מאמר מקיף על RAB

אנחנו די בטוחים ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

ש-RAB זה אדם אחד
. (טוב, אני די בטוחה ש-RAB זה קיצור של משפט כלשהו, אבל...) זה לא הגיוני שזה שני אנשים מהסיבות הבאות: א. גוף ראשון. ב. וולדי אמור לזהות את הר"ת. איך הוא יזהה ר"ת של שני אנשים מחוברים? ג. אם זה היה שני אנשים יותר הגיוני שזה היה משהו כמו - R.S. & A.B. (האותיות רנדומליות למדי :X) אנחנו לא שוללים את האפשרות שמישהו התלווה אל RAB ועזר לו... ואתה בהחלט מוזמן לכתוב פה שוב, ולהשתתף בדיונים! נשמח לקבל אותך

J Halliwell

New member
תודה....

כמו שכתבתי גם בהודעה אני מסכים עם העובדה שלנושא שרא"ב הוא שני אנשים יש בעיות אבל אני א יכול להתעלם מכך שאפילו דמבלדור לא יכל לבצע את המשימה לבדו והוא אמור להיות הקוסם החזק ביותר לא? ואם רא"ב הוא באמת אדם אחד אבל מישהו הצטרף אליו והוא לא רשום, למה הוא לא רצה קרדיט על ההצלחהת זה לא נראה שרא"ב מפחד מהעובדה שוולדמורט יגלה אז למה שהשוטף/שוטפה כן יהיו? אולי יש סיבה אחרת שמי שזה לא יהיה לא מזדהה? לגבי העובדה שוולדמורט אמור לזהות את הכותב אני לא בטוח שהמידע שניתן לא מספיקת רא"ב אמור להיות אדם שוולדמורט מכיר ומקרה המצוין אולי אלו שני אנשים שהגיוני מאוד שיפעלו ביחד שוב אני לא שולל ולא מחזק אף טענהת לי אישית אין מושג מי זה (למרות שהתאוריה על בורגין נראית לי מאוד). אני רק רוצה לבדוק כמה שיותר אפשרויות, בייחוד לנוכך מה שדמבלדור אמר על כך שדרושים שניים לצורך ההצלחה במשימה. נ.ב סליחה אם אני כותב בשגיאות לפעמים, העברית שלי לא משהו בכל מה שנודע לאיות. ועוד פעם תודה על הברכה החמה!!!

הממ.. ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

אם היה עוד מישהו עם RAB הוא לא יכול להיות קוסם בוגר. יכול להיות ש-RAB בא עם הגמדון בית שלו או משהו. איך RAB הצליח להוציא את המשכית לבד, כשאפילו דמבלדור לא הצליח? וול, זאת שאלת ה-20 מיליון דולר
. אישית, אני מאמינה שהוא איכשהו הצליח להתגבר על המכשול של השיקוי, ואז הוא לא היה צריך עוד מישהו... אבל זה הכל השערות... אין לנו באמת מושג מה הולך שם!
אגב, שגיאות זה לא הבעיה שלך, אבל פסיקים ונקודות לא יזיקו
.

בראבו!!! כל הכבוד על ההשקעה...

זה באמת מאמר מעולה. קראתי כל מילה בשקיקה. על הקטע עם אברפורת' חשבתי בעצמי שנייה לפני שקראתי את המאמר. אני לא יודעת מה להגיד לכם,פיפס..באמת שלא. רולינג עושה לנו בלאגן פה, והוא לא עומד להיפטר בשנתיים הקרובות. לא יודעת מה להגיד לכם..RAB לא נראה לי רגולוס, למרות שזה מה שהכי מסתדר. זה לא נראה לי הקטע הזה של רגולוס בתור RAB, כי זה "מה שבא ליד" כזה..זתומרת, זה הראשון שעלה לכולנו בראש,תודו בזה. לא יודעת. לא יודעת. פשוט לא. תצילו אותי. גאד, מה שרולינג עושה לראש שלי,ועוד בשעות מאוחרות של הלילה...

