משפטי מחץ כחולים!

אני מכתירה אותך רשמית ../images/Emo47.gif

להיות שותפתי במאבק בפגע ובכוחות הרשע
*מזמזמת את שיר הפתיחה של בנות הפאוורפאף* חייכי

momy87

New member
../images/Emo153.gif

תודה לך, גבירתי. אהיה אסירת תודה לך לנצח-נצחים. אני חבה לך את חיי! או שלא
נכון שבנות הפאוורפאף זה שולת?

לא ../images/Emo11.gif

אבל זה כזה שולת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
כאילו דעעעעעעעעעעעעעעע...
*מביטה ימינה ושמאלה בפחד* אני לא פקאצה! באמא'שלי!
(אתם:כן כן|מגלגלעיניים|)

you know who 2

New member
../images/Emo12.gifאת פאקצה בהכחשה../images/Emo8.gif../images/Emo70.gif

כן כן...עליתי על התחפושת הסמויה שלך}-}

עדידי מ

New member
אוקי, לא הבנתי...../images/Emo54.gif../images/Emo21.gif

מה ניסית להגיד? מי השווה מי למה? זה באמת המקום אליו התכוונת לשרשר? הלכתי לאיבוד בנבכי תגובתך |מבולבלת|

XDDD

זה מאד לא בסדר שזה כל כך מצחיק אותי... אבל למה לא. "[...] אינפף פיניאס והשמיע פיהוק ארוך ומזוייף (עיניו טיילו ברחבי החדר והתמקדו בהארי). "הו לא, דמבלדור, אני עייף מדי הלילה..." (עמוד 489, מסדר עוף החול.) "בסלית'רין זה התפרסם שוויזלי הוא המלך" (עמוד 423, מע"ח.) [מה? אפשר לפרש את זה בכמה מובנים. P:] "נו?" שאל רון לבסוף, והרים מבט לעבר הארי. "איך היה?" הארי חשב לרגע. "רטוב," הוא ענה בכנות." (עמוד 474, מע"ח.)

Prozaccc

New member
חיחי ה-1 והאחרון פשוט ענק!!

הייתי מוצאת עוד כה, אבל לצערי יש לי כרגע רק את הספר החמישי ושלישי...את שאר הספריים השאלתי לכל מיני אנשים
אני טובה מדי בזמן האחרון...

פלאפאל

New member
../images/Emo69.gif"בפעם הבאה- לנצל"ש"../images/Emo3.gif

(סתם כדי להוכיח לי שאני מטומטמת. הייתי בטוחה שאתן מדברות על משפטי מחץ שלהם
)

strawberrys

New member
../images/Emo121.gifואו אנשים, זה ענק!!

הכל פה ממסדר עוף החול. עמ' 254: "קדימה",לחשה הרמיוני, ונתנה להארי דחיפה קלה. עמ' 266: "טוב, מה שתגיד,"אמר רון, בדיוק באותה נימה מפוקפקת כמו סדריק."רק הבוקר אמרת שהיית עושה את זה אתמול בלילה, כשאף אחד לא היה רואה אותך[...]" עמ 271: "גמרתי,"הוא אמר להרמיוני, קם על רגליו והבריש את אניצי הקש מעל גלימתו. עמ' 285: "כן" הוא אמר בשקט,"עשרים וארבעה סנטימטר...לא גמיש[..]" עמ' 286 "[..]אתה דואג לטפל בו באופן קבוע?" "ציחצחתי אותו אתמול בערב," אמר סדריק בחיוך. הארי הביט בשרביט שלו. סימני אצבעות נראו לכל אורכו. הוא אסף בידו את שולי הגלימה שלו וניסה לנגב את השרביט בלי שאף אחד ישים לב. עמ' 287: "אאאה, כן" אמר אדון אוליבנדרס, ועיניו החיוורות נצצו לפתע. "כן, כן, כן.[..]" P:

strawberrys

New member
../images/Emo121.gifמטומטמת שכמותי../images/Emo122.gif

זה מהארי פוטר וגביע האש, לא עוף החול.

למעלה