האתר של רולינג

KereN THE AngeL

New member
לא הבנתי מה זה SIX

ואין מצב שאצל כל אחד האתר מתעדכן בזמן אחר... פשוט אין סיכוי... האתרים באינטרנט- כפי שאת בטח יודעת- לא מותאמים למחשב הפרטי של כל גולש... חוצמזה- באתר של רולינג יש מללללא גולשים....
ואממ- פשוט מאוד צריך לחפש את כל החידות ואת כל המקומות שבהם נמצאים המרכיבים של החידות.. אם לזה התכוונת
מי שלא מוצא אותם- לא רואה חלק מהדברים שנמצאים אצל אנשים אחרים, שכן מצאו אותם. ולחדר עם הפח נכנסים דרך אחת מהעטיפות של המסטיקים שמפוזרים על השולחן, אני חושבת שזה בצד ימין- ליד הספל- חפשי שם...
מקווה שעזרתי

poohandme

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo15.gif../images/Emo139.gif

היא התכוונה שבהתחלה.. רולינג כתבה "פה(באתר) אני אוכל להכריז שסיימתי את הספר השישי, ולא הוא עוד לא מוכן(תירגום לעברית). עכשיו כתוב: פה אני אוכל להכריז שסיימתי את הספר השביעי, ולא הוא עוד לא מוכן. אז אצלנו כתוב SEVEN אבל אצלה כתוב עדיין SIX...בגלל זה היא חשבה שהאתר אצלה לא התעדכן. אני לא מסבירה את עצמי טוב
....מקווה שהבנת!

poohandme

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo15.gif../images/Emo139.gif

ישר כשנכנסים רואים הודעת וולקום או משו כזה...אין לי כוח לבדוק
אז יש שם מגילה ארוכה...איפהשהו באמצע.

לא מדוייק

כולנו יודעים שהאתר של רולינג הוא ממש ממש אבל ממש לא אתר רגיל. אני אתן לך דוגמא לותזה שאתר של רולינג כן מתעדכן לכל מחשב שונה- 1) לכל אחד יש ספר שמירות של מסמכים שונה (לא ממש דוגמא אבל בכל זאת). 2) השעון בעמוד הראשי והנוף מחוץ לחלון בחדר של הקוקיה משתנים אצל כל מחשב לפי הגדרות השעה שלו. 3) יצא לי כמה פעמים שהסברתי לחבר/ה שלי במסנג'ר איך להישתמש באתר של רולינג, וכשהדלת שמחשב שלי הייתה פתוחה היו ילדים שבמחשב שלהם היה את השלט על הדלת.. 4) עובדה שאצלה רשום על השישי
... בקיצור.. זה אתר מוזר
אבל אני מתה עליו

Villa

New member
לא נכון!

לי למשל לא הייתה גולה בעמוד הראשי, אז אמרו לי שהאתר של בריטניה מתעדכן יותר מהר אז הלכתי ל www.jkrowling.co.uk והייתה שם גולה וגם עכביש שלא הופיע לי בכלל ב www.jkrowling.com

Villa

New member
סורי

שרשרתי אליך התכוונתי לשרשר לקרן דה אנג'ל..

Pr0NgS

New member
מישהו ראה את שמות 3 הפרקים בשישי?

כאילו, עם החידה וכל זה..

popit

New member
כן../images/Emo26.gif../images/Emo58.gif

2-spinners end 6-draco's detour 7-felix משהו...זה שם.

Pr0NgS

New member
בפוטראניה השיקוי והנוצה לא מופיעים

איפה שכתוב...

Villa

New member
גיליתי עוד משהו

אבל עוד לא הצלחתי לפענח. בעמוד של האקסטרה סטאף - של הכוס, יש פתק שכתוב עליו STREET CARS ומתחתיו יש מספר. המספר מתחיל בספרה 1 אח"כ ספרה מחוקה ואז הספרה 5. אם מסתכלים בצד שמאל של הלוח, יש למטה קצת מעל הכוס פתק שנראה כמו אותו פתק בדיוק, רק שהפעם יש שם את הספרה המחוקה, כלומר - 125. ומשהו יותר קונקרטי - אם מחכים הרבה זמן בעמוד הזה, אז באה רוח והעט מתחיל להתנדנד ואז הפתק שכתוב עליו street cars מתעופף פתאום ומאחוריו נחשף פתק אחר עם מספר אחר.. וגם שמתי לב שאם מחכים הרבה זמן בעמוד של המדליות, אז אחרי כמה זמן נכבה הנר.. גם קראתי באתרים אחרים שכשהטלפון מצלצל צריך לענות. אני עונה ומישהו אומר hello is anyone there? ואז ניסיתי לכתוב הארי - 42779 כמו שהיה כתוב אתרים אבל זה לא נותן לי :( וזהו...

למעלה