לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1842218,422 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'משפטי מחץ כחולים!'
משפטי מחץ כחולים!
<< ההודעה הנוכחית
15/04/2005 | 19:44
92
71
כן גבירותי ורבותי, הרגע לו כולכם חיכיתם הגיע סוף סוף, הגיע הזמן להחיות את אותו שירשור ישן נושן ומשעשע עד דמעות.
איך זה עובד?
פשוט מאוד- הספרים של הארי פוטר זרועים במשפטים שנראים לכאורה תמימים אבל הם בעצם כחולים לחלוטין. מי שנתקל באחד כזה מוזמן לשרשר אותו לפה.
רק להוסיף מספר עמוד ושם ספר. ותודה מראש.

אני אתחיל עם שניים חביבים שמצאתי:

רון השליך את הגרביים ודילג את המיטה של הארי כדי להסתכל מקרוב. "אני לא מאמין," הוא אמר בצרידות... (ע"מ 229-230, האסיר מאזקבן)

"זה בסדר," אמר הארי שעוד נשם בקצב מואץ, וחיכה שפעימות הלב שלו יחזרו לקצב הרגיל. "אבל בפעם הבאה רק- רק תיגע בי או משהו, בסדר?..." (ע"מ 374, גביע האש)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' חע! אבל עוד אין לי להוסיף...'
חע! אבל עוד אין לי להוסיף...
15/04/2005 | 19:47
8
לצפיה ב-'השני ענק'
השני ענק
15/04/2005 | 20:04
22
אעע, עוד יש לי את הקודם במועדפים...

[טוב, אז זה לא הקודם. אבל זה מעולה, אז אל תתלוננו.]
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גמאני רוצה!'
גמאני רוצה!
15/04/2005 | 21:16
3
22
.."הוא ניגש אל הדלת ונעל אותה על בריח.
'מה פתאום אתה נועל'? "...
[מסדר עוף החול, 109].

"שב בבקשה, הארי," אמר פאדג' [...]. הארי התיישב, מרגיש איך עורו נעשה חידודים-חידודים למרות האח המבוערת. פאדג' הסיר את הגלימה המפוספת שלו והשליך אותה הצידה, ואז הפשיל את מכנסי החליפה הירוקה שלו והתיישב מול הארי.
[האסיר מאזקבאן, 51].

"אתה רוצה שננקה לך את האוזניים?" שאל ג'ורג', ושלף מתוך אחת מהשקיות מהחנות של זונקו מכשיר ארוך וקטלני למראה.
"או חלק אחר בגוף שלך, אם תעדיף. אנחנו פתוחים להצעות איפה לתקוע את זה".
[מסדר עוף החול, 355].

"קדימה הארי," אמר האגריד, "נראה לי שעכשיו הוא יסכים פה שאתה תרכב עליו!"
[...]
"נו קדימה,"שאג האגריד, וטפח על האחוריים של ההיפוגריף.
[...]
הוא חש איך הוא מתרומם. [...] הוא חש איך הוא מתנדנד לפנים ולאחור בהתאם לעלייה ולשקיעה של אחורי ההיפוגריף, עם כל תנועת כנפיים.
[האסיר מאזקבאן, 123-124].

ויש עוד מלא, אבל אני אפסיק כאן, כי אני כבר מפחידה את עצמי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 10:42
3
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 11:26
2
לצפיה ב-'LOL'
LOL
17/04/2005 | 00:43
4
לצפיה ב-'מגניב ביותר'
מגניב ביותר
15/04/2005 | 21:20
1
13
גמלי יש אחד...

