שרשור התפקדות+תמונות

Fairywitch

New member
למה את לא יכולה להעלות תמונה?../images/Emo10.gif

אנחנו רוצים לראות לך... כלומר- אותך, המממ...

karish patish

New member
גם אני לא יכול אבל בגלל שאני מדבר

האינטרנט בפלאפון ( אם כבר יש אינטרנט בפלאפון אז למה לא לנצל אותו) היום כבר יתקנו לי את האינטרנט (הוא היה מקולקל).

KereN THE AngeL

New member
חחחח...../images/Emo6.gif

ולמה
לא'דעת...
מאז שהצטרפתי זה ככה...

פ י ק ס

New member
שלי ../images/Emo9.gif

שם: מיכל
גיל: הממ, טינאייג'ר. זה מספיק, לא? מאיפה בארץ: יישוב במרכז סדר העדיפויות שלי בה"פ: הכי אהבתי את החמישי, אחריו השלישי, אחריו הראשון, אחריו הרביעי והכי פחות אני אוהבת את חדר הסודות. מוצרי ה"פ: משחק מחשב של עיצוב, DVD, ויש לי תוכנית דוקומנטרית על ג'קר במחשב...

2 Mיכל

New member
כמובן! אבל יש גם..../images/Emo187.gif

שמות שלגביהם אני כן אובייקטיבית
. נגיד בשמות אמילי או מאי פתחתי בעבר בלוגים ואמרו לי שהם יפים... האמת? בד"כ אני אוהבת כל שם שנשמע טוב והוא "נקי". נקי זה אומר שאני לא מכירה אף אחד בשם הזה, כי בסה"כ הבנאדם עושה את השם
.

The Dream Maker

New member
אני...

שם אמיתי:יובל גיל:12 מאיפה בארץ:קרית אונו סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:ה"פ וחדר הסודות,האסיר מאזקבאן,גביע האש,אבן החכמים. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת:יומן אלקטרוני,נייר מכתבים(איזה פאדיחות),ו...ספר של החיות המופלאות של הארי פוטר(זה נחשב..?) -יובי-

קריית אונו?!

באמת?! קריית אונו?! ההתרגשות.. אני לא משם! אבל הייתי... אנחנו מדברים על אותה קריית אונו?! עם הקניון החדש-אך-הקטן ועם ההמונמון חדרי כושר?! כן, כן?!

boba ninia nice

New member
../images/Emo183.gif../images/Emo136.gifאני חדשה...

שם אמיתי:אנה גיל:12 בפרואר מאיפה בארץ?ת"א סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:האסיר מאזקבן,מסדר עוף החול,חדר הסודות,אבן החכמים וגביע האש.. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת:תיק,קלמר,ספל וחולצה. הי לכולם!

Mrs Love

New member
מתפקדת../images/Emo98.gif

שם אמיתי:ענבר גיל:14 מאיפה בארץ: פ"ת סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: האסיר מאזקבאן מסדר עוף החול גביע האש אבן החכמים חדר הסודות ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת:אין כלום... איזה בושות

ספרפור

New member
שילי

שם אמיתי:ספיר גיל: 13 וחצי מאיפה בארץ: אשקלון (בלאכס) סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:מסדר עוף החול, האסיר מאזקבאן, גביע האש, חדר הסודות ואבן החכמים. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: חולצית, ספלים, מכתביות ונדמה לי שיש עוד משהו שאני לא זוכרת *מהרהרת*...

למעלה