שרשור התפקדות+תמונות

דורווווווווון!!!!!!!!../images/Emo99.gif../images/Emo60.gif

את יפה ושווה. חחח D: את יודעת, אורה ומעין לא זיהו אותי בעזריאלי! כאילו, הם אמרו שנורא השתנתי והכל ושאני לא דומה לעצמי! O: [הן ראו אותי פעם אחרונה במפגשינהX:] אז המ, זה הגיוני שאני אשתנה הרבה! טוב לא P:

ToryMaster

New member
הופס

שם אמיתי: יעל גיל: 16 מאיפה בארץ: ליד כרמיאל סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: ג"א, מע"ח, א"ח ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... אין לי (רק הספרים) תמונה
(אני עם המעיל הלבן והשיער השחור)

shakedi15

New member
אני צפונית..

באיזור שלי פחות מרגישים אותם.. אבל הם נמצאים בכל מקום.

Devil Jade

New member
*מתפקדת* ../images/Emo9.gif

שם אמיתי: איילת ^^" גיל: עוד 10 ימים כולל היום 13 מואהאהאהאה קטינים, התרחקו!!
מאיפה בארץ: רעננה סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: צריך סדר? o_O טוב בכל מקרה, אין ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת: רק?!?! טוב, יש לי את הערכה של סלקום כפפות [נאבדה אחת...], סוודר, 2 פאנלים לפלאפון, כובע [שנעלם...] וזהו נראה לי אבל גם יש לי קלסר עם תמונות מהסרטים ועם החוברת מדבקות מלפני איזה 4 שנים ^^" אבל גם יש לי את כל חמשת בספרים ואת הראשון יש לי גם באנגלית וגם יש לי "חיות פלא והיכן למצוא אותן", "קווידיץ' בראי הדורות" כל הספרים שהיא אי פעם כתבה

YaEloNeT

New member
טאם טאם טאם../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

שם אמיתי: יעל גיל: 14 ושבע חודשים
מאיפה בארץ
פ"ת סיטי
אין לי כוח לרשום את סדר ההעדפות שלי
מוצרי ה"פ: המ... אמורים להיות לי שני סטיקרים איפושו. ויכול להיות ששמרתי את החוברת מדבקות של הסרט הראשון
ותמונה
בשביל תמונות נורמליות תאלצו לבוא למפגש

Mrs Garfieldon

New member
לא רוצה.../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

אני לא אכנע לסחיטות
חוצמזה, אם תעיזי ברוב חוצפתך לשים את התמונה המקורית אני לא אדבר איתך יותר, ואני אלשין עלייך בהנהלת תפוזונע ואדרוש חסימת כל הניקים שלך. וגם אדאג שאחד משלושת המופלאים יימחק את זה ברגע שאני אראה אותה. אז מי פה סוחט את מי

שירה 1992

New member
ללא נושא

שם: שירה. (הפתעה גדולה...) גיל: 13 איזור: המרכז. (כאילו דה, אני לא מפרטת) סדר העדפות: 3, 2, 1, 4, 5 מוצרי ה"פ: נמנמ... כוסות, (ספלים יענו) מגבת חוף, קלפים.

LuNa MaJnUnA

New member
איך יוצא תמיד שאני../images/Emo122.gif../images/Emo94.gif

מגיבה אחרונה?
שם אמיתי: שירי. גיל: 14 וחצי. מאיפה בארץ? פ''ת עיר הפשע. סדר ההעדפות שלי: משמאל לימין - 3,4,1,5,2. מוצרים: כל מה שיש לי זה מאגרים עצומים של פאנארטים ותמונות, אבל זה לא נחשב.. תמונה: זה נורא קשה לי, אבל בכ''ז אני שמה תמונה, וראשונה שאני שמה בפורום.

LuNa MaJnUnA

New member
אוי ווי../images/Emo94.gif

תעשו לי טובה ותלחצו עליה, ככה אני נראית מסוממת

למעלה