הסוד של לילי....

Ultra Spidey

New member
היא גם אומרת שחשובה העובדה

שהשרביט של לילי טוב לCHARMS. ד"א, מה התרגום לעברית (לא מילולי, כמובן) של CHARM? זו אחת מהמילים האלה שיודעים מה היא אומרת אבל לא יודעים להסביר אותה.

A Charming Lie

New member
זה היה האגריד שאמר את זה../images/Emo28.gif

מה שאומר שעצם הרעיון שוולדמורט הגיע למכתש גודריק כדי להרוג את הפוטרים, ואת הארי הוא הרג כי ''הוא רצה לחסל את כל העסק, או שהוא כבר התרגל להרוג אנשים'' (ציטוט לא מדויק, תסלחו לי) הוא הסבר שהאגריד המציא לעצמו. הוא לא יודע את כל העובדות, אז הוא חשב לעצמו שאולי וולד' בא כדי להעביר אותם לצד שלו, ומכאן באה השאלה שלו למה הוא לא ניסה שהם יעברו לצד שלו עוד קודם לכן. ואם לא הבנתם כלום ממה שרשמתי למעלה
עצם השאלה מוטעית, כי היא מבוססת על דברים של מישהו שלא יודע את כל העובדות.

i am crush

New member
אולי...

אולי וולדמורט פשוט החליט להרוג רק את הבנים?... מאיפה זה מוכר לי?... אה! כמו בתנ"ך! עם פרעה! שרצה להרוג רק את הבנים! אולי יש הקבלה... או שלא
אולי הוא גם לא רצה להרוג אותה בגלל שהיא בת.. אולי הוא ג'נטלמן!
טוב ירדתי מהענן שריחפתי עליו...

דיקלוש1

New member
וולדמורט??! ג'נטלמן?!?!!?../images/Emo6.gif

ממש ממש לא נראה לי.... אגב נקודה טובה בקשר לתכונות השרביט... זה היה מר אוליבנדר שאמר להארי מהם תכונות השרביטים של הוריו והוסיף שהשרביט של אבא שלו היה טוב לשינוי צורה ושל אמא שלו לcharms (קסם, אבל גם בהחלט יכול להתפרש כ"מקסים"....) מה שבהחלט מחזק אצלי את הרעיון שוולדמורט ידע על לילי קצת יותר...

golem

New member
קחו עוד רעיון

מהספר החמישי יש לי איזה שהיא תחושה שסנייפ היה מאוהב בלילי... יכול להיות שבמסגרת תפקידו כאוכל מוות הוא זה שעזר לוולדרמורט להגיע לפוטרים ובתמורה הבטיח לו וולדרמורט שהוא לא יהרוג את לילי וכשזה קרה - אז גם סנייפ החליט שהוא עוזב אותו.. מה אתם אומרים?

לזו שכתבה שסנייפ אהב את לילי

לא נראה לי שאת צודקת כי בספר ה-5 הארי רואה את הזיכרון הגרוע ביותר של סנייפ ושמה הוא ממש מתאכזר אליה אפילו שהיא עוזרת לו וקורא לה בוצדמית...

golem

New member
הוא מתנהג ככה לדעתי

בגלל שהוא אוהב אותה ויודע שאין לו סיכוי איתה בעיקר מול ג'יימס

i am crush

New member
באמת יכול להיות!

הוא באמת קינא בג'ימס ויכול להיות שזה לא רק בגלל שהוא מקובל וסנייפ לא... ושהוא מעולה בקווידיץ' וסנייפ לא.. שנאה כזאת כמו שיש לסנייפ היא בגלל עוד דברים חוץ מזה.. אחרת למה הוא שנא דווקא את ג'יימס? היו עוד הרבה ילדים מקובלים וטובים בקווידיץ'. וגם הקטע שג'יימס העליב אותו והציק לו, אני בטוחה שהיו עוד שעשו את זה... זאת לא סיבה לשנוא דווקא את ג'יימס, יותר מכולם.. בקיצור לדעתי סנייפ באמת אהב את לילי...

למעלה