הארי פוטר- הליהוק הישראלי

פלאפאל

New member
מה עם סופי צדקה?../images/Emo12.gif

אני לא יודעת אם היא מתאימה כל כך, אבל מפתיע אותי לא לראות אותה פה. יש לה פנים כאלה... עגולות וחביבות, והיא תמיד מחייכת. זה קצת מזכיר את לילי, גם אם אני לא יכולה לראות אותה בסצנה מתחת לעץ.

פלאפאל

New member
גם אגם רודברג.

ותום אבני בכלל (הוא כזה מסנוור מההצלחה שלו
). אז מה?

ToryMaster

New member
נכון

וגם הודעתי קבל עם ועדה שתום אבני בעיני הכי לא מתאים לתפקיד הזה. אגם זה משהו אחר, היא שחקנית די רעה בעיני, אבל אני לא יכולה להכחיש שאת המאפיין העיקרי באישיות של פלר (AKA - היופי) יש לה בשפע (כמובן, עם בלונד כסוף והחלקה)

פלאפאל

New member
אממ...

תום אבני הוא סתם. הוא יכול לשחק את... זכריה סמית' בלי שום בעיה. הוא יהיה מצויין בתור סתם בחור שנמצא שם. אבל לא סדריק. סדריק לא תום אבני. סדריק נחמד, מתחשב, רואה את כולם, חברותי. גם אם תום אבני יתאמץ מאוד הוא לא יוכל לשחק מישהו כזה בצורה טובה, כי הוא לא כזה. אני מודעת לעובדה שאני לא משרשרת נכון, אבל אני רוצה למשוך את תשומת לבך כדי שתכנסי לתפוזון ותלמדי אותי להכנס לאתר של רולינג, כי אני נצלנית וטיפשה. בהתעלם, כמובן, מהעובדה, שאני לא מצליחה להכנס לתפוזון, ושלך יש חיים מחוץ לפורום.

ToryMaster

New member
זה לא מכוון אלי, נדמה לי

שכחת לציין שסדריק שווה נורא, ותום אבני.... לא.

Fairywitch

New member
אוקיי. תום מפוטר...

אם נמצא לו מחליף ב"אודישנים שנערוך" אז הוא יוחלף. רוצים את לירון לב לתפקיד?

2 Mיכל

New member
כן! כן!../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

סדריק ממש תפור עליו! הוא רק צריך לזכור להתגלח ולהופיע כמו בימים היותר טובים שלו בכוכב
נולד
.

Fairywitch

New member
בדיוק. היא מלוקקת מספיק לתפקיד...

וכנ"ל לגבי תום כסדריק. יש לו גם קצת כשרון, יחסית.

2 Mיכל

New member
אני בעד../images/Emo45.gif../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

לא נורא שהיא סתם מעצבנת... מה שחשוב זה שהיא תיראה מתאים ותשחק טוב.

KereN THE AngeL

New member
לא מכירה אותה- אבל לפי התמונה ../images/Emo45.gif

מושלמת לתפקיד
למרות שהייתי שמה לה איפור ומבגרת אותה- אולי בעזרת זוויות צילום ובגדים, רק כדי שהיא תראה קצת יותר כמו אמא...

Fairywitch

New member
היא לא צריכה להיראות אמא...

את לילי אנחנו רואים בתקופת התיכון ומקסימום בגיל 20+ כשהארי היה תינוק.

KereN THE AngeL

New member
אוקי.. אבל היא עדיין נראית דיי

צעירה בשביל בחורה בת 20+.. אני לא אומרת שצריך לאפר לה את כל הפנים בשחור והיא צריכה להתלבש רק בשחור.. אבל טיפה יותר לבגר אותה.. עם איפור או משו..

פלאפאל

New member
הוא די מתאים../images/Emo45.gif

לתקופה שקצת לאזקבאן, אחרי שהוא סיים את בית הספר. אבל הוא לא נראה כאסיר נמלט עם עור שעוותי. והוא נראה כל כך שמח

Fairywitch

New member
שוב- קצת איפור והכל בסדר. והתמונה..

היא היחידה שמצאתי. אח, איזה חתיך... אגב- הוא שיחק בגרמניה(!) בתפקיד ישו במחזמר "ישו כוכב עליון"

מה פתאום../images/Emo70.gif

צריך מישהו הרבה יותר מבוגר, אחרי הכל סיריוס בן 40+. אני הייתי לוקח את ששון גבאי, גם שחקן מעולה. ולא מצאתי תמונה.

למעלה