Alfasa

New member
המממ rab-bar

אני לא כותבת פה בדרך כלל אבל חולה על הספרים וסיימתי לא מזמן את השישי. בקשר לאח הזה של דמבלדור- כנראה ש3 פעמים זה לא מספיק כדי לזכור מי זה אבל אני מאמינה לך שהוא קיים שם...ואם הוא באמת ברמן חח...באמת נראה לי ש RAB זה הוא כי בהפוך זה BAR! חח..היא אוהבת להפוך אותיות וכאלה...כמו במראה של אריסד...ועוד דברים דומים...קיצר. אני חושבת שזה נכון

*קוראת* ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

אבל הערה קטנה קודם - "אני יודע שאמות הרבה לפני שאתה קורא את זה" צ"ל: "אני יודע שאמות הרבה לפני שתקרא את זה."

ובכן, ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

דבר ראשון - קבל ח"ח ענק!
אני מסירה את הכובע בפניך. (*חובשת כובע* *מסירה את הכובע*) ולענייננו: 1. קח לדוגמה את סטאלין, שהיה פראנואיד ביותר. הוא הרג באופן שיטתי את כל האנשים הבריחים במפלגה ובצבא האדום, אנשים שהוא בעצמו בחר, בטענה שהם בוגדים במפלגה ובדרך הקומוניסטית. הוא בודד את העם שלו (ושאר הארצות שכבש) משאר העולם (המערבי), מחשש שהם ימרדו בו. אני יכולה להגיד שגרמת לי לחשוב - מתי בעצם וולדי המציא את הכינוי The Dark Lord? הרי אנחנו יודעים שבתקופת הוגוורטס הוא המציא לעצמו את הכינוי לורד וולדמורט. אז איך ומתי הגיע הכינוי "אדון האופל"? אולי אוכלי המוות המציאו את הכינוי הזה, כיוון שאפילו הם מפחדים לומר את שמו של וולדמורט (קצת כמו שיהודים לא אומרים את השם של אלוהים, ולמעשה עם הזמן כל פעם שאנשים קראו לו בשם אחר גם השם הזה נהיה אסור, עכשיו אנחנו כותבים ה' (אות אחת!) במקום השם המלא, וקוראים את השם המלא "אדוני".) בכל אופן, דמבלדור, ורולינג אומרים שמה שוולדמורט רצה זה שכולם יפחדו אפילו לבטא את השם שלו - מה שמראה שליטה עצומה על אנשים. ודמבלדור והארי לא מפחדים מוולדמורט, ולא מפחדים להגיד את השם שלו. בכל אופן, זאת ההשערה שלי בנוגע לאיך וולדי קיבל את הכינוי הזה - אוכלי המוות שלו פוחדים ממנו כל כך שהם לא מעיזים להגיד את השם. ואם התאוריה שלך נכונה, אז זה בהחלט מראה זלזול כשRAB משתמש בכינוי הזה שהעניקו לו אוכלי המוות. 2. פה אני חייבת לחלוק עליך. א. אני לא מסכימה שRAB יודע שיש עוד הורקרקסים. אני לא אומרת שהוא לא יודע, אבל גם לא שהוא כן. ב. אני חושבת שהוא גנב את ההורקרקס לפני נפילת וולדמורט. אבל פה אין לי דרך להוכיח. אני גם כן מאמינה שRAB חשב שיעבור הרבה זמן לפני שוולדי יבוא למערה (השאלה הנשאלת היא - מה יש לוולדי לחפש במערה בכלל? וזה משהו שRAB יודע, בעוד אנחנו לא.), אבל אני חושבת שהוא יודע שהוא ימות ממשהו ספציפי. 5. גם אני לא חושבת שזה ריגולוס, ופשוט בגלל העובדה שזה *קל מידי*. זה היה הניחוש הראשון שלי. זה היה הניחוש הראשון של כולם... זה חייב להיות יותר קשה מזה. אני מאמינה שזאת אמא של אמיליה בונז. (היא ובעלה נרצחו ע"י אוכלי מוות לפני שוולדמורט נפל - מוזכרים בספר הראשון) הגיוני ביותר שהשם האמצעי שלה הוא אמיליה, ובתה נקראה על שמה. *הולכת לקרוא את חלק ב'*

