הגיע הזמן להחזיר את הפורום לחיים...

Crazy Figgy

New member
אכן שיר עצוב בסצנה עצובה...

שיר שולט אבל! ופיפין מהמם
...

gong1

New member
נצלש! תגיבו! לאנשים שכותבים פיקים

אני אוהב לקרוא פיקים, אבל כל פעם שכותבים פיק חדש זה לא קצת מיותר לכתוב כל פעם, הארי פוטר גילה שהוא קוסם.. או הוריו של הארי לא נהרגו בתאונה.... או הוא רצה לחזור לבית הספר שלו הגוורטס שהיה בית ספר של קוסמים... מי שקורא פיקים מכור להארי פוטר וזה די מעצבן לקרוא את זה כל פעם מחדש... אבל זו רק דעתי כמובן

Crazy Figgy

New member
כל זה יפה כן כן ואני אישית מסכימה

איתך, אבל אתה ממש לא יכול לבוא לאנשים שכותבים פיק ולהגיד להם איך ולמה לכתוב. מצטערת, זה פשוט לא עובד כך. בעינייך (בעיני ובעיניי כמעט כולם) ההתחלות של "הארי היה קוסם, בעל שיער שחור כלילה, עיניים ירוקות וצלקת- מזכרת מאותו לילה נוראי בו וולדמורט, הקוסם הרשע והחזק ביותר, רצח את הוריו וניסה לרצוח אותו..." וכו' הן פשוט סתמיות וכל כך כל כך משעממות וחסרות טעם. כמה שאנחנו חושבים שאנחנו צודקים (רק ש"על טעם וריח אין להתווכח"...) וכמה שאתה מעלה טענה מצוינת, אני לא חושבת שאתה יכול פשוט לצאת בהצהרה כללית "אל תכתבו ככה" כי זה לא מעינינך או בשליטתך אז אולי כדאי שתשאיר את הדעה הזו לכותב הבא שיעשה לנו את העוול שבכתיבת התחלה כה מייגעת...

זה לא שהוא אומר להם מה לרשום...

הוא רק כותב את דעתו כקורא. זאת זכותם של הכותבים לבחור אם להפנים אותה או לא. גם אני חושבת ככה, כי סה"כ הדבר הזה נועד למי שלא קרא את כל הספרים הקודמים...וזה נורא מיותר ומעצבן. **לדעתי**

צודק!

זה בדיוק מה שאני אומרת, וזה מעצבן אותי בטירוף כשרולינג עושה את זה אהמ, הקטע שדמבלדור מורח בסוף החמישי, כאילו פאק, פרק שלם היא רק סיפרה מה קרה לו בארבע שנים האחרונות..

DNA3

New member
צודקת בהחלט....

אבל אנשים אל תגידו רק ח"ח וצודקת תיישמו גם תקראו תתקנון תשרשו נכון וכו....

עוד משהו שנורא מעצבן אותי אישית

אנשים שפותחים כל שנייה סקר תסתכלו אם יש סקרים בעמוד (בעם פתחתי סקר ומליון אנשים התחילו גם וזה משום מה הפך לפורום סקרים) ועוד משהו... לימי הולדת, חדשים, פיקים ודברים מסוג זה אפילו אם אף אחד לא מגיב אסור בשום פנים לנצל"ש! זה מאוד מאוד מעליב! רק אם בטעות עשו את אותה הודעה פעמיים אפישר לנצל"ש...

Prongs

New member
חדשים זה אידיאלי לנצל"שים../images/Emo129.gif

ובכלל, הודעה שמכריזה על זה שאתה חדש צריכה להיות נצל"ש בעצמה.

ממש לא! *הלם קצר*

כשאטני הייתי חדשה היה לי מאוד חשוב להכיר את עצמי כך שאנשים אחרים ידעו על עצם קיומי... אסור לנצל"ש שירשורי חדשים והודעת אני חדש צריכה להיות טופיק ולא נצל"ש
ד"א אני עדיין בעד מה שעשו לפני כמה זמן ערן ואורה של שירשור אחד של חדשים בכל עמוד... זה חסך... ^-^

Prongs

New member
אני שמח שזה היה חשוב לך../images/Emo129.gif

אבל הפורום חשוב יותר. גם אני בעד מה שהם עשו. רק שצריך לשרשר להודעה ההיא לא רק הודעות של חדשים אלא גם את כל העופות למיניהם ושאלות שלא קשורות לכלום ולא יכולות להפוך לדיון.

megahertz

New member
עם כל הכבוד,בגלל כמות ההודעות../images/Emo21.gif

ה"אני חדש/ה"..אנשים לא כל כך מכירים את כל החדשים/ות לפי הודעת הכניסה שלהם/ן. מה שכן, לתרום, להעלות טופיקים מעניינים, וכל הדברים האלה, הם אלה שגורמים לחברי הפורום להכיר בגולש/ת (לטובה או לרעה). ולכן, אולי עדיף "לשמור" את המקום של השירשור כניסה לשירשור ענייני, וכך לעשות כניסה "מרשימה" הרבה יותר, וגם תגרום לגולש/ת החדש/ה לקבל יותר הערכה (לעומת "סתם" "עוד חדש/ה"). זאת דעתי לפחות.

ערן ערן ערן!! *התלהבות*

התגעגעתי.. רגע של רצינות
לפי דעתי הודעות אני חדש/ה רצויות... אבל הן כבר יותר מידי.. צריך לאחד להודעה אחת לא?! וואי אני הלכתי לשתות מים.. כאב ראש

Prongs

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo129.gif

ההודעת פתיחה הכי טובה היא תגובה עניינית לנושא בתוספת קטנה בסוף של "אני חדש/ה". זהשרוב החדשים לא מכירים את הפורום אומר שלא צריך לכעוס על הודעה חדשה, אבל גם לא צריך לתת לזה להפריע. פותחים שרשור לדברים האלה.

אממ...ערן ואורה וTORRY MASTER?

חיכיתי שתענו ל-2 הודעות שהיו פה להכניס את הטופיק הזה לטאג ליינס...אבל בגלל שלא עניתם החלטתי לא להיות צנועה ולשאול בעצמי אם אתם יכולים לשים אותו בטאג ליינס...

ToryMaster

New member
זה ויקי ../images/Emo13.gif

ואני אצור קשר עם ערן בהמשך היום ואתייעץ איתו

megahertz

New member
סורי לא ראיתי אותן../images/Emo122.gif../images/Emo21.gif

אכן..יועלה לטאגליינס

למעלה