שרשור התפקדות+תמונות

2 Mיכל

New member
במה המדליות?../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

לחברה שלי יש בול כאלה על רכיבה (סוסים)...

Ivy Riddle

New member
אני

שם: טל גיל: 17 מאיפה: רחובות סדר העדפות בה"פ: מקום ראשון- ה"פ 3 מקום שני- ה"פ 4 מקום שלישי- ה"פ 1 מקום רביעי- ה"פ 2 מקום חמישי- ה"פ 5 מוצרים של ה"פ: האמת יש לי את מצנפת המיון, מכתביה עם דפים שעליהם רשום hp, וכרטיסים של ה"פ (האלה מהצפרדעי שוקולד שהיו פעם) בתמונה זאת אני

Fairywitch

New member
ברור שאת לא מכירה...

היא נשואה ואם לתינוקת, וגרה בכרמיאל... יש לכן תווי פנים דומות. אני נ.- יש תמונה ופרטים בתחילת השרשור.

אני חדש! אני חדש! אני חדש!

קבלוני הללוני בתופים ובמחולות! ו- לא, לא, אני לא באמת בני גורן (לנשום לרווחה) שמי בישראל: יובל גיל: 15 מאיפה בארץ?קצרין.סתם חור תקוע בצפון סדר העדפות בספרי ה"פ: 3,4,5,2,1 מוצרי ה"פ: אוף אני שונא את זה!! אני אוהב את הספר זה לא אומר שאני גם חייב לרוץ ולקנות כל שטות שכתוב עליה את המילים הארי פוטר!! אבל בכל מקרה יש לנו סט מצעים של הארי פוטר כי אח שלי הקטן והטיפש ילל וילל עד שאמא קנתה לו *מגלגל עיניים* ושמתי גם תמונה. הרי-

Fairywitch

New member
כבר אמרו לך שאתה ממש

מזכיר את גיבור הספר?

Fairywitch

New member
זה בסדר- לי יש חברה שקוראת לי

הרמיוני... (אבל אני דווקא נהנית מזה...)

(_ץ_)../images/Emo60.gif

שם אמיתי: ליאת גיל: מי זה? X: מאיפה בארץ: פתח תקווה
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: מהגרוע לטוב - 5, 2, 4, 1, 3 ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... ובכן! יש חולצה של הארי פוטר שעורך דין הביא לי והיא נורא יפה, יש לי המ, מממ, היה לי לפחות פנקס כזה וגם יש לי צלקת על המצח

TauraMan

New member
אמאלה ליאת!../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

הייתי צריכה לשכנע את עצמי שזה לא הגיוני שבחודש תהפכי להיות פריקית XD אני לאהוב אותך המווווון!!

למעלה