Aragollum

New member
../images/Emo58.gifוואי תודה רבה../images/Emo13.gif

נשבע לך, רק בשביל התגובה הזאת היה שווה לכתוב את הכל
קודם כל, אני אכניס את הדוגמה שנתת לי איפשהו, ותודה
ובקשר להשוואה של "אדון האופל", "אתה-יודע-מי", "זה-שאסור-לנקוב-בשמו"... קראתי השוואה מקיפה פעם בין וולדמורט לה'.. לינק כאן
אבל ההשוואה שלך יותר קצרה, תכליתית ומעניינת, נשבע לך.. אולי בגלל שהטור הארוך שהצרפתייה ההיא כתבה בנושא "וולדמורט הוא אלוהים" עצבן אותי
גם היו שם המון קטעים מהברית החדשה שבכלל לא הבנתי, אז ויתרתי על הקריאה שלו באמצע... אבל שווה לקרוא לפחות חלקים ממנו
גם אני מאמין שRAB ידע שיש עוד הורקראקסים, אבל לא היה לי כוח לסדר את מה שכתבתי אחרי שעבדתי עליו שעות, אז זה טיפה מבולגן.. אני חושב שאיפשהו בחלק השני כתבתי את שתי האפשרויות וההשלכות (אם הוא יודע או לא). ובקשר לאמיליה בונז, פעם ראשונה שאני שומע את ההשערה הזאת בכלל
אם תוכלי מתישהו לכתוב עליה קצת יותר בהרחבה, אשמח
ושוב, המון המון תודה על התגובה

Aragollum

New member
../images/Emo58.gifתיקון*

גם אני מאמין שRAB לא ידע שיש עוד הורקראקסים =]

אין בעד מה ../images/Emo9.gif ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

אני אקרא את ההשוואה בין וולדי לאלוהים, מתישהו כשתהיה לי יותר סבלנות...
בקשר לאמא של אמיליה בונז, זאת רק השערה, והיא קצת פרועה... מישהו פה הציע את אמיליה בונז בתור RAB, אז עשיתי חקירה קטנה, וגיליתי שהשם המלא שלה הוא אמיליה סוזן בונז, כך שזה לא יכול להיות היא. אבל מה עם אמא שלה? בספר הראשון כשהארי פוגש את האגריד, האגריד מזכיר כמה אנשים שוולדמורט הרג, המקינונים, הבונזים והפרווטים (אגב, פרווט - מדובר בהורים של מולי וויזלי.) עכשיו, רולינג אמרה בראיון בשנת 2000 שהבונזים שמוזכרים בספר הראשון היו סבא וסבתא של סוזן בונז. הבעיה היא שבספר החמישי מוזכר שהדוד של סוזן בונז (אח של אמיליה) ומשפחתו נהרגו ע"י אוכל מוות, כך שיכול להיות שרולינג שינתה את הפרט הזה. בכל אופן, בהנחה שהיא לא שינתה את זה - אדון וגברת בונז נרצחו בזמן המלחמה הראשונה, והאגריד אומר שהם היו קוסמים מצויינים. בכל אופן, אם הם נרדפו ע"י וולדמורט, אז כנראה שגברת בונז ידעה שהם ימותו בקרוב, מכאן ה"אני יודע שאמות הרבה לפני שתקרא את זה". בנוסף - אמיליה סוזן בונז, סוזן בונז... אנחנו רואים ששמות אמצעיים הופכים בקלות לשמות פרטיים של אנשים בדור הבא, לכן למה ששמה האמצעי של גברת בונז לא יהיה אמיליה, השם שהיא נתנה לבתה? ואז יש לנו -
(R) Amelia Bones​
אבל שוב, זאת רק תיאוריה. ואנחנו לא באמת יודעים כלום על האישה הזאת...

spacecow

New member
מצויין! ../images/Emo58.gif

סליחה על ההתלהבות, אבל זו לדעתי תאוריה נהדרת. אחרי שטחנו את עניין רגולוס בלק עד הסוף, חשבתי ישר על אמיליה בונז. נזכרתי שהשם האמצעי שלה הוא אכן סוזן, לכן התחלתי גם אני לחשוב בכיוון המשפחה שלה- אבל לא ידעתי את כל הפרטים שציינת ולא חשבתי על העובדה שאנשים קוראים לילדיהם על שמם האמצעי. זה רעיון ענק. ח"ח לך!

