שירי ה"פ לחנוכה

Mrs Love

New member
וואו../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איך יוצא לך כזה יפה
זה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מדהים
מוכשרת

Fairywitch

New member
../images/Emo168.gifלפי "מעוז צור":

B -)
הארי, רון, הרמיוני- שילוש כזה מנצח! זה ממושקף, זה אדמוני, ולה שיער מתנפח... בלק כבר לא נובח
אז בואו נתייפח
ונגמור בשיר מזמור את וולדמורט הרוצח! ונגמור בשיר מזמור- בסוף יהיה פה שמח...

דייייייייייייייייייי../images/Emo70.gif

אני מעריצה אותך מרגע לרגע, את מתארת מה-זה במדוייק דברים, עם החרוזים וזה גם פשוט מתיאם למנגינה. אין, את מוכשרת

Fairywitch

New member
../images/Emo51.gif *BLUSHING*../images/Emo9.gif

די, תמשיכי... יו- תודה
ההורים שלי מרחיבים את הבית כדי לאחסן את האגו המתנפח שלי...

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

האגו המתנפח שלך
כל כך משעשע
מממ... סליחה שאני קוטעת את השעשוע, אבל... לא הבנתי מה פשר די, תמשיכי... אשמח לקבל הסבר בהקדם האפשרי

Fairywitch

New member
אה- זה בצחוק... הפוך על הפוך-

הסבר: המקור הוא "די, תפסיקי", אבל מי שלא ממש רוצה שיפסיקו אומר "די, תמשיכו"...

Fairywitch

New member
שירו של רון (לפי "חנוכיה לי יש")

משפחה לי יש שיער אדום כמו אש אבל נורא חבל שכסף אין בכלל... אבל נורא חבל שכסף אין בכלל... משפחה שלי- מתי כבר תתעשרי?}X2 אח גדול לי יש חבל שהוא טיפש פרסי, איזה שמוק- תמיד היית בוק! פרסי, איזה שמוק- תמיד היית בוק! פרסי, אל תחזור- אתה חסר כמו חור!}X2 אחות קטנה לי יש אוהבת לחדש- היא מחליפה בנים כמעט כמו תחתונים... היא מחליפה בנים כמעט כמו תחתונים... אחות קטנה שלי- אולי כבר תתמקדי?}X2 ויש לי שני אחים- הם תאומים זהים, תמיד עושים צרות, שטויות ובעיות! תמיד עושים צרות, שטויות ובעיות! אחים כה מגניבים כולם היו רוצים!}X2 ויש עוד שני אחים, וגם עוד זוג הורים, אבל השיר נגמר- אולי אמשיך מחר! אבל השיר נגמר- אולי אמשיך מחר! זה בית אחרון. אני הייתי רון...}X2 (פעם אחרונה לסיום לשיר בהילוך איטי
)

חחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי!!!! "אחות קטנה לי יש אוהבת לחדש היא מחליפה בנים כמעט כמו תחתונים" !!!! איזה מוכשרת!

Fairywitch

New member
אם אני אובייקטיבית לרגע-

מהשירים של עצמי- את השיר הזה אני הכי אוהבת. אני רוצה להודות ל-familiar שלי- בוני כלבי היקר, שבזמן שטיילתי איתו בחוץ נכתב השיר הזה (ושיננתי כל הדרך את המילים כדי שלא אשכח עד שאחזור הביתה...)

למעלה