שרשור התפקדות+תמונות

U lu

New member
../images/Emo6.gif כל הפורום להיכנס!!הודעה חשובה!!

אני לא בהריון!!!!! שכל הפורום ידע!!!! אני מודיע כאן, קבל עם ועדה, שאני לא בהריון!!!!

poohandme

New member
הא?! ../images/Emo12.gif...../images/Emo85.gif../images/Emo15.gif../images/Emo139.gif

זה מצריך הודעה ריקה!!

U lu

New member
../images/Emo6.gifזה לא שחור! זה חום כהה!

ואין לי אין ירוקות (למזלי. לא שיש לי משו נגד אנשים עם עיניים ירוקות, להפך, אני חושב שעיניים ירוקות זה יפה, אבל אני לא רוצה להיות דומה לפוצר). ואמ.. כן, לכם כנראה שיהיה קל לזכור

e r w e n

New member
התפקדות

חדשה לגמרי גיל: 17 וחצי מאיפה בארץ: ת"א סדר עדיפויות שלי בספרי ה"פ: 1. מסדר עוף החול 2. גביע האש 3. חדר הסודות 4. האסיר מאזקאבן 5. אבן החכמים מוצרי ה"פ שיש לי בבית: מדבקות, חולצה, כתבות מעיתונים

Fairywitch

New member
אופסי- יצאה לך הודעה חדשה במקום

תגובה. תלחצי על "הוסף תגובה" בהודעה שעליה את רוצה להגיב. רגע- בעצם את חדשה
אז זו יכולה להיות הודעת "אני חדשה"
אז ברוכה הבאה

keika

New member
גם לי יש מוצרי הארי פוטר!../images/Emo22.gif

יש לי יומן מכרכית עור...כל כך יפה שאני לא כותבת בו יומן עם אוסף מדבקות (באיטלקית...)והוא נרוא יפה אז אני לא כותבת בו אלבום לשים תמונות שקניתי בחנות של "פנטזיה" שהיא בסגנון "דיסני סטור" זה גם מעור..וזה יפה ואני לא משתמשת בו יש לי מגבות ומצעים (שקניתי לאחינית שלי ליום הולדת..וזה ב"טעות" נשאר אצלי) ועכשיו חדש חדש יש לי את השעון יד של הילדים שיש בטיסות של אלעל אמא קנתה לי!אז מה אם זה קטן וכמעט לא נסגר עליי... את זהאני לובשת אה~ וברוכה הבאה!!!!!!

Fairywitch

New member
שימי ../images/Emo23.gif גם לשרשור ההתפקדות למטה-

תראי איך התפדחתי עם כמות המוצרים שלי... אה- ותתפקדי, כמובן. בפקודה
סתם, סתם...

Devil Jade

New member
נצל"ש לעצמי D:

חעחע, חזרתי מאילת D: קוניצ'וואה ^^" הייתי 4 ימים ו3 לילות באילת D: ועכשיו חזרתי ^^" כל החופשה כמעט ישנתי XDD אגב-מי רואה YesAnime?! יש שם סדרה שקוראים לה "המסע של קינו" אז אני וחברה שלי [I love Ron, זה נראה לי הכינוי שלה] במשך הפרקים הראשונים [שראינו שוב ושוב ושוב ושוב... טוב הבנתם את הקטע ^^"] היינו בטוחות שקינו זאת ילדה אז היא שלחה לי אס.אמ.אס שהייתי באילת שזאת בת ופשוט נפלתי מרוב צחוק XD ברוב הסדרות שם יש בנות שנראות כמו בנים זה מבלבל XD אני מקווה שאתם נהנים בחופשת חנוכה ^^" וחג שמח [מתי נגמר החופש?]!! אל תשכחו לאכול הרבה סופגניות ולביבות ואחרי זה להרזות את ה5 קילו שיכולים להצטבר לכם D: ^_- וזה כל מה שהיה לי להגיד לעת עתה D: אתם מוזמנים לנצל"ש =]

../images/Emo187.gif נצל"ש מפגשפורום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך נזהה אחד את השני? תגים? חולצות? משהו?

Snow white2

New member
אממממ איי נואו../images/Emo182.gif

הא-אה! נעשה שלטים כמו בשדה תעופה........ חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, לא
אין לי מושג פשוט נדע לא?

dolca1

New member
טוב אז אני חדשה פה!

שם אמיתי: שירה גיל: 14 מאיפה בארץ? מהרצליה סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:גביע האש, האסיר מאזקאבאן, מסדר עוף החול חדר הסודות ואבן החכמים ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: קלמר, פנקס, וכוס

Oukami Kun

New member
נמנמ...

שם: נדב גיל: 13 וחצי מאיפה בארץ: בן-עמי. זה ליד נהריה. סדר העדפות: 3, 2, 4, 1, 5. מוצרים: יש לי פנקס קטן וחביב, והמוווווווווון קעקועי דמה כאלה... אה וגם תחפושת של הארי פוטר (
) שאחותי הביאה לי מניו יורק לפני שלוש שנים (ומעולם לא לבשתי)... מספיק?

למעלה