שרשור התפקדות+תמונות

Fairywitch

New member
היה לך קשה אבל שמת תמונה../images/Emo45.gif

ועל זה -כל הכבוד

12111 מיכל

New member
תשובה

שם אמיתי:מיכל גיל14 וחודש מאיפה בארץ חולון סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ רביעי שני שלישי ראשון חמישי(בדלל שסיריוס מת אם הוא לא היה מת הייתי שמע אותו ראשון) ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת עוד מעט היו לי תמונות מהמקום שצילמו את הסרט החברה המתוקה שלי נסעה לשם אין לי תמונה אני לא יכולה להעביר למחשב דרך מצלמה כי אין לי מצלמה שאפשר להעביר למחשב

Ultra Spidey

New member
אני חדש!

שם אמיתי: מושי. עם חולם מלא.
מאיפה בארץ? חולון..
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: משמאל לימין - 5,4,1,3,2.
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת: אין
תמונה תגיע מחר, כשאני אאסוף את השיער..

אני היצטרפתי שנה שעברה ואני בקושי

כותבת פה ומגיבה כי המחשב שלי הרוס וסתםכי לא בא לי שם אמיתי:אלמוג גיל:13 וחצי מאיפה בארץ:פרדס חנה כרכור סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:השלישי, החמישי,השני,הרביעי,הראשון ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...:אין כלום חוץ מפוסטר ותמונות במחשב אבל אמרתם לא כולל

בצה17

New member
אני ../images/Emo9.gif

הערה: היו לי 3 גילגולים בקהילת הארי פוטר בתפוז: גילגול ראשון - בצ'אט הישן ישן עוד מתקופת הספר הראשון שמשם אני יודעת ששרדו שניים, אם במקרה אחד מכם מכיר אותם ויודע איך ליצור איתם קשר זה נורא יעזור לי, אחת הקרויה רותם או בכינוייה רותמה והיא הייתה גם חברת פורום פה ואם אני לא טועה קראו לה "ווינקי" או משהו כזה.. והאמא האבודה שלי - מוריה שאני לא ממש זוכרת ת'כינויי שלה אבל השם שלה דיי היה מוכר בפורום הזה טוב מאוד.. גילגול שני- בפורום מלפני שנה בערך במשחק תפקידים בחנוכה.. אני רואה ששרדו פה מס' אנשים (אממ רן! תודה על ההתייחסות שלך..) אז אני הייתי פרופסור טרלוני/winnie the pooh למי שזוכר ..
גילגול שלישי- עתה, שם אמיתי: בר(בכינויי-בצה
, פינקי(זכויות שמורות לפלר דלאקור-ריטה שגם כן הייתה לפני שנה בערך בפורום הזה
) גיל: ב29 לחודש 17!! (איכשהו אני תמיד נזכרת בפורום הזה ביומולדת שלי) מאיפה בארץ?: יהוד(חור במרכז בין סביון לפ"ת) סדר העדפות שלי בספרי הארי פוטר(מהטוב לפחות טוב): חמישי,רביעי,שלישי,שני,ראשון. 3 מוצריי הארי פוטר שיש לי: אלבום תמונות, מדבקות+חוברת, כוס יומולדת

LuLuLu iT

New member
או-../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

אם זאת המוריה שאני חושבת, הניק שלה הוא שמפו במשבר זהות. היא עדיין כותבת פה מדי פעם.

Fairywitch

New member
שתי שאלות:

מה עם שאר הפרטים? איזה תליון יש לך בתמונה? כי זה מזכיר לי תליון שלי. גם לי יש כובע סנטה-קלאוס

אלרוס

New member
מס' ברזל 42 מתפקד

שם אמיתי: ליאור גיל: 15 וחודש מאיפה בארץ: זכרון יעקב
סדר העדפות: 5,3,4,1,2 (משמאל לימין) מוצרי ה"פ: בתור אחד שהאידיאולוגיה הסוציאליסטית והאומנותית בע"מ שלו מתעבת מסחור אני גאה לאמר שמלבד הספרים אין לי אף מוצר בבית, למרות הפיתוי

אלרוס

New member
אה, ובתור אנטי ממוסחר אני גאה לאמר

שלא ראיתי את הסרט השלישי ואני עומד בסירובי לא לצפות בו! צור, אני עושה אנטי מסחור, אבל לא לך רק ליותם...

Stinki Winki

New member
../images/Emo44.gifבעעע

שם אמיתי: נעה גיל: 14 מאיפה בארץ? י-ם סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: 3 בראש
,אח"כ 5, 2, 1, 4 ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: כלום

15מאמי

New member
היי זוכרים אותי!

מתנחלת אצל חברה!!!!!!!!! (מזל"ט נולי!!) מצטערת שלא הייתי פה פוללללל זמן! האינטרנט דפוק!!!!!!!! אז אני ישתדל להיכנס מדי פעם! לאב יוווו

התפקדות -קצת באיחור-

שם אמיתי: הדס, מודה באשמה
מאיפה בארץ: ליד רמת גן, מקום נידח- אתם לא מכירים
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: שלישי, חמישי, רביעי, ראשון, שני ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... יש לי מחזיק מפתחות מהבהב וחולצה כעורה ביותר ( סגולה וורודה
), תמונה- אולי אחרי זה, אם מישהו יקרה את זה בכלל

למעלה