הארי פוטר- הליהוק הישראלי

Mrs Garfieldon

New member
אל תקשיבי לו../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

*מאיימת עלייך בסכין חדה במיוחד ובאקדח בו זמנית* נכון שאת משאירה אותו על הקאסט

GrassBunnyGirl

New member
אנחנו בראשי!

לפי מה שתפוז כתב על השרשור, מי שלא בפורום עוד עלול להסיק שבאת הולך להיות 'הארי פוטר-הגרסה הישראלית'. והם שמו תמונה של אגם רוטברג...כמה מעצבן.

אני לא מהפורום אבל יש לי הצעה קטנה:

ראיתי שאתם לא סגורים על התפקיד של פלר
אז אתם יכולים להביא בחשבון את מיכל ינאי, ואת אפרת בוימולד, וגם בר רפאלי עם פאה בלונדינית יכולה להתאים...
לא יודעת
ושרשור גאוני
קבלו ח"ח

Fairywitch

New member
המממ... בר רפאלי אולי תתאים...

הבעיה היא שהיא לא שחקנית. השאר מבוגרות. (בר
) חבר'ה- רובכם לא אמרתם מה דעתכם על איילת זורר לתפקיד. האי גם קצת מבוגרת, אבל יפהפיה
ושחקנית מעולה. אני חייבת להודות שלאגם יש את הלוק הצרפתי המתאים לתפקיד...

אבל היא כן יכולה לשחק../images/Emo3.gifוגם חוצמזה

תתארי לך את מיכל ינאי/ יעל בר זוהר בתלבושת בצפר של ילדות ובאיזה תסרוקת תמימה חמודה...הן בהחלט יכולות להראות ילדות
(נערות
)

בר רפאלי מתאימה, אבל

עדיף לקחת שחקנים... לדעתי רומי אבולעפיה. או זאתי נטלי מאסתי המכוערת.. שכחתי איך קקוראים לה...

juggernaut

New member
אשכרה הגענו לראשי...חנה את סוסה..

כל הכבוד!! צל"ש...וטגליין...ערן\אורה\יעל
אתם לא חושבים ככה?

Fairywitch

New member
איזה כייף../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

הפורום על המפה, והפורום נשאר על המפה...(לקרוא במבטא אמריקאי)

Oukami Kun

New member
*מושך את המפה ממש חזק*

(כמו בסרטים המצויירים, שהכל נשאר רק בלי המפה, מכירים?) שרשור גאוני! אהבתי אהבתי אהבתי!

ALiCiA SpInNeT

New member
גדולXD

הממ יהודית רביץ - לילי פוטר:X אנה שפיץ, הילדה המעצבנת הזאת, זכתה פעם בבראבו - הרמיוני:S ואת רון תמיד דמיינתי כילד מ'ג'ינג'י(אדוםזהקול)'. הו וואוו:O בהחלט ראוי לעמוד הראשי. כל הכבוד

Fairywitch

New member
אנחנו חושבות אותו דבר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חשבתי על אנה שפיץ, אבל זו דמות ממש ממש ראשית, ואנה לא שחקנית... טוב, אם היא תעבור את ה"אודישן"...

נ.ב

מה עם לוציוס מלפוי , האישה השמנה , הרוחות , רון , פרד ג'ורג' פרסי צ'רלי וביל וויזלי , דראקו קראב וגויל , נויל , טום רידל , פינץ' ? וחיות : גברת נוריס , פנג , רוברט , סקאברס , קרוקושנקס , הדוויג ? למישהו יש רעיון ? נ.ב חשבתם אולי להשים את אריק משעלי בתפקיד סריוס בלק ? קצת איפור וזה קופי !

למעלה