איך אתה יודע שאתה מכור להארי פוטר

Ran R

New member
תזכירו לי עוד פעם מי זה הארי ../images/Emo163.gif

כשאתה מתחיל לאסוף דרקונים?? חחחח האמת היא שאני אוהב דרקונים בלי קשר להארי 1. מה? חחחחחחחחח לומוס ונוקס נשמע לי ממש דפוק אבל אולוהמורה בטח כל הזמן חחחח (שמתם לב שבסרט הרמיוני פותחת משהו לא זוכר כבר מה ואומרת משהו אחר לגמרי?? אני אישית נעלבתי!) 2. כן הלחשים והקללות משפיעים עליי 3. אמ.. הלוואי והייתי יכול 4. חחחחחחחח אוקיי זה לא זכור לי אבל מי יודע 5. האמת היא שחשבתי שקראתי את הספרים הרבה פעמים עד שבאתי לפה והסבירו לי לכמה הרבה פעמים שווה ומסתבר שאני קראתי ממש קצת 6. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כל הזמן!!!!! אני ממש משגע אנשים ומפחיד אותם בו זמנית אני גם כל הזמן מנסה לשכנע את כולם לקרוא את הספרים בכאילו אם הם ייקראו זה יהיה הדבר הכי טוב שיקרה בעולם 7. ברור שאני חושב על זה.. האמת היא אני חושב על יותר מדי דברים לא הגיוניים 8. זה לא חחחחח אני פטריוטי
בקשר לקישקוש במחברות אז לא כי אני לא מאלו שמקשקשים במחברות
ואני לא אומר הרבה "מה אתה לא יודע, זה מהארי פוטר" חחח אבל רעיון טוב כל הסרטים באמת לא משהו למה את מזכירה לי את זה?? (שאני סופר את הדקות לספר הבא).. האמת היא שאני ממש לא מתלהב מהרמזים כי אני מעדיף לקרוא את הכל כבר בספר (אתמול באמת התלהבתי מזה שפירסמו את השם לא יודע מה קרה לי כנראה שהייתי משועמם אתמול ומרוב הצפייה לספר הבא זה התשלט עליי
) אף אחד לא מחביא ממני את הספרים כי אז יהיה לו עסק איתי! לא מקליט שום דבר כי אין לי וידאו חחחח התקלקל אני מזמזם את השיר אני באמת חושב שינשוף זאת חיה ממש ממש יפה!!! אני מתאר את עצמי נגד הארי חחחחחחחח אה ואני גם לא הולך לאתר בניה ענקי...

ספרפור

New member
הרמניוני מנסה לפתוח

את החלון של סיריוס כשהם באים להציל אותו עם בקביק... ובאמת היא אומרת משהו אחר... מוזר, בסרט הראשון היא דווקא כן אמרה אלוהומורה

LuNa MaJnUnA

New member
כן גם אני שמתי לב לזה

מילא אימפדימנטה שזה איכשהו פחות מוכר אבל אלוהומורה?

IkMfNiY

New member
שלי P:

1.לא קרה אפעם.. לומוס מקסימה! P: 2.ארר... אממ.. כן. 3.זה לא קשור להארי פוטר, זה קשור להתמכרות לאינטרנט P: 4.לא נראה לי שקרה P: 5.ארר.. נו, באמת P: מי לא קרא את הספרים יותר מפעם אחת? P: 6. P: 7.בטח שאני חושבת את זה. אני עדיין מחכה למכתב מהוגוורטס :\ 8.ארר, לא... "ייאי, נגעתי בכוס הקולה של דניאל רדקליף!". יעל

DNA3

New member
הנה:

1 במקום לומוס אז שאין לי כוח להביא דברים אני אומרת אציו 2 ועוד איך.... 3בדרך כלל 4לא לא ממש 5 כן מאוד 6 לרוב גם הם מדברים איתי אבל יש פעמים שהם פשות מגלגים עניים 7 מה זאת אומרת אני מכשפה זה שאין בישראל בית ספר לקוסמים בגלל שיש מעט אנשים זה לא הופך אותי למוגלגית!!!! 8 לא בשחקנים מהסרט אלה בהארי פוטר בכבודו ובעצמו...

וואלה...