תגובה על חלק ב' ../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

אז סיכמנו שזה לא ריגולוס. (בסוף זה כן יהיה ריגולוס וכולנו נידפק
) תוסיף למה שאמרת את העובדה שרולינג אומרת באותו ראיון שדראקו הוא כמו ריגולוס - הוא חשב שזה יהיה מגניב להצטרף לוולדמורט, ואז כשהוא ראה במה מדובר באמת הוא הבין שזה קצת יותר ממה שהוא יכול להתמודד איתו. אברפורת' - דווקא נשמע כמו תאוריה מעניינת! אני לא חשבתי על זה
. החורים בתאוריה: משום מה הוא לא נראה לי חכם במיוחד (דמבלדור אמר שהוא בכלל לא בטוח אם הוא יודע לקרוא. אדם שלא יודע לקרוא... איזה חינוך הוא יכול לקבל בהוגוורטס?) ובנוסף, בהנחה שהוא באמת גילה את הסוד של וולדמורט, מצא את ההורקרקס, למה שהוא לא יספר על זה לאחיו החכם שהצליח להתפרסם בלי שעזים יהיו קשורות לעניין? (הייתי חייבת
) זה נראה לי תמוה מעט. במיוחד לאור העובדה שהוא חבר במסדר... איימי בנסון - I'm not shooting this one down just yet, אבל... נתחיל מהתשובה הכי קלה לשאלות שהעלת: גברת קול לא פתחה את הדלת כי היא לא משרתת. לילדה שפתחה את הדלת היה סינר, מה שמוביל אותי לחשוב שהיא עובדת בבית היתומים, ולא אחת מהיתומים. בנוסף אני חושבת שדמבלדור היה יודע אם היא הייתה מכשפה... יש את העט שרושם כל תינוק "קסום" שנולד... דמבלדור בטוח היה יודע אם הייתה עוד מכשפה בבית היתומים. מר בורגין - נשמע הגיוני למדי. קשה לי להאמין בRAB באמת מפחד שוולדמורט ימצא אותו - לא נראה לי שאיכפת לו למות.

Aragollum

New member
../images/Emo58.gif

בקשר לרגולוס, אני מאוד אתאכזב אם בסוף יתברר שזה הוא
אבל למדתי לבטוח ברולינג אחרי הספר השישי, שלא תעשה שום עלילה שקל לצפות
ואממ.. הקטע עם אברפורת' סתם כתבתי בתור משהו משעשע שחשבתי עליו אחרי שראיתי כאן לפני כמה ימים את השם המלא של דמבלדור איפשהו בפורום...
נראה לי שיחטפו את ילדיה של רולינג ויתעללו בהם אם זה בסוף באמת אברפורת'
בקשר לאיימי בנסון, אני לא יכול שלא לחשוב על מרופי גאנט כשאני קורא את התיאור שלה... יתכן שהיא בכלל מכשפה שכל כך התעללו בה, שהדחיקה את היותה מכשפה... כמו שאמרת, זה מאוד לא סביר, אבל לא כדאי לפסול את האפשרות הזו כל כך מהר
ונשארנו עם בורגין

וואו. אני לא יודעת מה יותר ../images/Emo58.gif

לא הגיוני, שקראתי את הכל, או הספקולציות שהעלת. אבל.. ‏בורגין. זה גאוני. ברגע שקראתי רק את השם נפתחו לי העיניים, ובמהלך ההסברים כולם אני שוכנעתי למדי. כל הכבוד - מאיפה העלת את ההשערה הזו? "טוב נו, אני יודע שזה לא ממש מתאים.. אבל בעצם מה אנחנו כבר יודעים על האח הלא-מוצלח, הברמן המוזר, אונס-העזים המטורף, חסר היכולת לקרוא לכאורה, החבר המוזר ביותר במסדר עוף החול..."
הצחקת אותי.

למעלה