איך אתה יודע שאתה מכור להארי פוטר

מול אוכלי מוות? הייתי מרגישה בבית!!

LeAnNe

New member
אני לא היחידה../images/Emo12.gif../images/Emo62.gif

הרוב נכון לגבי..
כשכל פעם שאתה רואה בנאדם ג'ינג'י אתה חושב שהוא ממשפחת וויזלי.
שחלום חייך זה לקנות בובה של דראקו מאלפוי.
שאתה מתעצבן כשמישהו לוקח את הספר מהחדר שלך.
שאתה עוד יותר מתעצבן שיש כתם על עמוד 148 ואתה לא עשית אותו!
שאתה מחפש בגוגל אתרי פנארטים של הארי פוטר.
שאתה קורא את כל הפיקים שכתבו, אפילו אם הם בגרמנית
שאתה משתתף בפורום שמדברים רק על הספר.
שאתה קורא ספר שמסביר על היצורים של רולינג ביחס למיתולוגיה.
שאתה חושב שרולינג היא אלוהים!

אצלי...

גם אני עושה קישור ג'ינג'י-וויזלי גם אני מתעצבנת כשלוקחים את הספרים, אני מאוד מרגישה בחסרונם
לא עשו אצלי כתמים, אבל אח שלי קצת הרס את השוליים של הכריכה וזה שיגע אותי... אני לא מחפשת פאנארטים בגוגל, אני מחפשת בקישורים שיש בפורום אני בהחלט לא קוראת את כל הפיקים, אני מאוד בררנית. אני קוראת רק הומוריסטים (היה בפורום אחד עם חדר צדדי
/פיקים של אדמירל אלביה) וסלאשים רמוס/סיריוס. ואם זה סלאש רמוס/סיריוס וגם הומוריסטי (כמו "להרוג את הבוגארט") אז זה מצויין לא קראתי על יצורי הפלא או משו, אבל כן חיפשתי עם בבילון את הפירושים של השמות של הדמויות. הגעתי לגילויים די מדהימים. רולינג אכן האלוהים של הספרות

משהו..

זה לא נקרא להיות מכור לה"פ, לדעתי, סתם דברים כאלה.. חוץ מהקטע שלחשוב שרולינג היא אלוהים. אם את חושבת ככה, אני מוכנה להכיר לך את האנשים בחלוקים הלבנים, הם נורא נחמדים, והם אפילו נתנו לי לגו דופלו במתנה.

Fire Puppet

New member
נמממ

1. כשחברים שלך מתחילים לקרוא לך 'הארי' 2. כשאתה מתחיל לחשוד שהחתול/כלב/אוגר/חסה שלך היא בעצם אנימאגוס 3. כשיום אחד אתה קם בבוקר ויש לך צלקת על המצח (אוקי, זה קרה לי וזה היה פשוט קריפי!)

