האתר של רולינג

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifשלום, יש לי כמה שאלות בקשר

לאתר של רולינג: 1. את שלוש המרכיבים הראששונים, שאפשר לראות אחרי שמוחקים ת'דף, מצאתי. איך אני מוצאת את הארבע האחרים שיש אחרי ששוברים את עט הדיו? אני מצאתי את העלים, וקליות הביצים, אבל לא הבנתי איפה אני מוצאת את המקלות האלה... מישהו יודע? 2. בטלפון, היה מספר כזה שחברה שלי אמרה לי שהיא מצאה בספר החמישי, ושכחתי ת'מספר, מה המספר? 3. איזה עוד "פרסים" אפשר למצוא באתר? אני מתכוונת לדברים כאלה כנ"ל, כל מיני דברים שצריך לחפשש... מישהו אמר פה שיש לו כבר 6 פרסים, איך? תודה רבה מראש, לעונים.

טוב...

לי יש באתר של רולינג כבר 7 פרסים
*גאה* טוב, הסבר איך השגתי כל אחד- 1) הטלפון. המספר הוא 62442. זה הסיסמה של משרד הקסמים וגם magic בפלאפון. 2) הטלפון. המספר הוא 733837. זה המילה peeves בפלאפון. 3) השיקוי הראשון. עלים (נמצאים בעמוד של הכוס), העכביש (מטייל בדף הראשי על העיתון), שיקוי (נמצא על כוננית הספרים) ונוצה (נמצאת בחדר המדליות). 4) השיקוי השני. קליפות ביצים (נמצאות בדף עם הפח), ביצים (נמצאות בחדר המדליות) וחוטים (נמצאים בעמוד של הכוס). 5) המדליות. צריך להחזיר את המדליות (שבחדר המדליות
) למקום. 6) הגולה. צריך לחכות שתגיע רוח בעמוד הראשי ואז, כשהגולה זוהרת, ללחוץ עליה. 7) התיבה. בכוננית הספרים יש ספר שעליו יש סימן שאלה. גוררים אותו שמאלה ומגלים מפתח. את המפתח גוררים לתיבה שיש מימין לכוננית. התיבה נפתחת ויוצא ממה מין כדור בדולח כזה עם סימן שאלה. זהו

ToryMaster

New member
האתר של רולינג ../images/Emo108.gif

יותר מדי הודעות בנושא, שרשרו לכאן.

2 Mיכל

New member
נכון שאתם נחמדים ורוצים../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

להסביר לי את העיקרון של האתר של רולינג? כולכם מדברים פה על רמזים שאתם אוספים או דברים אחרים שאין לי מושג מה הם אומרים, אז אם מישהו מוכן אני אשמח סופסוף להבין
.

popit

New member
../images/Emo26.gif

באתר אמורים למצוא דברים.ככל שאת מוצאת יותר דברים את מקבלת עליהם 'פרסים' קטנים כמו טיוטות ישנות או ציורים שג'ייקיי ציירה וכל מיני דברים כאלו. שהדלת נפתחת יש חידות, ואם את עונה עליה את מקבלת פרטים על הספר השישי. כמה נחמד

Fairywitch

New member
כמה שאלות:

איזה עט דיו
איך שוברים
למה אצלי מופיע עדיין SIX? ייתכן שלכל אחד האתר מתעדכן בזמן אחר
מה זה החדר עם הפח

כמה תשובות:

העט עם הדיו נמצא בחדר עם הפח
שוברים אותו כשלוחצים עליו
לא יודעת... אולי
מגיעים לחדר עם הפח כשלוחצים על עטיפת המסטיק