בדיחות מהארי פוטר

israely1

New member
נכון בידיוק באתי לכתוב את זה!!!

זה היה הקטע הכי טוב איזו ירידה חזקה על סנייפ!!! זה אחת החזקותת ביותר לדעתי....

חחחחח../images/Emo58.gif

כן, אהבתי את המשפט הזה מעוד! +החתימה שלי זה גם משפט שהצחיק אותי^_^, שדרקו אמר להרמיוני בסימטאת דיאגון

יש גם בהתחלה,../images/Emo58.gif

כשהשר של המוגלגים חושב על סירי בתור "בלק רציני" (serious black)או איך שלא כותבים את זה...קרע אותי מצחוק...

ענבאך

New member
אותי הצחיק- ../images/Emo58.gif

שדמבלדור מזמזם להם בסלון, אבל זאת רק אני
גם כשהארי אומר לסנייפ "אתה לא צריך לקרוא לי אדוני." וגם "אבל כמובן, אתה לא יודע מי זה אתה-יודע-מי." זה באמת היה אחד גדול

TauraMan

New member
זה היה חמוד:../images/Emo58.gif../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

"Sometimes you remind me a lot of James. He called it my 'furry little problem' in company. Many people were under the impression that I owned a badly behaved rabbit"​
[רמוס להארי]

c i l i a

New member
אותי זה שעשע (../images/Emo58.gif)

שהאוכלת מוות ההיא במגדל אמרה לדמבלדור משהו כמו "הבדיחות הקטנות שלך לא יצילו אותך הפעם" ודמבלדור אמר לה -"they are called manners"...

pizza18

New member
ומישהו מוכן להסביר לי את ../images/Emo58.gif

הבדיחה עם dont know poo לא כלכך הבנתי את המכתב שהם תלו מחוץ לחנות ......

ענבאך

New member
זה ../images/Emo58.gif

יו נואו פו (פו זה קקי, אגב) שזה נשמע כמו יו נואו הו (שזה אתה-יודע-מי, AKA וולדי).

poohandme

New member
../images/Emo115.gif../images/Emo103.gif../images/Emo3.gif

זה סתם שיעשע אותי
"girls were very strange sometimes"

מנמוסין

New member
../images/Emo58.gif

הארי מדבר עם שר החדש HE=פאדג' He tried interfering at Hogwarts. You might have noticed he's not Minister anymore

amitush26

New member
../images/Emo176.gifהיו מלא... ועוד משהו../images/Emo58.gif

אני עוד לא סיימתי את הספר, אבל אחד המצחיקים היה באמת הקטע עם סנייפ והארי (שבטח כבר הוזכר כאן מיליון פעם). Harry: yes Snape: yes sir Harry: you don't have to call me sir LOLOLOLO
ועוד משהו... בגרסה העברית זה לא קרה לי! אבל בגרסה האנגלית אני ממש נכנסת לזה
כשקורה משהו טוב להארי אני כזה מחייכת לעצמי ואומרת "יששש!!!" או כשיש משהו שאמור להצחיק אני באמת צוחקת! (כמו המקרה הנ"ל
) אנלא יודעת אני ממש כאילו מתייחסת לזה כאילו זה אמיתי ואני באמת... לאדעת איך להסביר
יענו מגיבה בשבילם... לטובתם... כאילו הכל קורה באמת ומישהו מספר לי את זה... או כשסלגהורן אמר להרמיוני שמישהו אמר לו שיש בת מוגלגים שהיא הכי טובה בשכבה... מזה שמחתי! באמת! ממש שמחתי! בשביל הארי ובשביל הרמיוני! כל הקטע הזה היה מגניב לאללה!
וגם היו קטעים שממש עמדתי לבכות.. כמו שראו את MEROPE (לאדעת לומר את זה בעברית) מושפלת ע"י אבא שלה... (סבא של וולדמורט) וממש הרגשתי כבוד והערכה לדמבלדור שהוא מתייחס להארי כאילו הוא הבן שלו! אני ממש מתייחסת לזה כאילו הדמויות אמיתיות
לכם זה לא קורה? אה, וזה לא קרה לי בעברית

גם לי זה קורה,

זה כל הקסם של הספר הזה! ואולי לא הרגשת ככה בעברית כי זה לא המקורי, ואחרי התרגום בדרך כלל זה קצת שונה, קצת מאבד את הקסם הזה.. אף פעם לא שמתי לב כמה התרגום משנה את האווירה של הספר עד שקראתי את השישי באנגלית.

amitush26

New member
../images/Emo176.gifבדיוק כמוני../images/Emo13.gif

גם אצלי זה הראשון שאני קוראת באנגלית
וגם אני לא שמתי לב לקסם הזה בעברית... עאלק שפת קודש
סתם סתם

כן..

כי זה לא שהתרגום לא טוב, התרגום מצויין, אבל בכתיבה של רולינג יש משהו מיוחד שלא תמיד נשאר כשמעבירים אותו לשפה אחרת.

tomigmail

New member
נצלש קטנצ'יק, אין ממש../images/Emo58.gif אבל..

כתבתי על זה נושא ומשום מה הוא נעלם.. לא נראה לי שעברתי על אחד החוקים או משהו. אז ככה, שאלה על ההגיגית.. למישהו יש מושג איך בידיוק יוצאים ממנה? כאילו, כל פעם שהארי השתמש בה, מישהו משך אותו או הוציא אותו החוצה.. יש איזה לחש או משהו? חחח

JuliaM1

New member
../images/Emo58.gif תגובה לtomigmail

הנושא על הירושה של דמבלדור נפתח שנית (שיניתי כותרת), בגלל שהיה כתוב בו "ירושה" הוא נמחק. כך שאפשר להמשיך בו את השיחה הקשורה ל-הגיגית (הגבתי שם).

למעלה