מאמר מקיף על RAB

Aragollum

New member
חח תודה../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

האמת היא שלבורגין לא הגעתי לבד.. קראתי את זה איפשהו, כבר לא בטוח איפשהו (אחרי שבועות ששומעים כל כך הרבה ספקולציות בקשר לRAB, קשה לזכור איפה אתה שומע כל שם). אבל אהבתי את הרעיון של בורגין, ואז חיפשתי אם יש שם פרטי. חיפשתי בספרים השני והשישי ולא מצאתי, וגם בלקסיקון לא כתוב, ואז התחלתי למצוא עוד ועוד תימוכים =] כרגע זאת התיאוריה המועדפת עליי

קבל ח"ח!

כל הכבוד על הסיכום (ואני מצטרפת לקריאות "לטגלן ASAP") ועל ההשערות! נראה לי שיש משהו בתאוריית בורגין, זה נראה הגיוני! ועכשיו שאתה אומר.. רולינג לא הייתה סתם מספרת עליו בספר השני, ובספר השיש רק בשביל הארון העלמות של מאלפוי וזה שטום רידל עבד שם (היא יכלה למצוא כל חנות אפלה אחרת לצורך העניין, ולא הייתה צריכה לפרט עליה כל כך). בקיצור, אהבתי! אני אחרי כמה זמן חשבתי שזה פרופסור בינס, כי גם הוא לימד בהוגוורטס בתקופתו של טום רידל, אבל כמו שהעירו לי, די חשוד שהוא לא אמר לדמבלדור כלום... מצד שני, הוא היה מ-מ-ש מנותק ומרחף כזה (חח תרתי משמע) לפי הרושם שנוצר. מי יודע?

אמאלה איזו השקעה ../images/Emo12.gif

אני לא אגיד ממש לתוכן, כי אין לי בעצם מה להוסיף או מה, אין לי כבר כוח להתעסק בRAB, אבל מאמר מדהים, וחתיכת השקעה

Aragollum

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

אז מה התיאורית RAB החביבה עלייך? (לא רק מכאן, מכל מה שהעלית על דעתך מאז סיום הספר
) ותודה, כמובן

שמעי,

הבנאדם הזה כל כך סגיד
הוא רוצח סדרתי קשוח הוא אפוטרופוס שאוהב את הארי הוא אנימאגוס הוא מכשף מעולה הוא נראה טוב יש לו סקס אפיל (את זה אני החלטתי
ואני צודקת
) הוא החבר הכי טוב של ג'יימס הוא מושלם, מה
תודי שככה היית רוצה שהחבר שלך יהיה

Aragollum

New member
אממ בהתחשב בזה שאני בן..

(ואפילו סטרייט, שזה מצרך נדיר בתפוז), לא אכפת לי איך חבר שלי יראה

אה נו היית אומר שאתה בן ../images/Emo122.gif

בנים לא מסוגלים להבין מה זה סיריוס
זה כמו שפלר תמות, בסדר? תנסו לראות את זה באור הזה

Pr0NgS

New member
יפה יפה.

יכול להיות שRAB באמת לא מת כי כמו שאנחנו בוודאי יודעים וולדמורט לא קרא בכלל את הפתק, ולמרות שעושה רק קשר מעט, אולי זה בכל זאת קשור איכשהו.

the Sman

New member
כל הכבוד על המאמר!../images/Emo58.gif

מאמר מאד מעניין ומושקע. חוץ מזה, זה פעם ראשונה שאני שומע על ההשארה ש- RAB=בורגין ועד עכשיו, זאת נראית לי האפשרות הכי סבירה. אבל, יש עוד משהו שכמעט אף אחד לא מתחייס אליו ולפי דעתי הוא מאד קריטי. ע"פ המכתב של ר.א.ב משתמע ש-ר.א.ב רצה שוול' ידע כי הוא זה שמצא את ההורוקרוקס. לכן, וולדמורט חייב לדעת במי מדובר על פי הרמזים ש-ר.א.ב שתל במכתב. לפי המאמר שלך, יש די הרבה דמויות עם לפחות חלק מראשי התיבות האלו. אז איך וולדמורט ידע מיהו ה-ר.א.ב האמיתי? במאמר שלך אתה לא עונה על השאלה הזאת...
העיניין הזה נראה בוודאי די שולי, אבל אני בטוח למדי שיש סיפור אישי בין וולדמורט לבין ר.א.ב שקשור לראשי התיבות האלו. ד"א, אני רוצה גם לשמוע את דעתך בנוגע לסנייפ..

למעלה