יש לי מסנג'ר!!!

juggernaut

New member
186118715

שירשורי איציק ומסי נפתחים פה כמו הצעות מגונות בפורום סקס.(שזה ה-מ-ו-ן)

you know who 2

New member
חשוב מאד!!!../images/Emo2.gif../images/Emo187.gif

סתם זה לא עד כדי כך חשוב...
זה רק המספר אייסיקיו שלי...
338880341

FtLouie

New member
הו! לשאיה יש מסנג'ר!

סופסוף! *רצה להוסיף אותה לרשימה* טוב, אחר כך
אי סי קיו: תכנסו לכרטיסישי, עצלנים
227131267 מסנג'ר: בחיי שאתם לא רוצים לדעת. אי מייל: אמ. יש הרבה. בעיקרון, אם אתם רוצים לשלוח משהו, תשלחו ל: [email protected] , ואני כבר אנתב (ככה כותבים, נכון?) אתכם לכתובת המעודכנת ביותר. דרך ה"חבר שלי אמר לחברה שלי שסיפרה לידיד של ידידה שלי שהשכן של סבתא שלה סיפר לאח של יזיז של ידידה שלי..." תמיד עובדת, בהצלחה

../images/Emo108.gif הכותרת שלך משכה אותי ../images/Emo12.gif

טאלללללללל החלפת כינוי
שזה עושה לי חשק...... (*אנשים דופקים את ראשם בקיר וצורחים לא עוד*) אני רוצה עוד ניק ^_^ ודורין תסבול אותי... נכון שתסבלי אותי? נכון שתסבלו אותי?! תודה DeDe Shay ו ו י ז י ת ניק שלי ושל לריסה
Ruby Moon Hefflpef Beer Monster דונאטלה אני סוגדת לטאל אני רוצה עוד ניק.. וזה יהיה ממש מוגזם אבל אני רוצה :[ למה אי אפשר לשנות כמו באיי סי קיו
מופלטות!

FtLouie

New member
הניקים שלי:

(ברובם אני משתמשת רק אם אני רוצה שלא יזהו אותי. כמו מקרה ציבי בלום המביך ביותר, שמעולם לא נוסה על פורום אורלנדו בלום. פשוט הייתי צריכה להיות פקאצה.) פלאפאל ציבי בלום never where sue snoo Jane snoo זאת עם הטלטלים פטרה (משהו) לאורנה נסיכת גלינסטי ועוד כמה, שפשוט לא היו חשובים, אז שכחתי מהם. אבל לכמה מהניקים האלה יש קומונות או בלוגים, או סתם הביעו את דעתם החשובה בפורום כמו תעביר את זה הלאה (גניבה איומה מהמחברת), בקשה מפורום שדונים ויצורים אחרים (איך קוראים לו?), ומד"ב ופנטזיה. ואני עדיין צריכה דרקון סיני. אם למישהו יש דרקון סיני- תביאו לי!

../images/Emo26.gifאם מישהו ירצה(../images/Emo11.gif)../images/Emo36.gif

ICQ..*בודקת* מסנג'ר - [email protected] ולמי שתהה, קוראים לי גילי
גוד די טו יו פיפול!! גוד די
אנד ריממבר: hope for the best, but prepare for the WORST!! *סתאגדידש* *אההה
הטמטום, הטומטום...|מסוככת-על-ראשי-ורמביצה-לו-בו-זמנית|* ~~

FtLouie

New member
אבל את אף פעם לא מדברת../images/Emo11.gif../images/Emo113.gif

אני חושבת שאת בכלל לא ברשימה שלי. יום אחד נמאס לי, ומחקתי את כל האנשים שלא דיברתי איתם יותר מחודש. אולי היית בניהם, אני לא זוכרת

FtLouie

New member
אני צריכה לצרף אותך שוב../images/Emo11.gif

ארגג. כשאני אתחבר. מחר, מבטיחה. (עכשיו תהי בטוחה שלא אעשה את זה
) ואחת עשרה זה בסדר גמור. אני בדרך כלל לא במחשב אחרי השעה הזאת. אני לא מוצאת שום טעם בללכת לישון לפנות בוקר, אם בכלל. לישון זה כייף, ואני משתדלת לעשות את זה כמה שיותר

חחחח../images/Emo6.gif אתמול הלכתי לישון ב7 כי

היה לי משעמם
אוווווווו...ישנתי יותר מדי
התעוררתי ב-4 ולא הצלחתי להירדם אחר כך..
אמ....וכל הזמן כשאני על המחשב אני קוראת.. אני לא יכולה להפסיק לקרוא
אני נשארת במחשב עד 4, ואחר כך אני שונאת את עצמי
איייייייייי פאקינג פאקינג שיטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט נשכתי ת'לשון!!!!!!!!!!!!!!! ארררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררג ~~

למעלה