ההתערבות הגדולה

אני חושבת ש..

חשבתי על זה ממש הרבה..כמובן שזה לא ממש נחמד לחשוב על זה.. אבל זה מסקרן..רון,הרמיוני ,דמלדור והאגריד היו הראשונים שחשבתי עליהם..והגעתי למסקנה..מצערת..
שכבר כתבתי פה..*העתק..הדבק*: כנראה שמי שיהיה "הנסיך חצוי הדם" שעליו השם של הספר השישי,יהיה זה שימות,וכנראה שהנסיך חצוי הדם הוא האגריד,כי הוא חצוי דם{דם ענקים},ואמא שלו הייתה מלכת הענקים אז הגיוני שהוא נסיך חצוי דםוכנראה..שהוא ימות.
לאאאאאאאא

2 Mיכל

New member
אין לי מושג אם זה נכון, אבל../images/Emo42.gif

אם את רוצה רולינג פירסמה 2 משפטים מהארי פוטר 6. לא קראתי אותם או את הכתבה (אני נגל
ים מעבר לגבול מסוים), אבל אם את מעוניינת אז זה פה.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifגמני חושבת קקה.../images/Emo122.gif../images/Emo95.gif

לכל מי שתוהה...אני לא שמה את האייקון חבול (
) בגלל שאני סתם סתומה (טוף...גם
)...פשוט, הוא ומוצצי צצי הם אייקוניי המאומצים..
ד"א-אני עוד לא החלטתי לגמרי מה אני חושבת, אבל יש לי הרגשה שכזאתי לגבי האגריד...אם היא תהרוג את לופין-אני יארגן אפגנה להחזרתו לחיים..
אוי, חברה שלי אומרת (יובל קוראים לה) שלפי דעתה, רון ימות..חוץ מזה שהיא כמעט איבדה את הראש, אני חושבת שהיא טועה..

אממ..ואולי גם ננסה לנחש..

מי הרוצח
\איך יתבצע הרצח
{חח..איך זה נשמע..} וממש עצוב לי לחשוב על זה.. וגם לא נראה לי שנוויל או לונה..כי הם לא כ"כ מרכזים.. והיא תיהיה דמות אהובה..{ציטוט של המדהימה רולינג"כן..מצתערת."}
וואי אני מתה לקרוא כבר תספררר

שלוליתה

New member
שמעתי שבספר השישי

נוויל הופך להיות רשע.. אבל לא בטוח, למרות שזה דיי הגיוני שאולי וולדמורט רוצה להשתמש בו כי הרי הנבואה התייחסה או להארי או לנוויל. לכן אולי הוא ימות.. ואולי זה הגריד, כמו שכתבו כבר למעלה.. כי הוא חצוי דם והשם של הספר מתאים להיות עליו...

EdisonGirl

New member
הוי, רעיון טוב!

אז אני נכנסת לנעליה הסאדיסטיות של רולינג המדהימה (בכל זאת, היא הביאה לעולם את הארי), וממציאה סיפור מזעזע: מישהו שאנחנו מאוד אוהבים (הארי?) או שממש לא מתאים לו יהרוג את דמבלדור (בכוונה או בלי כוונה) לקראת סוף הספר או בדיוק בסוף, וכך בספר השביעי הארי נותר חשוף וחסר הגנה ומתמודד מול כוחות הרשע בצורה משמעותית ואחראית יותר- ואולי יקבל גם תפקיד חשוב בהגוורטס (אולי יהיה המנהל לזמן מה?). אחחח... הדימיון שלי משתגע. אני מסיימת כאן
.

KereN THE AngeL

New member
אוקע- אז ככה:

אם האגריד ימות... ג'יי.קיי יכולה להביא את הארי שוב- למצב שבו הוא נורא כועס, מצוברח, עצוב- ומוציא את הכל על רון והרמיוני- כשהם בעצם עצובים בדיוק כמוהו- ובכך להדגיש שוב את המאפיין הזה- שכל הספר החמישי בעצם מדגיש- של גיל ההתבגרות... אבל זו רק תיאוריה- כי אני מנסה למצוא היגיון (עד כמה שאפשר) באובססיה של ג'יי.קיי להרוג אנשים... חוצמזה- אם היא תהרוג את לופין זה יהיה ממש ממש נוראאאא- כי הוא הקונדסאי האחרון כידוע...
בכולופן- כמה שזה עצוב והכל... הבחירה שלי- היא האגריד... (ואני מקווה שאני טועה....)

juggernaut הודעה חשובה מאוד!!

תאמיני לי את הבן אדם היחיד שאני פוגשת כאן בפורום שיש לו קצת שכל כל השאר הם מטומטמים . אני רוצא להגיד את מי שאני חושבת שימות בספר ה-6 זאת תיהיה הרמיוני או אולי רון אבל אני בטוחה שזה היה הרמיוני... כי היא תנסה להגן על הארי אבל הקישוף ישתבתש או שהיא תתבלבל ואז תמות... חבל......

אממ... נראה לי לופין.

זה הגיוני, יחסית לשאר האפשרויות. או לופין או האגריד... לדעתי.

jack 1

New member
ממממ

אני שם 37 אוניות 15 חרמשים ו9 גוזים על זה שרמוס לופין ימות בספר השישי

EdisonGirl

New member
דמבלדור!

זה פשוט כ"כ הגיוני... כשהוא נמצא בסביבה- הארי מוגן, והגיע הזמן שהארי לא יהיה מוגן... חוצמיזה- דמבלדור "עוצר" את רולינג מלעשות את הספר קטלני ודרמטי יותר, והיא פשוט חייבת להרוג את הדמות (המרכזית והחשובה) הזו לטובת העלילה! ובכל זאת- חבל לי עליו...

Ivy Riddle

New member
אני חושבת ש..

האגריד ימות על בטוח. ויקרה גם משהו על הרמיוני לכל אלה שאומרים דמבלדור- רק בספר השביעי

למעלה