שרשור התפקדות+תמונות

Snow white2

New member
אני קראתי....../images/Emo182.gif

ולמען הסדר הטוב זה יקרא ולא יקרה.... שימי תמונה-שימי שימי שימי!!! חולצה סגולה/ורודה??????? אוי מיי גאש!(ולא התבלבלתי זה גאש ולא גאד)

אכן..

חולצה סגולה וורודה, את רואה למה הארי פוטר גורם?! אבל לזכותי יאמר- פיג'מה למקרה חמור, לא יוצאת עם זה מהבית
ממממממ, תמונה... אני עשיתי את האיש שלג (יאמי)

Fairywitch

New member
חמודה../images/Emo99.gif

השרשור הזה הוכיח איזה אנשים חמודים ואיכותיים יש כאן בפורום (לא שהיה לי ספק). למה אני אומרת את זה? כי אין אפילו תמונה אחת של ערס/פריחה... אחות של אחת החברות שלי נמצאת בפורום, שהאנשים שם פשוט מפחידים
*מאושרת וגאה בנו, דמעות נוצצות בעיניי*

אנייייייייייייייייייייייי- שאלה

שם :שוקו גיל: 14 מאיפה: מרכז בת ים סדר העדיפות: 4- שולטטטטטט 3, 5, 2, 1. כלום! מתי המפגש??? אני כותבת פה לפעמיים....

Hermi

New member
אפילו שאני חדשה.. הנה:

שם אמיתי: אלה (מעדיפה עלע) גיל: 14 וחצי מאיפה בארץ: באר שבע סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: 5
4
3
2
1 ומה מבינים מזה? שכל ספר שיצא אהבתי יותר
מוצרים: אממ, יש לי כמובן את הספרים..פוסטרים..DVDים..וספל אחד של הרמיוני שקיבלתי פעם בתחנת דלק.. ואת הקלפים מהצפרדעי שוקולד כבר איבדתי ממזמן, והיו לי קלפים עם הדמויות שקניתי בהולנד לפני שנה וחצי,וגם אותם איבדתי.. וזהו.. והכנתי לפני כמה זמן רקע של דניאל רדקליף..יצא נחמד.. למדתי להשתמש בפיינט שופ פרו 9
אז זהו! והתמונה שמצורפת-זה חרא איכות כי זה במצלמת אינטרנט..זה מלפני חודש בערך.. סתם קישקשתי על הרקע,לוידעת למה.

Fairywitch

New member
חמודה! ושוב ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

לחדשים עוד יותר מומלץ להתפקד- שנכיר אותם
ורק תיקון- הרמיוני באנגלית זה HERMIONE.
זו הדמות שאני הכי קשורה אליה, אז הייתי חייבת...

Hermi

New member
יעי אמרו לי שאני חמודה!../images/Emo3.gif

טודע! ואממ,חשבתי שכותבים HERMIONIE...ראיתי באיזשהו אתר שככה כותבים!
לאנורא אני אשאיר את החתימה איך שהיא. עדיין מבינים מה זה..חח ביי ביי..וליל"ט

Fairywitch

New member
לילה טוב../images/Emo29.gif

כנראה שגם באתר ההוא מישהו טעה... אבל אכן מבינים מה זה...
לילה טוב!

T o n k s

New member
שלום שלום:)

הייתי פה לפני הרבה זמן, ואז הפסקתי לכתוב הודעות, אבל אני עדין מבקרת פה לפעמים. ~~~~~~ שמי-ריטה. גיל- עוד שמונה ימים יום הולדת 14 (ריספקט
) מאיפה- רחובות. עדיפויות בה"פ: 4, 5/2, 3, 1. הספר הראשון פשוט מטומטם... מוצרי ה"פ חוץ ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת- כוס (מנגנת!) של ה"פ...
נעים להכיר

Fairywitch

New member
הספר הראשון לא מטומטם../images/Emo70.gif

הוא פשוט כבר לא עושה לנו את זה כי העלילה התקדמה הרבה מאז... אם הוא היה מטומטם לא היינו מתלהבים בכלל, ולא היינו ממשיכים לקרוא
ותחשבי על זה...

26תהילה

New member
תמונה יותר עדכנית!

Fairywitch - לתגובתך- הכתף.......שק! (חחחחחחחחחחחחחח......) ביי נמ"ש.

למעלה