מספר עדכונים ועוד1

superfish

New member
../images/Emo26.gif מספר עדכונים ועוד1../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

לא רצוי לפתוח מספר שרשורים, נכון? אז הכנסתי הכל לפה!
אז שלום אנשים! הייתי פה פעם והבאתי לכם שיר מצחיק של פרודיה על האסיר מאזקבאן, זוכרים? אז לעניין...
משחק כתיבת תוכן הספר השישי
זה משהו חדש ונחמד ואני מקווה שתאהבו... כמובן שאין אני מדבר על הספר האמיתי, הרי כתבתי "משחק"...
טוב, אז כנסו לפה ותתחילו לענות. סה"כ כמה שאלות קצרות שבסוף יצרו לכם את תוכן הספר השישי משלכם! זה אמור לצאת מצחיק, אני מבטיח
וקצת עדכונים שלא ראיתי שכתבו פה עדיין...
עדכונים באתר של ג'יי קיי
ג'יי קיי עדכנה את האתר שלה ונוספו מלא דברים חדשים, למי שלא ביקר שם. מדור חדש בשם "Rubbish Bin" (פח זבל) שבו נמצאת גם פוטראניה חדשה! כדי להיכנס לפח הזבל, לחצו על עטיפת המסטיק הנמצאת בין כוס הקפה לבין המחברת. שם תוכלו לקרוא כל מיני דברים שהתבררו כלא נכונים וג'יי קיי פשוט חשבה שהם יכולים להישאר בפח (זאת כמובן אם תלחצו על אחד הניירות בפח, בנתיים לא משנה איזה, יכול להיות שבעתיד יהיה משהו חדש שם). עדכונים נוספים תוכלו למצוא בעמוד השאלות הנפוצות - F.A.Q. תלחצו על המהדקים שבצורת "?" ועיינו בנושאים השונים שבהם נוספו פה ושם שאלות חדשות...
רמזים באתר של ג'יי קיי
כמה דברים עד היום מצאתם באתר שלה שנכנסו לכם אל ה- Scrapbook? בטח לא הרבה. אבל עם קצת עזרה שרשומה פה, תוכלו למצוא עוד מלא דברים שיוספו אל ה- Scrapbok - רק אל תמחקו את הקוקיז במחשב כי זה יעלם! זהירות, תוכלו למצוא פה ספויילרים לספר ה- 5 למי שלא קרא עדיין, אז אני לא אחראי לזה אם תמשיכו לקרוא... אז:
אז קבלו בבקשה את המדריך אל הרמזים של ג'יי קיי
נתחיל מדבר אחד אחרי השני...
הביקורים של פיבס! בכל מקום שאליו תכנסו באתר, בכל חדר שתבקרו (אפילו בדף הראשי), אם תשארו מספר דקות שם, תשמעו רוח נושבת ואז את הצחוק של פיבס. על שולחן העבודה: פיבס זורק חיפושית ומפיל את כוס העטים. (דבר נוסף חדש שהוא עושה תקרא למטה יותר על "הגולה"). בכוס קפה: כשתגיעו אל לוח השעם, חכו שפיבס יגיע. תסתכלו טוב בפינה העליונה של הלוח ותראו שהוא חשף לכם כרטיס ביקור של גוב לין (Gobb Lunn - מגניב, גובלין...חחח). בעבר המספר שעל הכרטיס (30-27-23) היה קשור לכספת שהייתה מאחוריה הדלת הנעולה, אבל כעת בנתיים אין לו שום משמעות. בעט: פה פיבס לא עושה הרבה. הוא רק מכבה את הנר. שום דבר מיוחד. במפתח הזהב: פה גם לא ברור מה פיבס עושה. בקוקיה: פיבס מפיל את הארגטל עם הפרחים שעל השולחן ומשאיר מסר על המראה "Peeves woz ere" - "פיבס היה פה". לא משהו מיוחד. בעטיפת המסטיק: פיבס שובר עט ומזיז עטיפות מסטיק הצידה (מצד ימין למטה של הפח) וחושף מעטפה קטנה עם מספר טלפון עלייה. המספר הפוך ולא ברור ממש, אבל אנשים משערים שזה 058040-754422 או 058249-754422 או דומה לזה... לא ברור מה המספר אומר בנתיים.
