שרשור התפקדות+תמונות

וואו../images/Emo70.gif

תמיד אמרו לי יפה, מיוחד, אבל מגניב
תודה, את מחמיאה לי

LuNa MaJnUnA

New member
יש לי תמונה שלך../images/Emo123.gif../images/Emo94.gif

נכון שאני פשוט מעצבנת בשירשור הזה?

D:: ../images/Emo73.gif

המ
שם אמיתי: לין ע
מאיפה בארץ
: אמ רעננה [רולז
]
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: אמ אמ אמ אמ.. רביעי, חמישי, שלישי, שני, ראשון.
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: אמ יש לי קעקועים של ה"פ, רובוט כזה של האישה שבתוך התמונה שפותחת להם את הדלת ;<, אמ.. מה עוד? לא נראה לי שיש משהו.. הא! שעון.. מדהים! ^_^ אתם רוצים להתעוור? כן? כן? חבל על העיניים כפרות ;<

keika

New member
לפי פקודתה של fairywitch

אני מתפקדת! שם אמיתי:מממ...טוב הוא לא כזה משהו...הילה גיל:19 מאיפה בארץ: לא בארץ.. סדר העדיפויות:השלישי החמישי הרביעי השני הראשון (נראה לי) מוצרים שיש לי: מצעים מגבות, יומן איטלקי יומן עם מדבקות אלבום תמונות שעון יד כל הספרים באנגלית עברית ואיטלקית (זה נראה לי יוצא מן הכלל) אהה...לא שוכרת...תיכף הלך לבדוק נראה לי שזה פחות או יותר הדברים המרכזיים תמונה...אין לי...מקווה שיגיע בקרוב

Fairywitch

New member
הילה זה שם יפה- זה השורש של הילאי!

AURA באנגלית, שזה השורש של AUROR (הילאי)

מגניב, לא ידעתי../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif../images/Emo168.gif

גם לא עלה בדעתי שהמושג:"הילאי" קשור למושג:"הילה"...! (בעצם, אולי עלה בדעתי ושכחתי
). תרגום חביב! ג'ואי פוטר

../images/Emo108.gif

שם אמיתי:
גיל: 14 מאיפה בארץ: ב"ש סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: 5,3,4,2,1 (החמישי ראשון) ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: מדבקות ליומן :$ הם למזכרת ולא לשימוש, D: אה... חולצה שקטנה עלי... (סרט ספר פוסטר ותמונות מהרשת ^^)... יש לי מצא לכרית שכתטוב עלייה "הארי פוטר תעשה לי פוסטר" (חברה) רק שאין יל מושג איפה זה... וזהו
ותמונה.. אה.. חפשו

TauraMan

New member
אומנם בקושי כותבת כאן,../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

[והאנשים שצריכים לדעת למה- יודעים למה.] אבל משעמם, אז- שם אמיתי: דורון גיל:15 מאיפה בארץ- קיבוץ בצפון שאתם בטח לא מכירים. ותמונה
[זאת שלידי נחתכה עקב אי נעימויות שתמונתה תופיע ברשת ללא ידיעתה. אין לכם מה לדאוג, היא נראת נפלא
]

למעלה