"בלילות אתה לא כל-כך אמיץ, נכון?"לעג דאדלי.
"עכשיו לילה, דאדלי'לה. ככה קוראים לשעה כשהכול מחשיך מסביב כמו עכשיו."
"אני מתכוון, כשאתה במיטה!" הטיח דאדלי.
הוא נעצר והפסיק ללכת. גם הארי נעצר, ותקע מבט בבן-דודו.
מהמעט שהצליח לראות מפניו הרחבים של דאדלי, הם עטוהבעה מטרידה של ניצחון.
"מה ז'תומרת, אני לא אמיץ במיטה?" אמר הארי, בלי להניד עפעף. "מה - אמור להיות לי פחד כריות או משהו כזה?"
"שמעתי אותך אתמול בלילה," התנשם דאדלי. "מדבר מתוך שינה. גונח."
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'דאמט.'
דאמט.
15/04/2005 | 21:23
8
הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמוד 23
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'והדבר הכי מוזר הוא'
והדבר הכי מוזר הוא
15/04/2005 | 21:24
5
17
שזה אמור להיות ספר לילדים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
15/04/2005 | 21:46
6
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' '
17/04/2005 | 00:43
5
לצפיה ב-'קשקשתא בשכל.'
קשקשתא בשכל.
17/04/2005 | 16:34
2
9
אתם מחפשים את הרמזים.
הדברים כפשוטם תמימים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בדיוק בקטע מפינוקיו'
בדיוק בקטע מפינוקיו
17/04/2005 | 23:15
1
6
(מהסדרה המצוירת) הברווזה השמיעה קולות שאפשר לקחת לסרטים כחולים...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואי, מייקל'
וואי, מייקל
18/04/2005 | 14:45
5
מה הייתי עושה בלעדיך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה שירשור אדיר ממש!!!!'
זה שירשור אדיר ממש!!!!
15/04/2005 | 23:56
13
19
מ..שיהיה לי זמן ליקרוא- בכיף (אני עדיין מנסה להתאושש מהכאבים שנגרמים עקב הורדת שיערות ברגלים ע"י שעווה, זה דבר נוראי...)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אתם פשוט...!'
אתם פשוט...!
16/04/2005 | 17:46
12
9
זה כל כך מגעיל תפסיקו כבר!
מה אתם משוים?!?!?!?!?!זה כזה גועל די!!!!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 18:00
10
8
דבר ראשון-כדאי שתלמדי לשרשר. אם את צריכה הסבר, תגידי.
דבר שני-זכותם. אם זה לא לרוחך, את לא חייבת לקרוא.
ואחרון-השתדלי להמנע מכל כך הרבה סימני קריאה, זה מאוד מפריע.

מוחעחעחעחע.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'... תגידי, רוצה להיות מסבירה'
... תגידי, רוצה להיות מסבירה
16/04/2005 | 18:06
9
6
נהיה שתינו.. עוד בנות יכולות להצטרף- אני לא יכולה לעשות הכל לבד

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ברצינות?'
ברצינות?
16/04/2005 | 18:07
8
6
יאיי!!

אבל האמת שכיף להיות גנבה
לונורא
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חתימה מזורגגת'
חתימה מזורגגת
16/04/2005 | 18:15
1
5
לצפיה ב-'או שלא'
או שלא
16/04/2005 | 18:17
2
לצפיה ב-'אני מכתירה אותך רשמית '
אני מכתירה אותך רשמית
16/04/2005 | 18:24
5
3
להיות שותפתי במאבק בפגע ובכוחות הרשע
*מזמזמת את שיר הפתיחה של בנות הפאוורפאף*

חייכי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 19:28
4
תודה לך, גבירתי. אהיה אסירת תודה לך לנצח-נצחים. אני חבה לך את חיי!

או שלא

נכון שבנות הפאוורפאף זה שולת?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לא '
לא
17/04/2005 | 01:06
3
2
אבל זה כזה שולת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
כאילו דעעעעעעעעעעעעעעע...

*מביטה ימינה ושמאלה בפחד*
אני לא פקאצה! באמא'שלי!

(אתם:כן כן|מגלגלעיניים|)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את פאקצה בהכחשה'
את פאקצה בהכחשה
17/04/2005 | 08:06
1
כן כן...עליתי על התחפושת הסמויה שלך}-}
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
17/04/2005 | 19:35
2
לצפיה ב-'אוקי, לא הבנתי...'
אוקי, לא הבנתי...
16/04/2005 | 22:59
4
מה ניסית להגיד?
מי השווה מי למה?
זה באמת המקום אליו התכוונת לשרשר?
הלכתי לאיבוד בנבכי תגובתך
|מבולבלת|
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'XDDD'
XDDD
16/04/2005 | 11:05
4
11
זה מאד לא בסדר שזה כל כך מצחיק אותי... אבל למה לא.