הפלאפון! בעמוד הראשי תוכלו למצוא פלאפון. דבר ראשון ולא ממש שיועיל לכם, בטח חלקכם שמתם לב שאם תחכו זמן מה על שולחן העבודה מבלי לעשות כלום, תשמעו את הטלפון מצלצל. תוכלו לענות ע"י לחיצה על הכפתור הירוק שלו ותשמעו מישהי אומרת "הלו?" מהצד השני. כמובן שאתם לא יכולים לדבר איתה, ככה שהיא מנתקת. דבר שני, אם תחייגו על המספר 62442 (לפי האותיות של הפלאפון זה יוצא M-A-G-I-C, כפי שנכתב ב"מסדר עוף החול" - גרסא אנגלית... לא יודע איך זה בעברית...) תקבלו פרס. דבר שלישי, אם תחייגו את המספר 733837 (לפי האותיות של הפלאפון זה יוצא P-E-E-V-E-S) תקבלו פרס שמראה ציור של פיבס שג'יי קיי ציירה.
כוס הקפה! - Extra Stuff בעמוד הראשי תמצאו כוס קפה/תה. לחצו עליי ותמצאו את עצמכם מול לוח שעם עם תזכורות שונות של ג'יי קיי. שם תוכלו ד"א למצוא כל מיני דברים שהיא רשמה לעצמה. כמו למצוא אתר חודשי חדש... משהו על הספר ה6... מספרי טלפון ותמונות - אבל אל דאגה ,שום ספויילרים או דברים מיוחדים... סתם דברים שוליים... אבל שני דברים חשובים בעמוד הזה (בנוסף לכל מה שג'יי קיי רשמה על כל מיני דברים שקשורים לספרים וכו'...)! 1. רואים את המחק למטה? רואים את הדף הריק? זה הרמז הראשון אל הפוטראניה הראשונה. גררו את המחק על הדף עד שתחשפו את הדיו הבלתי נראית. תראו שהופיע לכם ציור של 5 דברים. עלים, עכביש, שיקוי ונוצה שכולם מובילים אל הפרס של הפוטראניה. אספו את כולם ותפתרו את הפוטראניה הראשונה. כך תקבלו פרסים שונים אל ה- Scrapbook. את העלים תוכלו למצוא מחוברים אל הלוח. את העכביש תוכלו לתפוס על שולחן העבודה אם תלחצו עליו פעמיים. את הנוצה תמצאו בעמוד של המפתח הזהב - Fan Sites, היא יושבת על המדף. את השיקוי תמצאו בעמוד של העט - Links, הוא גם יושב על מדף. 2. עשבי דשא/שערות כלב. הם מוסתרים מתחת לדף עם הדיו הבלתי נראית, בין המחק לעט וליד התמונה של הכלב. תחפשו טוב. מקסימום אם לא מצאתם, פיבס יחשוף אותם... אני חושב. העשבים/השערות הם רמז ראשון לפוטראניה השנייה. פרטים בהמשך אז תמשיכו לקרוא.
העט! - Links לחצו על העט בעמוד הראשי. אתם תכנסו לחדר עם ספריה. על הספרייה תוכלו למצוא ספר שכתוב עליו "?". הזיזו את הספר הזה הצידה ותמצאו מאחוריו מפתח תלוי. את המפתח תגררו לתוך התיבה שבצד ימין של המסך, ליד הנר. התיבה ניפתח ותקבלו פרס. כמו שאמרתי, פה תמצאו על המדף גם את השיקוי לפוטראניה הראשונה.

