איך אתה יודע שאתה מכור להארי פוטר

ספרפור

New member
לא.....

ת'אמת שאני ממש ממש ממש לא גזענית פשוט לא חשבתי על זה תודה על ההערה

שיטטטטטטטטטטטטטט

וואלה =\ לא האמנתי שיום אחד אני אשכח שם של מישהו\משהו!!! (ואני עוד הולכת ולומדת בע"פ את השם המלא של דמבי!!!!)

אוקי הנה הדברים לגביי,מתוך מה שאמרת

1. לא מחפשת את הממתקים שאמרת, אבל כן את הצפרדעי שוקולד... 2.לא, אני יודעת שהוא לא יעוף... 3.חח למען האמת פעם אני הייתי בתחנת רכבת וניסיתי *להישען* לתוכו, כי אם הייתי נתקעת בו בכל הכוח זה היה נראה טיפשי אם הייתי מתנגשת בו.... לא עבד. אבל אחר כך ניסיתי להכניס לתוכו את האצבע מאחוריי הגב, וחשבתי שהצלחתי, עד שקלטתי שדחפתי אותה לתוך חור בקיר... =\ 4.לא, לא להקיא חשופיות, אבל פעם קיוויתי שהייתי יכולה להטיל את קללת קרושיאטוס על אחת מהבנות בשכבה... 5.חחחחח כן!!! אבל רק כי חברה שלי אמרה לי שאולי זה סיריוס, ואז פתאום הוא הסתכל עליי והתחיל להתקרב.... אז היא הציעה שאולי זה כלב הרפאים שרודף את בית הקברות (פאקינג שיט!! שכחתי איך קוראים לו!!!!!!)... 6.לא, מעולם לא צעקתי שום דבר לצלחת שלי. 7.לא... למרות שפעם חשבתי שאני רואה תמונה שזזה עד שקלטתי שזאת הייתה תמונה שאם בוהים בה אז היא נהיית תלת מימדית כזאת.... 8.לא, למרות שמאוד אהבתי את התמונה של נגן הבס שלהם ב"קוסם החודש" באתר של גק"ר.... 9.יאפ!!! אחרי קריאה והתעמקות בנושא של החלומות של הארי, ואחרי קריאת ספר חלומות המסביר מה זה אומר... 10.לא.... אני שונאת בירה וכל הקשור בה....זה פשוט לא טעים, מה לעשות...

ShaKeR OrigNaL

New member
חחחחחחחחחחחח אהבתייי

לא קרה לי כמעט כלום חחח אבל גדוללל... קרה לי על הגרים חחחחיי... וגם הרגשתי חשק עז לספר של בירצפת חחחח

יש לי!

כשאתה רואה כלב שחור גדול ומדובלל וצועק: סיריוס!!!! סיריוס!!!!!

ShaKeR OrigNaL

New member
חחח קרה לי ויש לי עוד אחד...

כשאתה רואה חתול ג'ינג'י מפוספס כזה וישר חושב שזה קרוקשנקס... אה וגם קרה לי מה שמישהו פה אמר על זה שרואים מישהו ג'ינג'י וישר חושבים שהוא ממשפחת וויזלי חחח... מכורים שכמותנו...

ShaKeR OrigNaL

New member
טוב אז ככה...

1.אממ חח לא אבל פעם או פעמיים ניסיתי אציו עצלן שכמוני... 2.אממ בערך אבל זה לא בגלל שאני לא מכור זה בגלל בעיות הזיכרון שלי.. חח סתם... 3.כן אבל אני בקושי מגיב הנה מעכשיו אני גם אגיב
4.עוד לא קרה... 5.ועוד איך!! חח והכי הרבה ת'רביעי!! אני זוכר אותו כמעט בעל פה... 6.חח לפעמים... 7.לפעמים... 8.אני רוצה לעבור לאנגליה (לגור בלונדון) בלי שום קשר אבל אם אני אפגוש אותם זה בהחלט לא יהיה רע

gong1

New member
היום קרה לי משהו

כתבו אתזה כבר אבל היום זה קרה לי כשאתה רואה ירח מלא ואתה חושב שעכשיו לופין בטח כבר הפך לאיש זאב

טוב אז....