בקשר לאציו שלך... פעם הייתה סידרה שקראו לה "עולמה הסודי של אלכס"... והייתה שם ילדה שיכולה להזיז דברים בכוח המחשבה... אז הייתי מנסה כל פעם שלא היה לי כוח לקום ולהביא דברים... נחשו מה - לא עבד!!! בקשר לאציו, גם את זה אני מנסה.... ואם כבר הזכירו מתישהוא את הציפייה למכתב מהוגוורטס - אז כן, עד גיל 11 ויום קיוויתי שהוא יגיע. הוא לא הגיע =\....

j i m m y

New member
משעשע לחשוב

שבנאדם כמוני וכמוך כתב את הספר הפשוט הזה, ועדין ילדים בני 10-13 חושבים שמה שכתוב בו יכול להיות אמיתי, והכל בגלל דימיון של אישה אחת בריטית.. פשוט מדהים.

ArmY ChicK

New member
בואו נראה...

1. WTF?!?!? למה שמישהו יעשה את זה? 2. משהו כזה... 3. יאפ 4. לא שאני זוכרת 5. בארור! 6. בערך... לא משהו רציני 7. יאפ 8. יאה, רייט.

toxi flower

New member
אוקי...

3. למרות שאני לא כותבת פה הרבה..אני נכנסת לפה לקרוא תיאוריות ושאלות. 5. את הספר הראשון קראתי 3 פעמים, את הספר השני פעמיים, השלישי 4 פעמים, את הרביעי פעמיים ואת החמישי פעמיים. 8. יש לי תוכנית שלמה לגור באנגליה (לונדון) אבל לא בגלל השחקנים של הארי פוטר...למרות שלהיתקל באחד מהם יהיה נחמד...

gong1

New member
נכון!

ש פה שאנשים אחרים כתבו וזה ממש קורא לי לדוגמא אם אני רואה כלב או חתול ום מסתכלים עלי מוזר ישר אני חושב שהם אולי אנימאגוס, ואם מישהו לוקח לי את הספר ומחזיר את הכריכה קצת מקומטת אני מה זה מתעצבן. כשאתה חושב לעצמך למה לי לא קורים כאלה דברים בבית ספר?

limilu

New member
אוקיי...

1.לא, אבל לפעמים אני אומרת אציו על דברים ומתעצבנת כשזה לא עובד =P 2.לא,מה פתאום... 3. לא להגזים (רק כל דקה) 4. לא, אבל פעם חלמתי שאש מפוקימון יוצא לי מהיומן. זה היה מגניב. טוב, לא חלמתי את זה, רק ניסיתי לחלום את זה, כדי שאני אוכל לספר. 5. כן, אבל מי לא? 6.לאאא, ממש לא. 7. אני חשבתי את זה גם קודם. 8. אולי, אבל לא בשחקנים, אלא בג'ורג'!
טוב, גם פרד... 9. כשאתה מנסה להגיד לחש שעה והוא לא עובד ואתה מתעצבן. 10. כשאתה מנסה למצוא תמונה מסוימת של איזשהי סצינה, ואתה פשוט לא מצליח, ואז אתה נזכר שהיא בכלל לא התרחשה (מה, לכם זה לא קרה?) 11. כשאתה מתעצבן שכל מה שיוצא לך מהציורים של הארי פוטר זה קישקושים (טוב, אולי זה לא קשור, אבל- חפיף) 12. כשאתה מתעצבן שלא קיבלת את המכתב, למרות שאתה כבר המון זמן לא בן 11

ספרפור

New member
יש לי יש לי יש לי.....

כשאתה הולך לסופר ומחפש את המדף של הברטי בוטס/ ממתקיא/ טופיעילוף/ שוקולדימום.
כשאתה גונב את המטאטא של אמא ומנסה להתאמן בקווידיץ'.
כשאתה הולך לתחנת הרכבת ומנסה להיכנס במחסום שבין הרציפים 9 ל 10.
כשאתה מנסה להטיל על האדם השנוא עליך כישוף שיגרום לו להקיא חשופיות(ניסיתי את זה פעם... ללא הצלחה...)
כשאתה רואה כלבים שחורים וגדולים ומשוכנע שאתה עומד למות.
כשאין מה לאכול בבית ואתה צועק לתוך הצלחת את שם המנה האהובה עליך.
כשאתה תוקע אצבעות בדיוקן שעל קיר הסלון שלך ומנסה לגרום לאיש בתמונה לזוז.
כשאתה מתאכזב לגלות ש"אחיות הגורל" לא מופיעות השנה בניצנים...
כשאתה מתחיל לחלום על מסדרונות ארוכים ודלתות נעולות.
כשפתאום אתה מרגיש חשק עז לאיזה ספל של בירצפת.

MetaalSryus

New member
מה זאת אומרת

"המטאטא של אימא"? מה זה הגזענות הזאת??? רק נשים מנקות?????????

למעלה