משפטי מחץ כחולים!

KereN THE AngeL

New member
|סגידה|

ואני חסרת כל שמץ של יצירתיות.. *או שבעצם.. ממש אין לי כוח לחפש משפטים כאלה..
* בכולופן, נהנית מהשרשור..

LittleSinner

New member
../images/Emo41.gif עוד!!

באנגלית (
) אסיר מאזקבאן:
"He's not the only one!" puffed Fudge.
"What - what happened?" he groaned. "Harry? Why are we in here? Where's Sirius? Where's Lupin? What's going on?" Harry and Hermione looked at each other. "You explain," said Harry, helping himself to some more chocolate.
"Yeah... I bet the Dursleys'd be pleased to let me come [...]" גביע האש:
"Good boy," growled Moody. "I can make good use of this... this might be exactly what I've been looking for... Right, bed, Potter, come on, now..."
[...] said George. "McGonagall wants you, Ron. And you, Hermione."
"I closed my eyes when you got in," she said, blinking at him through her thick spectacles.

Science Fiction

New member
אלו מהרביעי מעולים.../images/Emo119.gif

כנראה שאני טיפשה מכדי להבין את אלו מהשלישי><

עוריט

New member
חחח גדול! והנה עוד כמה...

והנה עוד כמה:p "תסתום! תסתום דאדלי אני מזהיר אותך!" {...}"אל תכוון את הדבר הזה עליי!" .... "דאדלי תחזור! אתה רץ ישר אליו!" .... דאדלי תסתום את הפה שלך! מה שלא תעשה שהפה ישאר סגור!" {מה יכנס לתוכו? :O}

שומו

New member
*תורם לשרשור ממוחי הקודח*

"סנייפ עוד נכנס ויצא... כמה פעמים". הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמ' 129.

עדידי מ

New member
מצאתי עוד...../images/Emo54.gif../images/Emo21.gif

"כן כן, לך על זה, תמרח אותו מכל הכיוונים, מאלפוי," אמר רון... "בטח אנשים מזילים עליו ריר כל הזמן... (גביע האש, ע"מ 233)

פ י ל ר

New member
כבר שמו את זה (אבל לא ככה../images/Emo123.gif)

"תוך התעלמות ממחאותיה של הרמיוני, תפס סיריוס בכיסוי החלציים של קריצ'ר וזרק אותו מהחדר"

עד שקלטתי../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הסבר לכל אלה שכמוני לא הבנו: סיריוס העיף את קריצ'ר מהחדר בכוח.. סיריוס והרמיוני נשארו בחד.. אף אחד אחר לא מופיע בחדר במשפט ההוא.. חם פה או שנדמה לי

Mister bons

New member
חולני

מה שיש פה זה פשוט חולני ואני לא מבין איך לא מוחקים את זה.

ToryMaster

New member
מה בדיוק חולני כאן?

טוב שתשומת ליבי הוסבה לשרשור הזה. יטוגלן לאלתר B-.

Mister bons

New member
כי

הרעיון שיחפשו מסרים מיניים בספר הוא פסול ומי שעושה את זה אני מציע לו לחפש לעצמו עיסוקים טובים יותר. זו לפחות דעתי.

צילונה

New member
מבחינה מסויימת

אתה צודק. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה מצחיק בטירוף!!

Mister bons

New member
כן...

העניין הוא שהעובדה שזה מצחיק לא אומרת שזה לא מגעיל. הרבה דברים יכולים להיות מאוד מצחיקים אבל בכל אופן לא יעלו אותם בפורומים מכובדים. לפי דעתי זה אחד הדברים המגעילים הנ"ל.

אממ...

זה קצת מוזר לדעתי שאת\ה מחפש\ת משפטים כאלה...למה להתמקד בדברים הלא חשובים של הספרים??

Stinki Winki

New member
סתם כי זה כיף?

לא הכל חייב להיות דיונים מעמיקים על הספרים... מותר קצת לצאת מהשגרה

למעלה