"[...] אינפף פיניאס והשמיע פיהוק ארוך ומזוייף (עיניו טיילו ברחבי החדר והתמקדו בהארי). "הו לא, דמבלדור, אני עייף מדי הלילה..." (עמוד 489, מסדר עוף החול.)

"בסלית'רין זה התפרסם
שוויזלי הוא המלך" (עמוד 423, מע"ח.) [מה? אפשר לפרש את זה בכמה מובנים. P:]

"נו?" שאל רון לבסוף, והרים מבט לעבר הארי. "איך היה?"
הארי חשב לרגע.
"רטוב," הוא ענה בכנות." (עמוד 474, מע"ח.)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האחרון ענק'
האחרון ענק
16/04/2005 | 11:53
2
לצפיה ב-'חיחי ה-1 והאחרון פשוט ענק!!'
חיחי ה-1 והאחרון פשוט ענק!!
16/04/2005 | 12:21
8
הייתי מוצאת עוד כה, אבל לצערי יש לי כרגע רק את הספר החמישי ושלישי...את שאר הספריים השאלתי לכל מיני אנשים אני טובה מדי בזמן האחרון...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'XD LL'
XD LL
16/04/2005 | 12:30
2
לצפיה ב-'האחרון קורע'
האחרון קורע
17/04/2005 | 00:45
4
לצפיה ב-'"בפעם הבאה- לנצל"ש"'
"בפעם הבאה- לנצל"ש"
16/04/2005 | 12:41
12
(סתם כדי להוכיח לי שאני מטומטמת. הייתי בטוחה שאתן מדברות על משפטי מחץ שלהם)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ואו אנשים, זה ענק!!'
ואו אנשים, זה ענק!!
16/04/2005 | 12:42
4
11

הכל פה ממסדר עוף החול.

עמ' 254:
"קדימה",לחשה הרמיוני, ונתנה להארי דחיפה קלה.

עמ' 266:
"טוב, מה שתגיד,"אמר רון, בדיוק באותה נימה מפוקפקת כמו סדריק."רק הבוקר אמרת שהיית עושה את זה אתמול בלילה, כשאף אחד לא היה רואה אותך[...]"

עמ 271:
"גמרתי,"הוא אמר להרמיוני, קם על רגליו והבריש את אניצי הקש מעל גלימתו.

עמ' 285:
"כן" הוא אמר בשקט,"עשרים וארבעה סנטימטר...לא גמיש[..]"

עמ' 286
"[..]אתה דואג לטפל בו באופן קבוע?"
"ציחצחתי אותו אתמול בערב," אמר סדריק בחיוך.
הארי הביט בשרביט שלו. סימני אצבעות נראו לכל אורכו. הוא אסף בידו את שולי הגלימה שלו וניסה לנגב את השרביט בלי שאף אחד ישים לב.

עמ' 287:
"אאאה, כן" אמר אדון אוליבנדרס, ועיניו החיוורות נצצו לפתע. "כן, כן, כן.[..]"

P:
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח גדול'
חחח גדול
16/04/2005 | 13:07
3
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 18:43
1
לצפיה ב-'הכל קורע... '
הכל קורע...
17/04/2005 | 00:47
3
*חוץ מהשניים האחרונים... *
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מטומטמת שכמותי'
מטומטמת שכמותי
17/04/2005 | 09:26
3
זה מהארי פוטר וגביע האש, לא עוף החול.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/04/2005 | 12:58
1
לצפיה ב-'XDDDDDDDDDD|דווקא|'
XDDDDDDDDDD|דווקא|
16/04/2005 | 15:11
7
פשוט כל השירשור, וסורי - חסרת רעיונות...

