגולוס בלק כבר טחנו מיליון פעם לכן זה לא הגיוני לכן אני חושב שבורגין הוא האדם המושלם הבחירה שלו להשתמש בחנות שלו כמקום מסתור נורא הגיונית כי ככה אף אחד לא יחשוד בו. מנהלות לטגלן ומייד

אבל...

אם הוא לא רצה שיחשדו בו, למה הוא כתב את ראשי השמות שלו במכתב?!?!?!? נסו לחשוב בהגיון! נמאס לי לקטול את הטיעונים שלכם!

daganly

New member
אבל מאיפה

וולדמורט ידע שזה הוא יש הרבה אנשים עם ראשי תיבות כאלה

Aragollum

New member
../images/Emo58.gif

אז תחשוב קצת לפני שאתה "קוטל" אותם. וולדמורט מכיר את RAB היכרות אישית. הוא מכיר גם את הראשי תיבות האלה. לנו, לעומת וולדמורט, יש הרבה אפשרויות. וולדמורט יראה את הראשי תיבות, וישר יבין מי זה.

אז...../images/Emo58.gif../images/Emo60.gif

גאד, ליאהב, ידעתי שתהיה נכס לפורום
כרגע אני תוהה אם לטגלן את ההודעה שלך, או פשוט להכניס אותה לקטגוריית המאמרים - כי היא בעצם מאמר
-- בקשר לניתוח של המכתב - עכשיו כשאני קוראת את הניתוח שלך, אני בהחלט חושבת שהמשפט הראשון נכתב בטון ציני. מישהו שגנב את ההורקראקס האמיתי באמת לא היה פונה אליו ברצינות בכינוי הזה. בקשר לעובדה שהוא כותב שהוא יהיה מת הרבה לפני שוולדי יקרא את זה - אני מניחה שהוא באמת היה מישהו שנרדף, זה נשמע מאוד הגיוני, אלא אם כן זה מישהו מבוגר - מה שאני מניחה שלא הגיוני, שכן מישהו באמת זקן כנראה ולא היה מצליח לגנוב את ההורקראקס מלכתחילה ולנסות להרוס אותו. יכול להיות שהוא פשוט חושב שיש קללות נוראיות על ההורקראקס והוא מאמין שהוא ימות בזמן שהוא ינסה להשמיד אותו. נראה לי שהבחור כאן חושב שיש רק הורקראקס אחד - כלומר, זה שהוא גנב, ושהוא בטוח שברגע שהוא ישמיד את זה שהוא גנב - וולדי יהיה בן-תמותה. אתה צודק, אני גם חושבת שהוא לא יודע על קיום של הורקראקסים אחרים. ------- אני תומכת בתיאוריה שזה בורגין. זה הגיוני גם בגלל מה שרשמת - וגם כי יכול להיות שהוא גנב את ההורקראקס, השמיד אותו, ואז - כדי להפטר ממנו - שם אותו בחנות למכירה. וולדי כבר נפל, אז אין סיכוי שהוא יראה את זה בחנות, וכנראה שכמעט כל אוכלי המוות לא יודעים על ההורקראקסים [הרי R.A.B גילה את הsecret של וולדי] - ואלו שכן, הם במחתרת. זה גם מסביר למה הוא נורא נלחץ כשאוכלי מוות נכנסים, אולי זה הרגל ישן - הוא פחד שאוכלי מוות יזהו את ההורקראקס בחנות, עד שיום אחד הגיע מר רגולוס בלק - ופשוט קנה אותו
----- אחלה של מאמר, באמת, מקיף ומעולה!
תבורך.

וגם בהודעות מומלצות../images/Emo60.gif

אפשר לראות את זה בראשי של הפורום. מגיע לך, כל הכבוד על ההשקעה!

spacecow

New member
וואו. ../images/Emo12.gif

פשוט וואו. כל הכבוד על ההשקעה הענקית, המחשבה והצורה הנהדרת בה כתבת את הכל. ממש ממש עבודה מצויינת!
בקשר להשערות הפרטיות שלי בהסתמך על המאמר (המצויין) שלך: אני מחבבת מאוד את תאורית בורגין, זו תאוריה נהדרת מבחינתי, אבל האמת שאני כרגע תומכת בהשערה ש'כבשה מייללת לירח' העלתה עקב המאמר שלך (והיא שRAB היא אמא של אמיליה בונז. לפירוט ראו את התגובה הנהדרת שלה בתחילת השרשור). בכל מקרה: כל הכבוד!

Aragollum

New member
הו תודה! =]

אמיליה בונז זו תיאוריה נחמדה, אבל לא הבנתי איך היא קשורה לוולדמורט.. כאילו, מאיפה הם מכירים בכלל
ואם היה להם איזה קטע כשהם למדו ביחד בביצפר (אני חושב שהזמנים מתאימים.. יום אחד יהיה לי כוח לבדוק בלקסיקון...), אז עדיין איך הוא אמור לזכור אותה
ומאיפה היא יודעת על המערה וההורקראקס
טוב נו, הכל יכול להיות

Aragollum

New member
../images/Emo58.gif למעלה

ואממ הכוונה לסבתא, שמתה בוולד-וור-וון

למעלה