1-זה לא קרה לי אף פעם 2-לפעמים.... 3-לא אבל נכנסת כל יום... 4-לא אבל חלמתי על חלומות אחרים הקשורים להארי פוטר... 5-כן!!!!! 6.כן!!! 7-לפעמים... 8-כן!!!!

LuNa MaJnUnA

New member
אוקי זה מה שקרה לי:

1.לא יצא לי להדליק אור עם לומוס אבל יש לי בעיה עם אלוהומורה. 2. אני באמת זוכרת יותר מדי לחשים וקללות. 3. לא יכולה לענות הצטרפתי היום. 4. אני חולמת שאני עפה בלי מטאטא - יותר נוח. 5. אני יכולה לדקלם לך קטעים שלמים מרוב הפעמים שקראתי את הספרים. 6. לא קרה לי. 7. אני באמת חושבת כל הזמן שיש קוסמים ואנחנו לא יודעים. 8. עדיין לא.

AvIv AV

New member
אניייייייייייייייי

1. כשאתה מדליק את האור ואומר לומוס, וכשאתה מכבה אתה אומר נוקס(זה קורה לי לפעמים)
2. כשאתה זוכר יותר מידי לחשים וקללות
3. כשאתה נכנס כל שעה לפורום הזה
4. כשאתה חולם שאתה עף על מטאטא
5. כשאתה קורא את הספרים שוב ושוב
6. כשאתה מדבר עם חברים שלך על הארי פוטר והם כבר צועקים עליך, או צוחקים עליך.
קור לי קול הזמן 7. כאתה חושב לעצמך אולי באמת קיימים קוסמים ואנחנו לא יודעים?
8. כשאתה רוצה לעבור לגור לאנגליה כי אולי במקרה תתקל באחד השחקנים מהארי פוטר.

Lao

New member
יש לי עוד...

1.שאתה מחפש צלקות על עצמך ומשכנע את עצמך שהן מעקצצות. {יש לי אחת על הרגל.} 2.שאתה משווה בין החברים שלך לבין החברים של הארי. {זה כמו רון וזו כמו הרמיוני.} . כל הזמן.. 3. שאתה בטוח שהמכתב שלך הלך לאיבוד בדואר ובגלל זה אתה לא לומד בהווגורטס. התרגזתי נורא וניסיתי לדבר עם הרוחות בבית שלי {כן, כן הבית שלי רדוף רוחות} שינסו להעביר לי את המכתב.. 4. שאתה יושב שעות על גבי שעות ומנסה להזיז דברים עם כוח המחשבה. לילה אחד שלא יכולתי להירדם, העברתי את כל השעות בהסתכלות על עט מסכן שהיה על השידה וניסיתי להזיז אותו. {מיותר לציין שלא הצלחתי..} זה הכל, אם יש עוד אז תוסיפו..

toxi flower

New member
אממ..

1. יש לי יותר מדיי צלקות ואף אחת מהן לא מעקצצת...כמובן שהן עיקצצו כשנחתכתי אבל אז זה היה חתכים ולא צלקות...
2. לא משווה...אני עושה הפרדה בין הספר למציאות רוב הזמן כדי לשמור על שפיות... 3. לקח לי כמה חודשים לעכל את זה שהמכתב כבר לא יגיע...למרות שאני כבר בת 15 וחצי... 4. להזיז דברים אני לא מצליחה אבל קרה לי שנורא רציתי שבלון ענקי שראיתי אצל אחת יתפוצץ (לא מקנאה או משהו...פשוט רציתי לדעת כמה רעש זה יעשה) והסתכלתי עליו וממש התרכזתי..והוא התפוצץ! אבל מאז זה לא קרה אז בטח צירוף מקרים

אז ככה:

אני באמת זוכרת את כל הלחשים והקללות אבל אני לא מנסה להשתמש בהם חח פעם גם היו לי מלא חלומות שאני הארי פוטר, את הספר הראשון השני והשלישי כל אחד מהם קראתי יותר מ20 פעם, הרביעי והחמישי משהו כמו 6-7 ולפני 4 שנים כשהייתה בת 11 רציני חיכיתי שיגיע אליי מכתב....

למעלה