|סוגדת|
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מנסה... '
מנסה...
16/04/2005 | 16:04
2
8
בגלל שלי יש את הספרים באנגלית, אני לא יודעת איך תירגמו את זה, אבל בכל זאת זה מצחיק (וקצת חולני)..זה מ"גביע האש" (סורי, כבר סגרתי את הספר ושכחתי לכתוב את העמודים!! :-O
):[...] "Bad Dobby! Bad Dobby!"Harry seized Dobby by the back of his tie and pulled him away from the table."Thank you. Harry Potter. thank you." said Dobby breathlessly, rubbing his head."You just need a bit of practice," Harry said."Practice!" squealed Winky furiously. [...]"Oh you is a bad elf, Dobby!" moaned Winky, tears leaking down her face once more.(GoF)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח ענק *סוגדת לשרשור* '
חחח ענק *סוגדת לשרשור*
16/04/2005 | 16:18
1
לצפיה ב-'עננקק!!|דווקא|'
עננקק!!|דווקא|
16/04/2005 | 17:20
1
לצפיה ב-'סוגדד'
סוגדד
16/04/2005 | 16:29
2
לצפיה ב-'מצאתי עוד...'
מצאתי עוד...
16/04/2005 | 17:26
8
11
"הרגע הראיתי להארי את הגרינדילו שלי ", אמר לופין בנועם.
[ה"פ והאסיר מאזקבאן].

"טוב..." הפרופ' לופין שלף את השרביט שלו וסימן להארי לנהוג כמוהו.
[...] בראשו של הארי עברה תמונה של עצמו כורע מאחורי דמות גדולה כמו האגריד, האוחזת בידה בנבוט גדול. הפרופ' לופין המשיך. [...]
הארי ניסה לחשוב על זיכרון מאושר. [...] לבסוף החליט הארי לחשוב על הפעם הראשונה [...]
"טוב," הוא אמר, משתדל לשחזר בדיוק המרבי את תחושת הריחוף המופלאה שפשטה בבטנו. [...]
"אה- כן-" אמר הארי, [...]
משהו הגיח לפתע מתוך קצה השרביט שלו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח|דווקא|'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח|דווקא|
16/04/2005 | 18:28
6
רולינג הזאת חרמנית!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' (התכוננו.. זה יכאב..)'
(התכוננו.. זה יכאב..)
16/04/2005 | 18:53
1
5
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה היה מצחיק
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' >_<'
>_<
16/04/2005 | 18:54
1
לצפיה ב-'XDDDDD '
XDDDDD
16/04/2005 | 19:22
3
4
הממ. את טובה בזה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ט'נקס'
ט'נקס
16/04/2005 | 20:06
2
2
*מחפשת עוד כמה*
*מדפדפת בספר*

אעאעעא מצאתי משהו בספר ה-1:

"פרופסור, בבקשה-"
"את לא יכולה-"
"אל תגיד לי מה אני יכולה ומה אני לא יכולה לעשות, אדון פוטר. ועכשיו חיזרו למיטה, כולכם."
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ככה! מנצלת את מעמדה בשביל'
ככה! מנצלת את מעמדה בשביל
16/04/2005 | 20:16
1
2
מטרותיה הנלוזות! [כמעט כתבתי מטריותיה.. ]
אף אחד לא באמת יודע מה הולך שם במגדל גריפנדור בלילות..  
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
17/04/2005 | 10:27
2
לצפיה ב-'XDDDDDDDD'
XDDDDDDDD
16/04/2005 | 17:38
2

אני אלך לחפש לי..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שתהיו בריאים0:|לירון|'
שתהיו בריאים0:|לירון|
16/04/2005 | 20:10
2
7
לצפיה ב-'תודה, נשתדל'
תודה, נשתדל
16/04/2005 | 23:04
1
לצפיה ב-'*משתעלת* תודה'
*משתעלת* תודה
17/04/2005 | 01:25
2
[למרות שזה לא היה מכוון אליי]
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מוכנים...ו...'
מוכנים...ו...
16/04/2005 | 22:34
7
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שרשור ענקXD'
שרשור ענקXD
16/04/2005 | 23:42
2
לצפיה ב-'|סגידה|'
|סגידה|
17/04/2005 | 00:49
4
ואני חסרת כל שמץ של יצירתיות..

