הו, חבריה

הו, חבריה../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

אז... כולם ביחד, במנגינה של "קרנבל, בנחל קרנבל..."
מהומה תהיה פה מהומה מהומה של מסבה ומרובע מי שלא בא המקקים המצופים הצפרדעים המקפצים הקספ בצומת-הדרכים והקוסמות והקוסמים ויש מקום לדאגה מוולדמורט, איש האגדה ויש סבה למסבה כי הספר השישי בא מהומה... הארי, מלך הילדים עושה קסמים, מקבל עונשים הולך לשימוע כמו למשפט כמעט חי על מים ופת התנשמות, הינשופים הם הומים, הם נוהמים הם מלשלשים בינשופיה בהלולה אחת גדולה (
) מהומה... ומחכים כל הילדים שאת רולינג מעריצים ואת "התנך" שלה בשקיקה קוראים הם מטורפים, מטורפים הספר השישי יבוא ומהומה תהיה פה (
) הפורום הזה לכבודו ואנחנו שרים על יציאתו מהומה... והילדים המרובעים (
) שמצאו את טעם החיים מחפשים דברים נסתרים כמו "קבלה", כמו "ספר הספרים" והם חושבים שהארי נחר (
) אבל הספר יוצא מחר
הם ישירו במלוא גרונם ויסיימו בזאת את שירם מהומה תהיה פה מהומה כי הספר השישי בא אל הפורום המרובע
(
) נו, מה דעתכם

poohandme

New member
../images/Emo12.gif...

... חמוד!! והם חושבים שהארי נחר אבל הספר יוצא מחר(D-:)

../images/Emo108.gif מאוד ככה

לא הייתה לי סבלנות לקרוא הכל אבל.. היית יכול לשתף אותנו.. אנהי לא כל כך אהבתי את המנגינה, וחלק מהמילים.. נראה לי מאוד עממי חסר ציניות משבעתץ... סליחה

*סולחת*

למען האמת, אני לא מתפלאת. הכל התחיל בגלל "המקקים המצופים" שנורא התלבשו לי על המנגינה. גם אני חושבת שהשיר מזויע. הייתי יכולה לשתף אתכם במה
לא היתה אמורה להיות ציניות, זה היה רק כדי להעביר את הזמן שלי, כשראשי קודח מחום (כן, אני חולה
).

Fairywitch

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo45.gifלטאגלן כבר עכשיו../images/Emo70.gif

כידוע אני חובבת דברים כאלו...
הנה אחד:
במדינת המכשפים רעש מהומה הצבא לבוש מדים, יוצא למלחמה ובראש כולם צועד דמבלדור המפקד מבטו אמיץ נוצץ- ובידו שרביט מעץ! לה-לה-לה...
תו|

Fairywitch

New member
ועוד שלי (רק רעות קראה את הקודם?):

(לפי רוץ בן-סוסי)
עוף היפוגריף טוס ודהר מעל בקעה, מעל הר עופה, טוסה, יום וליל טייס אני ובן-חיל!

Fairywitch

New member
ועוד אחד:

הוגוורטס שלנו גדול ושחור הוגוורטס שלנו תקוע בחור יש מדשאות בו, דיונון באגם, 1000 שנה הוא קיים בעולם!

חחחח...../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

אני המצאתי כזה (די מזמן) על אח שלי הקטן הראל...
במדינת ההראלים רעש מהומה, ההראלים החמודים יוצאים למלחמה, ובראש הגדוד צועד, הראל --חסוי-- המפקד, מאיים הוא במילים, שירביץ בלי רחמים
, לה לה לה...
--חסוי-- = שם המשפחה שלי...

../images/Emo11.gif

אתך אנ'לא מדברת. את מוכשרת מדי
. סתם, יקירתי
כל השירים שהוספת נהדרים (ולא נעדרים כל תוכן, כמו שיכול היה להיות
) ביותר
ח"ח - על כל מה שעשית\עושה\תעשי

נ ע מ ה 3

New member
מאד יפה../images/Emo70.gif

להיות בדודה של בטטה זה אולי משתלם