איך אתה יודע שאתה מכור להארי פוטר

s u c a r i a

New member
וואייייי../images/Emo70.gif

הכל קורה לי!!...

תשובה לשאלה של gong1

וולדמורט רצח את הוריו של הארי כדי להגיע אל הארי ולרצוח אותו בגלל מה שהוא שמע מהנבואה. הוא לא היה צריך לרצוח אותם, עובדה, הוא אמר ללילי (אימא של הארי) כשהוא רצח אותה שהיא לא צריכה למות, שרק תיתן לו את הילד שהוא יוכל לרצוח אותו (זה מה שהארי שומע בספר השלישי בקירבת הסוהרסנים). וולדמורט מנסה להגיע לנבואה בספר החמישי כי הוא יודע שהוא לא שמע את כולה, כי כמו שידוע לנו, המרגל שלו נתפס ונזרק מהחדר עוד כשטרילוני ניבאה את הנבואה אל דמבלדור. מקווה שאני עונה על השאלה שלך gong1. מזריק שיקויים

LuNa MaJnUnA

New member
אתה באמת חושב שהוא לא היה הורג

את לילי אם היא היתה מפנה לו את הדרך? הוא מהאנשים שמתרגלים להרוג זה כבר לא משנה בשבילו עוד אחד, פחות אחד, הוא היה הורג אותה ככה או ככה. ד''א רציתי לשאול למישהו פה יש את אחד השירים מהפסקול של ''היפה והחיה''?

Prongs

New member
השאלה היא../images/Emo129.gif

למה הוא לא הרג אותה מיד. למה בכלל לבקש ממנה לזוז. היה כאן איזה משהו... נגלה את זה בספרים הבאים.

s u c a r i a

New member
אולי הוא רצה לגרום להם

איכשהו להצטרף אליו?...לוידעת מה קראתי ובאיזה ספר שגרם לי לחשוב ככה אבל אני אחפש את זה...

התשובה בשבילך:

תשובה בתור אחת שקראה את הספר ה1 52 פעמים, הייתי אומרת שאתה מדבר על זה שהאגריד אמר להארי שהוא לא מבין למה "ההוא-מה שמו" (
) כמו שהוא מכנה אותו, לא ניסה שהם יעברו לצד שלו עוד לפני זה. אבל, כפי שהוא אומר, אדון האופל בטח חשב שהם יותר מדי מקורבים לדמבלדור... דההההההההההההההההההה.......

LuNa MaJnUnA

New member
אני לא חושבת שהיה כאן משהו.

יכול להיות שזאת סתם עוד טעות של רולינג...

ברור שאני חושב שהוא היה הורג אותה

ברור שאני חושב שהוא היה הורג אותה בכל אופן, רק שזה שהוא אמר שהוא פשוט רוצה להרוג את הילד ולא אותה זה אומר שהמטרה שלו הייתה הארי, וההורים של הארי היו סתם מכשול בדרך אליו

LuNa MaJnUnA

New member
שום דבר אישי חס וחלילה

רק רציתי לציין שערן שירשר פה שתי הודעות חדשות שהיו, למען האמת, די מיותרות למרות שזה לא ממקומי בכל זאת אומר כל הכבוד, ככה משפרים את הפורום.

love Jay

New member
אצלי הכל חוץ משלוש../images/Emo28.gif../images/Emo28.gif

אצלי הכל קורה חוץ מ-3!

נוני yer

New member
../images/Emo6.gifחחחחחחח

חחח, אייזה פורום מדליק חחח אני חושבת שזה הפורום הכי מצחיק בתפוז חחח

הליוס

New member
כך תדע שאתה לא מכור להארי פוטר

כשאתה קורא אם המילים "הארי פוטר", אתה אומר: טוב מאוד, גם ככה הוא היה לא יוצלח.

lidasolike

New member
את בעמוד ראשי!!

אצלי: 2. כשאתה זוכר יותר מידי לחשים וקללות 3. כשאתה נכנס כל שעה לפורום הזה (למרות שאני לא כותבת הרבה...) 4. כשאתה חולם שאתה עף על מטאטא 5. כשאתה קורא את הספרים שוב ושוב 7. כשאתה חושב לעצמך אולי באמת קיימים קסמים ואנחנו לא יודעים.. ואצלי כשהייתי יותר קטנה חשבתי שהחיות שלי הם באמת אנימאגוסים ושאבא של יודע...

gong1

New member
מה זאת אומרת "את בעמוד הראשי"?

יש לי עוד אחד כשאתה רואה את חמשת הספרים מסודרים על המדף ואתה חושב שזה הדבר הכי יפה בעולם

אצלי כמעט הכל נכון.

1. זה כמעט קרה לי פעם.. עצרתי את עצמי ברגע האחרון. 2. אני זוכרת את כל הקללות מהספרים. 3. זה לא בדיוק נכון, זו ההודעה הראשונה (כנראה) שלי כאן. 4. כמו בתשובה ה-1. 5. זה נכון: הראשון והשני- 21 פעמים; השלישי- 15 פעמים; הרביעי- 9 פעמים והחמישי- 3 פעמים. 6. החברים שלי לא עושיםדרים כאלה. הם יודעים שאם הם יצחקו עלי בקשר להארי פוטר, הם כבר יחטפו את מה שמגיע להם. 7. חשבתי את זה פעם, כשהייתי בת 6. רק אז קראתי את הספר הראשון והתקשתי להאמין שזו לא אמת... עצוב.
8. יש לי בת מצווה עוד מעט ורציתי לנסוע לאנגליה לכבוד היומולדת. זה לא התאפשר לי... עוד יותר עצוב.

Lao

New member
עוד סממנים שאתה מכור להארי פוטר

שאתה מת לנסוע לאנגליה, למרות שלפני זה בכלל לא נתת לה מחשבה שנייה. אצלי זה היה ככה. אני מ-ת-ה לנסוע לשם. שכשאתה רואה מישהו שלבוש בצורה מוזרה מהרגיל אתה בטוח שהוא קוסם סיגנון ארתור וויזלי שמנסה להסתובב עם מאגלס. אני ממש אוהבת את אותם האנשים. אני מחייכת אליהם.... שכשאנשים מסתכלים עליו באופן מוזר {הרבה זמן ואנשים שונים} אתה בטוח שהם קוסמים ושאתה משהו כמו הארי פוטר בשבילהם. זה אצלי ככה כל פעם באוטובוס, כשמסתכלים עלי. שכל פעם שאתה עובר על יד חנות עלובה שהיא שם כל החיים שלך אבל אף פעם לא ראית מישהו נכנס אליה, אתה בטוח שזה כניסה למשרד הקוסמים\מנגו\הקלחת הרותחת או משהו בסגנון. אני אפילו נכנסת לפעמים לחנויות האלו.. זה הכל בנתיים. אנשים..

gong1

New member
למנהלת האתר

אפשר להוסיף את זה לטאגליינס? או לעבד את זה למאמר?

מ א י 7

New member
אוו מי גוד!!!!!!! תענו לי....

נראה לי שאני מכורה.....זה טוב או רע?????

HaMsTeR

New member
כשאתה רוצה את בקבוק|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

המים שלידך ואומר אציו בקבוק מים טוב לא
יאללה לך לישון אורן ודיי לכתוב מהכינוי של גוני

למעלה