*או שבעצם.. ממש אין לי כוח לחפש משפטים כאלה.. *

בכולופן, נהנית מהשרשור..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' עוד!!'
עוד!!
17/04/2005 | 10:15
3
7

באנגלית ()

אסיר מאזקבאן:
"He's not the only one!" puffed Fudge.

"What - what happened?" he groaned. "Harry? Why are we in here? Where's Sirius? Where's Lupin? What's going on?"
Harry and Hermione looked at each other.
"You explain," said Harry, helping himself to some more chocolate.

"Yeah... I bet the Dursleys'd be pleased to let me come [...]"

גביע האש:
"Good boy," growled Moody. "I can make good use of this... this might be exactly what I've been looking for... Right, bed, Potter, come on, now..."

[...] said George. "McGonagall wants you, Ron. And you, Hermione."

"I closed my eyes when you got in," she said, blinking at him through her thick spectacles.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'tu utcuh kh!'
tu utcuh kh!
17/04/2005 | 10:37
1
*אוי ואבוי לי!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחח
17/04/2005 | 14:45
לצפיה ב-'אלו מהרביעי מעולים.'
אלו מהרביעי מעולים.
17/04/2005 | 17:35
3
כנראה שאני טיפשה מכדי להבין את אלו מהשלישי><
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח גדול! והנה עוד כמה...'
חחח גדול! והנה עוד כמה...
17/04/2005 | 14:55
5
והנה עוד כמה:P
"תסתום! תסתום דאדלי אני מזהיר אותך!" {...}"אל תכוון את הדבר הזה עליי!"
        ....
"דאדלי תחזור! אתה רץ ישר אליו!"
        ....
דאדלי תסתום את הפה שלך! מה שלא תעשה שהפה ישאר סגור!" {מה יכנס לתוכו? :O}
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*תורם לשרשור ממוחי הקודח*'
*תורם לשרשור ממוחי הקודח*
17/04/2005 | 17:58
1
7
"סנייפ עוד נכנס ויצא... כמה פעמים".

הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמ' 129.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אבוי התמונות שאני רואה בראשי'
אבוי התמונות שאני רואה בראשי
20/04/2005 | 22:57
4
לצפיה ב-'מצאתי עוד...'
מצאתי עוד...
17/04/2005 | 18:27
1
11
"כן כן, לך על זה, תמרח אותו מכל הכיוונים, מאלפוי," אמר רון... "בטח אנשים מזילים עליו ריר כל הזמן... (גביע האש, ע"מ 233)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' אוי גועלי, אבל קורע!'
אוי גועלי, אבל קורע!
18/04/2005 | 14:23
2
לצפיה ב-'כבר שמו את זה (אבל לא ככה)'
כבר שמו את זה (אבל לא ככה)
17/04/2005 | 20:27
1
8
"תוך התעלמות ממחאותיה של הרמיוני, תפס סיריוס בכיסוי החלציים של קריצ'ר וזרק אותו מהחדר"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עד שקלטתי'
עד שקלטתי
20/04/2005 | 22:59
5
הסבר לכל אלה שכמוני לא הבנו:
סיריוס העיף את קריצ'ר מהחדר בכוח.. סיריוס והרמיוני נשארו בחד.. אף אחד אחר לא מופיע בחדר במשפט ההוא.. חם פה או שנדמה לי

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חולני'
חולני
17/04/2005 | 21:22
4
12
מה שיש פה זה פשוט חולני ואני לא מבין איך לא מוחקים את זה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מה בדיוק חולני כאן?'
מה בדיוק חולני כאן?
17/04/2005 | 21:23
3
9
טוב שתשומת ליבי הוסבה לשרשור הזה.

