מילון הכשפים הלחשים והקללות

KereN THE AngeL

New member
אממ- קראת את הספרים 14 פעמים../images/Emo35.gif

שיוו... ח"ח...

Gastrix

New member
אכן כן..

אבל לא ביגלל ששיעמם לי! אחרי שקראתי את הרביעי כאב לי הלב על סדריק עליו השלום... אז החלטתי שכדאי לקרוא שוב כדי להנציח את זכרו... ואז בחמישי מת סיריוס ז''ל אז קראתי עוד פעמיים כי הוא חשוב לי... ולפני שיצא החמישי קראתי עוד מלא פעמים..... סתם ביגלל שבחורף בנהריה יש שיטפונות בחוץ ואין לאן ללכת.. לא אשמתי! וכשוולדי ימות.... אני אקליד את כל הפרק בו הוא מת למחשב ואפרסם אותו כאן בפורום! שבועת צופים! למרות שלא הייתי בנוער העובד והסובל...

i am crush

New member
יפה!!!! קבל ח"ח!!!

איך עשית את זה??? איך אפשר לזכור הכל? *סוגדת*

n e t a n e l k

New member
וואו../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

לא ידעתי שכתוב בספר כ"כ הרבה לחשים, אחד מהם לא נראה שכתוב, לחש דוחה מוגלגים, אבל באמת ישר כח גדול, כמעט קיבלתי התקף לב כשקראתי את זה - זה לא נגמר

Gastrix

New member
אממ....תשומי פליס

מרוב שיעמום ניראה לי שאני מתחיל לנקד את הכישופים

Mrs Love

New member
וואוווווו../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo103.gif../images/Emo36.gif

רואים שהשקעת
יותר מחצי אני לא זכרתי ובכלל לא הכרתי
כל כבוד על היוזמה

mirymoo

New member
אהם...../images/Emo187.gif

14... 14 פעמים... לקרוא את הספרים 14 פעמים... לקרוא את הספרים של הארי פוטר 14 פעמים!!!!!!!!!!!!!!! GASTRIX הוכחה חייה שאפשר להתמכר לספר..........יותר ''חייה'' משל כולנו.
mirymoo

Gastrix

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

וואו.

כל הכבוד! כל הלחשים האלה רק מהזיכרון? מדהים... גם הידד לך על ההשקעה. -טופחת לך על הכתף- מגניב, בקיצור.

Fairywitch

New member
ח"ח../images/Emo45.gif יש לי להוסיף../images/Emo70.gif

דנסאוגאו (DENSAUGEO)- גורם לשיניים לגדול במהירות. מוביליקורפוס- לחש להזזת מישהו שלא יכול ללכת. רדוקטו- קללת פיצוץ (של חפץ מוצק) איך קראו בעברית ללחש שהפך אותם לבלתי-נראים בדרך למפקדה בספר החמישי? ואני מתנצלת- כן רשמת את "טרנטלגרה".
אם הוספתי משהו שכבר רשמת. ולמרות הח"ח אני קצרת אמונה- לא ייתכן שהכל מהזכרון. אבל שיהיה.

למעלה