הארי פוטר- הליהוק הישראלי

Masteron

New member
כנ"ל

וסדריק דיגורי הוא לא תום אבני
תום אבני מתלהב ומסריח
סדריק דיגורי ההפך הגמור

ח''ח ממני, חנה! להלן תגובתי../images/Emo26.gif

טוב אז בגלל שאני בנאדם עצל שלא יגיב לכל שחקן בניפרד אני ארכז את כולם פה
שלמה בר-שביט - מ ו ש ל ם. גילה אלמגור - היא תהיה לא רעה, למרות שליא קניג תהיה יותר טובה, לדעתי. רפי רשף - בדיוק! הילה פלדמן - הפנים החביבות והתמימות, השיער, המבנה, הכל! נתן דטנר - לאלאלאלא לא! ציפי שביט - מצויין! חני נחמיאס - היא לא דומה למולי וויזלי, אבל בגלל שנורא קשה לי לראות את ציפי מתנפחת בזעם... אורנה בנאי - רק אם אין ברירה.
אני מרגישה כמו במאית מוסמכת. ירדן בר-כוכבא - חמוד ביותר
דב נבון -
יש לו את המראה המסכן והכל, אבל הייתי מעדיפה את צחי נוי. חני פירסטנברג - אם היא היתה קטנה יותר, זה היה מושלם. ששי קשת - חד וחלק,
וזה למה אסתי זקהיים - מתאימה ביותר. ליאור אשכנזי - אין דפנט -
אגם רודברג - כמו שיעל אמרה, מתאים לה להיות כוסית מטומטמת, אבל אני לא חושבת שפן ובלונד יעשו לה את המראה. תום אבני - אההההההההההה!!!!!!
תומר שרון - עם כמה אפקטים ומשחק טוב, הוא דווקא יכול להיות לא רע. רונית אלקבץ - הווו כןןן!!!!!! איציק כהן -
מהרטה ברוך -

ToryMaster

New member
בנוגע לאגם

לפלר יש שיער ארוך חלק בלונדיני כסוף, אז כדי לשחק את פלר, אגם חייבת להתאים את עצמה.

LuNa MaJnUnA

New member
לא יעזור לה כלום,../images/Emo94.gif

משהו במראה שלה מאד גס לטעמי... אני בטוחה שיש איזה נערה בתיכון שהיא ממש יפה. אחרי הכל בשביל לשחק את פלר לא צריך מי-יודע-מה כישרון

juggernaut

New member
כמו שאמרו

אגם מאוד גסה כזאת.. דימיינתי את פלר עדינה..רכה כזאת, שלהסתכל ולגעת בה זאת החוויה הכי קרובה לאלוהות(הגזמתי קצת עם התיאור..)

Masteron

New member
למה../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif

אגם לדעתי מאוד מתאימה. אם, לדוגמא, ניקח כל שחקן ונעשה השוואה לגבי הדמות שלו הוא לא יהיה בכלל מתאים. לדוגמא, את לופין דמיינתי לגמרי אחרת

S i r i u s

New member
אתם קולטים שהאנשים האלה הרבה

יותר דומים לדמויות מאשר אלה שמופיעות בסרטים? עדיין אין לכם את ה"פ, רון והרמיוני
(ודראקו...ולוציוס...וסנייפ)

juggernaut

New member
הכי קשה יהיה למצוא את רון

הארי והרמיוני..כי אנחנו הכי מכירים אותם והם הכי מפותחים בתור דמויות...

Fairywitch

New member
מיקי קם, בתפקיד

פטוניה דארסלי
(עפ פיאה בלונדינית, כמובן, שלא כמו בסרט...)

Fairywitch

New member
דודו טופז, בתפקיד

גילדרוי לוקהארט
את האופי כבר יש לו (זה נקרא טייפ-קאסט[TYPE-CAST])...

למעלה