יטוגלן לאלתר B-.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כי'
כי
18/04/2005 | 16:41
2
9
הרעיון שיחפשו מסרים מיניים בספר הוא פסול ומי שעושה את זה אני מציע לו לחפש לעצמו עיסוקים טובים יותר.
זו לפחות דעתי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מבחינה מסויימת'
מבחינה מסויימת
18/04/2005 | 22:53
1
6
אתה צודק.
אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה מצחיק בטירוף!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן...'
כן...
24/04/2005 | 23:39
4
העניין הוא שהעובדה שזה מצחיק לא אומרת שזה לא מגעיל.
הרבה דברים יכולים להיות מאוד מצחיקים אבל בכל אופן לא יעלו אותם בפורומים מכובדים.
לפי דעתי זה אחד הדברים המגעילים הנ"ל.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אממ...'
אממ...
17/04/2005 | 21:28
2
5
זה קצת מוזר לדעתי שאת\ה מחפש\ת משפטים כאלה...למה להתמקד בדברים הלא חשובים של הספרים??
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סתם כי זה כיף?'
סתם כי זה כיף?
17/04/2005 | 23:03
1
2
לא הכל חייב להיות דיונים מעמיקים על הספרים... מותר קצת לצאת מהשגרה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'דיונים מעמיקים רולז!!'
דיונים מעמיקים רולז!!
18/04/2005 | 00:26
1
לצפיה ב-'LOL ענק!'
LOL ענק!
17/04/2005 | 22:13
3
8
הראשון במיוחד
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שרשור ענק..!'
שרשור ענק..!
18/04/2005 | 00:20
2
4
כולם אצלי בבית ישנים וכמעט הערתי אותם מרוב צחוק..
והנה משהו, אני ממש מתפלא שאף אחד עוד לא רשם אותו.
"למה אתה כולך מכוסה עפר, חמודי? שכבת על האדמה?"...
"מה עשית לבן שלי?"
"הואעשה - אתה-יודע-מה,מתוקי? הואהשתמש ב- בזה שלו?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מסדר עוף החול, ע"מ 35 כמובן.'
מסדר עוף החול, ע"מ 35 כמובן.
18/04/2005 | 00:21
1
לצפיה ב-'חחחחחחחח ענקקק!!!'
חחחחחחחח ענקקק!!!
18/04/2005 | 14:25
1
לצפיה ב-'עוד כמה:'
עוד כמה:
18/04/2005 | 16:48
5
12
"הארי הביט בדמויות המוצללות החוצות את המדשאה, ותהה... תפנו מבט, הוא מצא את עצמו חושב בזמן שהביט בהם. קדימה... תפנו מבט... אני יושב פה לגמרי לבד... קדימה, נסו אותי...
הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמ' 19.

""דאדלי!" שאג הדוד ורנון. "אני רוצה לדעת בדיוק מה קרה לבן שלי!" "בסדר!" צעק הארי, ומרוב כעס נורו מקצה השרביט שלו ניצוצות אדומים וזהובים. שלושת הדרסלים נרתעו בבהלה. דאדלי ואני היינו בסמטה בין שדרות מגנוליה לדרך וויסטריה," אמר הארי במהירות ותוך מאמץ לשלוט בעצביו. "דאדלי חשב להתחכם איתי, ושלפתי את השרביט שלי אבל לא השתמשתי בו."
הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמ' 42-43.

"ואם יש להם הזדמנות, הם מנשקים אותך-" "מנשקים אותך?" אמר הדוד ורנון ועיניו התלבטו מעט. "מנשקים אותך?" "ככה קוראים לזה שהם מוצצים..."
הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמ' 43.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' האחרון'
האחרון
18/04/2005 | 19:27
1
לצפיה ב-'האחרון קורע!!'
האחרון קורע!!
19/04/2005 | 00:27
לצפיה ב-'וואו! אתה נסגד ביותר'
וואו! אתה נסגד ביותר
19/04/2005 | 10:01
1
7
האחרון פשוןט גדול
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'That's Me, Baby'
That's Me, Baby
19/04/2005 | 17:51
לצפיה ב-'XDDDDDD|דווקא|'
XDDDDDD|דווקא|
19/04/2005 | 11:13
1
לצפיה ב-'שרשור מעולה!'
שרשור מעולה!
18/04/2005 | 19:27
1
9
אני מרגישה קצת רע עם זה שאנחנו משחיתים את ערכיהם התמימים של רון וויזלי ואחרים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
18/04/2005 | 21:38
19
גם אני, בגלל זה לא לקחתי חלק... אבל לקרוא זה טוב
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