superfish

New member
../images/Emo26.gif המשך 2../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

מפתח הזהב! - Fan Sites לחצו על מתפח הזהב בעמוד הראשי. אתם תכנסו לחדר עם ארון מדפים שעליו יש מלא גביעים. שם גם תמצאו את הנוצה לפוטראניה הראשונה, כפי שכבר ציינתי. פה עליכם להכניס את שתי המדליות לתוך הקופסאות שלהן ותקבלו פרס. את הקופסא הריקה שבמדף העליון תזיזו הצידה ותקבלו רמז נוסף לפוטראניה השנייה. חדש
-
עטיפת המסטיק! - Rubbish Bin את עטיפת המסטיק תוכלו למצוא כמובן בין הכוס קפה למחברת. והפוטראניה החדשה נמצאת בעמוד הזה. מה זה פוטארניה? אם עוד לא הבנתם זה מספר רמזים שלבסוף נותנים לכם שלל של פרסים אל ה- Scarpbook ואולי בסוף גם יתנו רמז מסויים כשהדלת תיפתח...? (אבל זו רק השערה שלי...) בנוסף למכשיר המסתובב והשורק שבפינה השמאלית העליונה של הדף (שכחתי את השם של זה... רון נתן את זה להארי כשחזר ממצרים והיו כמה כאלה למודי)...בכל מקרה, שם יש עוד דף ריק (צד שמאל של הפח) ולצידו עט. לחצו על העט והוא ישבר. הוא יראה לכם את הרמזים לפוטראניה החדשה. הפעם שלושה חפצים: ביצים (שאותם תמצאו בעמוד של הפח... תחפשו טוב. הם נראה לי מעל הפח), שערות כלב/עשבים, שאותם כבר אמרת ישניתן למצוא בעמוד של הכוס קפה, וגולות או מטבעות, שאותם תמאו מאחורי הקופסא למדלייה העליונה בעמוד של המפתח זהב. אם תאספו את כל אלה, תקבלו פרס, ציור של ניק-כמעט-בלי-ראש. ובנוסף
-
הגולה! בין המחברת לכוס העטים ניתן למצוא גולה ירוקה. טיילו באתר מעט וחזרו אז לשולחן העבודה - העמוד הראשי. חכו שהחיפושית שפיבס זורק (תישמע רוח והצחוק של פיבס) ומהרו אל הגולה. כשהיא זוהרת, לחצו עלייה ותקבלו פרס נוסף של ציורי דרקונים. ואחרון חביב -
הקוקייה! - ? לחצו על הקוקייה. תמצאו את עצמכם מול דלת, שלרוב היא תיהיה נעולה עם הפתק של "Do Not Disturb" עלייה. אם הפתק מופיע, רוב הסיכויים שלא תוכלו לפרוץ את הדלת. לא משנה מה אנשים יגידו, שהדלת נפתחה להם ויביאו אפילו תמונות, אם לכם היא לא נפתחה, גם להם היא לא והם עובדים עליכם. רק ג'יי קיי יכולה לפתוח את הדלת וידוע לי שהיא פתחה אותה פעמיים לאחרונה, כשהיא חשפה: 1. את שם הספר השישי - שבטח רובכם יודעים איך השיגו אותו מאחורי קיר הלבנים. 2. קטע קטן בן 3 או 4 שורות מהספר השישי שהופיע בסוף אוגוסט (הדלת נסגרה אחריי יומיים או שלושה) שאליו הגיעו רק לאחר שהדלת נפתחה, שם הופיעה כספת, היה צריך להקיש את המספר שפיבס חשף של גוב לין (30-27-23) ואז הופיע לוח חצים עם שלושה חצים. את החצים היה צריך לזרוק על המספרים 7-1-3 (לפי סדר. זו הכספת שבגרינגוטס מ"אבן החכמים") ואז הופיע פתק ובו כתוב כך: "(He) Looked rather like an old lion. There were streaks of grey in his mane of tawny hair and his bushy eyebrows; he had keen yellowish eyes behind a pair of wire-rimmed spectacles and a certain rangy, loping grace even though he walked with a slight limp." שבתרגום חופשי לעברית זה אומר: "(הוא) נראה יותר כמו אריה זקן. היו פסים אפורים ברעמת השיער החומה-צהובה שלו ובגבותיו העבות. היו לו עיניים צהובות עזות מאחורי זוג משקפיים עם מסגרת מתכת דקה, וחן מסויים כשנדד בצעדים ארוכים למרות שהוא הלך עם צליעה קלה..." היתכן ומדובר פה על המורה החדש להתגוננות מפני כוחות האופל? (השערה שלי...) וואו, מקווה שעברתי על הכל... מקסימום, אם אני אמצא עוד דברים, אני אבוא ואוסיף.
בבקשה תגיבו. במיוחד על המשחק!!

קורורו

New member
|מזיע| קראתי הכל!!!! הכל!!!!

מואהאהאהאהאא!!!!
המשחק קרע אותי!!!! איזה יופי זה!!!! XD
את רוב הדברים שכתבת לגביי האתר של רולינג בכלל לא ידעתי! אני אנסה לראות את זה
.

U lu

New member
*לא מצליח למצוא כותרת טובה*

בקשר לפלאפון, לא צריך לחכות שמישהי תתקשר. צריך ללחוץ על המכפתור הזה שלידו ואז לכתוב את המספ' שאמרת. ולמה אי אפשר להעתיק את מה שיצא לי במשחק?

U lu

New member
נחמד הרעיון של העתקת מסך... שלי|שמא

עשיתי את זה אחרי שכבר הכרתי את המשחק

Dobby Weasley

New member
../images/Emo140.gifוואו קולה כבוד

המשחק ממש טוב. וקולה כבוד על ההשקעה!

A SweeT AngeL

New member
הו../images/Emo70.gif*סגידה*

קראתי הכל
איזה משחק שולט
זה מה שיצא לי
(קובץ מצורף) והכל הרמזים של רולינג....וואו....איזו השקעה
*סגידה נצחית*

KereN THE AngeL

New member
משחק שוללללט../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

וכל הכבוד על ההשקעה
מממ- ח"ח
וקראתי הכל

LA LI HO

New member
המשחק גאוני

ותודה על הרמזים, את רובם עדיין לא גיליתי.
והנה מה שיצא לי, משעשע..

למעלה