הארי פוטר- הליהוק הישראלי

על מה את מדברת?! זה תפור עליו!

המראה העייף והמוזנח זה כל כך הוא
חוץ מזה, הוא שחקן נהדר.

2 Mיכל

New member
ממ....../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

עם שיער טיפה יותר בהיר וארוך הוא מוכן לתפקיד. לא מאמינה שהתפשרתי על לופין והסכמתי שהוא יהיה אדם אמיתי ולא איזה נסיך חלומות
...

ToryMaster

New member
../images/Emo45.gif

עם פן ובלונד, היא תהיה מושלמת בתפקיד הכוסית המטומטמת.

keika

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo128.gif

ממש ממש ממש אבל ממש ל-א-! פלר דלאקור אמורה להיות יפה.... לא ילדה קטנה שמשחקת אותה אישה... ולא מעצבנת ולא תקועה בכל מקום אפשרי וכל עיתון וכל תמונה! בקיצור..אני לא אוהבת את אגם הזאת.... והיא ממש ממש ממש לא מתאימה לתפקיד.... אולי הרמיוני...זה כבר יותר מתאים לה...למרות שאני מרחמת על הרמיוני אם ככה...

זה שאת לא אוהבת אותה,../images/Emo28.gif

לא אומר שהיא לא מתאימה..!
וד"א, היא מפורסמת בגלל הכשרון שלה, לא סתם נהנים לשים אותה בכל חור

keika

New member
לא מתחתי ביקורת על המשחק שלה....

היא לא מתאימה לא בגלל הכישרון שלה... היא פשוט לא מתאימה לדמות...הדמות של פלאור פשוט יותר ...עדינה... ולא כזו חייכנית וקורנת...אם נגדיר את זה ככה...כמו אגם... לא מתחתי ביקורת על כישרון... אמרתי משהו שנראה לי נכון...היא מופיעה בכל מקום...ובמקרים מסוימים במקומות שלא מתאימים לה...(כמו השער של לאישה...הגליון 3000....) ולמה דווקא הרמיוני...כי לא אמרתי שהיא לא יודעת לשחק...אמרתי שהיא לא מתאימה לפלאור...הרמיוני מתאימה לה כי יש לה משהו בפנים שיכול להיות קשוח גם...שמתאים להרמיוני

למעלה