שרשור התפקדות+תמונות

עדידי מ

New member
גמני עונה! ../images/Emo54.gif../images/Emo21.gif../images/Emo13.gif

שם אמיתי: עדי (נכון שהיה קשה לנחש את זה?
) גיל: 17 ו- 4 חודשים מאיפה בארץ: זכרון יעקב (
) סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: אין לי סדר מסויים, כולם נפלאים באותה מידה. 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: אויש, יש לי די הרבה כי כולם קונים לי דברים של הארי פוטר החל מגרבים ומחזיקי מפתחות של הדוויג וכלה בשעון של הוגוורטס ובקופסאת עוגיות של הארי פוטר. יש לי גם קלמר,תיק ו3 חולצות של הברנש הממושקף. ולחשוב שאני עוד נגד מרצ'נדייז
ואין לי תמונה שלי (עדי מסרבת לקבל את הקדמה ולשמור תמונות שלה במחשב)

שלי ../images/Emo94.gif

שם אמיתי:שיר
מאיפה בארץ:תל אביב
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:האסיר באזקבאן, מסדר עוף החול, גביע האש, אבן החכמים, חדר הסודות
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: יש לי רק ספל
ואין לי תמונה כי תפוז לא מסכים לשלוח לי אותהההה

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifעונה...

שם אמיתי: רות
מאיפה בארץ: דישון.. (מושב נידח בצפון) מתערבים שאתם לא מכירים?
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: הארי פוטר והאסיר מאזקבאן, הארי פוטר וחדר הסודות, הארי פוטר וגביע האש, הארי פוטר ואבן הכחמים, הארי פוטר וחדר הסודות.
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... אמ... אין לי... או... דה שיים! (תרגום: או.. הבושה)

שומו

New member
כבודי

שם אמיתי: שמר.
מאיפה בארץ
חשמונאים.
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: אין.
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: שלוש או אחד
יש לי פנקס.

בכנרית

New member
טוב אז ככה:

אני מאמינה שאף אחד לא מכיר אותי כי רק הצתרפתי אז החלטתי שתכירו אותי. שם: עמר (מהגים עומר) גיל: 13 מאיפה בארץ: קיבוץ ליד רחובות סדר עדיפות: 5 4 3 2 1 נשמע מוזר הא?? בקשר למוצרים יש לי מדבקות, ספלים, מחזיקי מפתחות ועוד.... מקווה שהכרתם אותי יותר

Fairywitch

New member
איזה פדיחות...../images/Emo67.gif

אני כ"כ "זקנה", ולי יש המון מרצ'נדייז...
(שכחתי להוסיף מטבע של גרינגוטס, סיכות, קלפים, צעיף וכובע, מאמרים שאני שומרת בקלסר, ואפילו צלחת עם סמל הוגוורטס...) אני אוהבת מרצ'נדייז...

המצקות

New member
../images/Emo3.gif

שם אמיתי: ענבר גיל: 16 מאיפה בארץ: כפר ורדים. סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: א"מא, א"הח, מע"הח, ג"הא, ח"הס ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... לוח שנה משנת 2000 בערך, בטח תקוע איפשהו בחדר של לימור וזהו נראה לי. תמונה? אולי בהזדמנות

Fairywitch

New member
הבחרה הכי טובה שלי עברה לגור שם

כשהיינו בנות 15 (בתחילת כיתה י') לשמחתי- בדיוק שבוע שעבר היא ומשפחתה חזרו לגור בחיפה

Snow white2

New member
יאאאאאאאאאאאאא../images/Emo182.gif

מכירה את ליאור כסיף? או את ניצן רייך? רגע של שיגעון

אני!!!!!----אני----מואה ../images/Emo9.gif

שם אמיתי: אל גיל: 14 ומשהו.... מיקום: צפון סדר אדיפויות: האסיר
מסדר החול
חדר הסודות
גביע האש 3 מוצרים של ה"פ : ספל,סמיכה ואמממממ...לאיודעת מה עוד...

למעלה