מילון הכשפים הלחשים והקללות

Patrick Star

New member
פשש.. הפגזת אחשלו!

אני גם לא נוטה להאמין בכזו קלות. אתה בטוח ש93% מהקללות שרשמת טבועות בזכרונך, מסופקני. בכלופן, בין אם זה נכון (שזה דבר מדהים אגב) ובין אם זה לא- שיחקת אותה!

Patrick Star

New member
למען האמת, אחרי שקראתי את התגובות

שלך בשרשור, אני נוטה להאמין שטעיתי.. ושאתה קצת די מפחיד
יש'ך זיכרון מדהים- נצל אותו!

Gastrix

New member
אולליי...

אולי הגזמתי... 85%.. מתפשרים? אני רק זוכר ששמונה לחשים לקחתי מהאינטרנט ושניים מmirymoo

i am crush

New member
זה היה לחש הגנזה...

ולא היה כתוב את שם הלחש.. רק שזה לחש הגנזה..

Gastrix

New member
רשמתי

רשמתי דנסאוגאו רק שבפררוש רשמתי שזה גורם למשהו להתנפח... רדוקטו יש.. לקראת הסוף אני חושב.. והנגזה... באמת שניסיתי להזכר אז פתחתי ספר.. מודי לא אומר את הלחש הוא רק נותן שתי מכות טובות על המוח... בכל מקרה ורי טנקס לכם! (טנקס ורי מא'ץ. שיהיה...)

i am crush

New member
יש עוד אחד..

חוץ מ-לוקומוטור מורטיס - קללת הרגלים הנעולות יש גם עוד לוקומוטור... כשטונקס לקחה את המזוודה של הארי והרחיפה אותה היא אמרה לוקומוטור מזוודה.. זה כמו הלחש הזה שגרם לסנייפ לרחף כשהיה מחוסר הכרה בספר השלישי בצריף.. אולי שם זה היה לחש אחר אבל זה עושה אותו דבר נראה לי...

Gastrix

New member
לוקומוטור מורטיס גם כן.. בדקתי בספר

וזה לא הגנזה זה הנגזה

Tamir w

New member
יפה../images/Emo45.gif

ממש השקעת אבל נראה לי שהלחש של הקפאת המים- לא זוכר איך קוראים לו זה המצאה של המשחק מחשב, (לא כתוב את זה בספר)

Gastrix

New member
אולי

גם המשחק עברתי כמה פעמים טובות... אל תשאלו איזה.. את כולם... ולא הקפאת מיים אלא דחיית מיים. והרמיוני עשתה אותו להארי בספר השלישי על המשקפיים שלו במשחק הקווידיץ' בדוק!

megahertz

New member
../images/Emo12.gifוואו..../images/Emo13.gif../images/Emo21.gif

כל הכבוד..
וכמו שהציעו..קבל טאגליין

Gastrix

New member
ווואוו

לא חשבתי שיהיו פה כ''כ הרבה מעוניינים בטיגלון!

mirymoo

New member
באמת המוןןןןןן תגובות../images/Emo8.gif

לא סתם ישבת שעתיים בזמן שאני מציקה!!!!!!!! אני שוב חוזרת ''איזה זיכרון!!!!!''

למעלה