../images/Emo6.gif

1. חחחח לי לפחות זה לא קרה... 2. אוי...ממש לא
3. ארממ...כל שעה זה מוגזם, אבל אני נכנסת הרבה 4. לא...אבל חלמתי על סיריוס ורמוס (כל אחד בחלום אחר). מי שהיה איתי בחלום עוד חשב שסיריוס רוצח. 5. כןןןןן... 6. נהה...לא קרה לי. אם הם מעלים את הנושא אז אני שמחה לדבר על זה, אבל אני לא זאת שמתחילה לדבר על הארי פוטר... 7. חחחח כןן...הייתה פעם אחת שהייתי בטוחה בזה, אחרי שחלמתי משהו על קסמים. חשבתי שחבל שאני מוגלגית...O__o 8. לאא...אני לא אוהבת את הסרטים. אבל אני חושבת שרדקליף נראה ממש כמו ההארי שדמנייתי. כמה משלי: 1. כשאתה נשאר ער עד השעות הקטנות של הלילה כדי לקרוא/לכתוב פיקים (I do!) 2. כשאתה משווה אנשים מהמציאות לרמוס/סיריוס/whatever" (קרה לי...כן. קשה להאמין עד כמה אני וחברות שלי היינו דומות לקונדסאים [וכן, הייתה גם אחת שהיא הטיפוס של פיטר]) 3. כשכל (או הרוב המוחלט של) מה שאתה מצייר זה דמויות מהארי פוטר (I do!) 4. כשמילים/שמות מה"פ (אצלי זה סיריוס/רמוס) "משוטטות לך בראש" nonstop בלי כל קשר למציאות 5. כשיש ירח מלא ואתה מסתכל עליו וחושב אוטומטית על רמוס שעכשיו צריך לשנות צורה...(I do!) 6. כשאתה מוצא את עצמך עצבני על אפליות וגזענות, וזה מתוך אהדה (מצאתי מילה...) לרמוס...(נכון לגביי חלקית. שנאתי אפליות וגזענות גם קודם, אבל עכשיו אני בהחלט שונאת אותן יותר) 7. כשאתה מוצא את עצמך מרחם על אסירים ומתחיל לקחת בחשבון את האפשרות שהפלילו אותם, מתוך אהדה לסיריוס (יאפ
) 8. כשאתה עושה את הקישור המיידי של עני-טוב (וויזלים), עשיר-ממשפחה מכובדת-עם קשרים-רע (מאלפוים), טוב-איטי(
הפלפאפים) 9. כשאתה מרחם פתאום על העוזרת בית שלכם מתוך אהדה לגמדוני הבית
(לא קרה לי) 10. כשאתה מסתכל על הגרביים בצורה שונה ומתחיל להעריך אותן (לא קרה לי) 11. כשאתה מתחיל לשתות מבקבוק אישי (לא קרה לי) נגמר לי...

Lao

New member
אוקי, התשובות שלי:..../images/Emo9.gif

1. אם אני אומרת לומוס כשאני מדליקה את האור ונוקס כשאני מכבה? לא, עדיין לא, אבל הנורה בחדר שלי מהבהבת ואני משחקת עם הידיים ככה שזה נראה כאילו אני גורמת לזה..
2.אם אני זוכרת יותר מדי לחשים וקללות? הו.... כן. קצת יותר מדי.. {ואפילו יותר מזה, אני זוכרת כמעט את כל הלחשים של מכושפות.. אני משוגעתתת....} 3.אם אני נכנסת כל שעה לפורום הזה? אה, כן. כל פעם שאני יכולה ורוצה כן. 4.אם אני חולמת שאני עפה על מטאטא? לא. אני חולמת שאני עפה סתם אבל לא על מטאטא.. {לא כואב???
} 5.אם אני קורא את הספרים שוב ושוב? לא. סתם, ברור שכן! אני יודעת לדקלם כמה מהקטעים האהובים עלי.. 6. אם כשאני מדברת עם החברים שלי על הארי פוטר הם כבר צועקים עלי? אני חושבת שעוד קצת זמן והם יתחילו לזרוק עלי דברים. אני חברה מוכה..
7.אם אני חושבת שקיימים קוסמים ואנחנו לא יודעים? כן, כן בהחלט כן.ג'קרו עלתה על הקונספירציה הענקית הזו מבלי שהיא ידעה על כך. אני מאמינה בלב שלם בקסם..
8.אם אתה רוצה לעבור לגור באנגליה כי אולי במקרה אני אתקל באחד משחקני הארי פוטר? לא, הייתי רוצה לעבור לאנגליה כי אולי אני אתקל בג'קרו ואסחוט ממנה {תוך כדי איום על חייה
} פרטים על ההמשך. וחוץ מזה הייתי כנראה מהלכת לי ברחובות עם שרביט מנסה לנקוש על פחים ומנסה בכוח לעבור דרך קירות בתקווה אולי לעבור לתחנת רכבת או בית קפה נסתרים ממאגלס... אז זהו. ככה, אני, עבדתכם הנאמנה חושבת...

חחחחח....

1) אף פעם לא קורה לי. 2)יש לי מחברת עם כל הלחשים והקללות שמופיעים בספרים. 3) חופש...מה עוד יש לעשות??? 4)לא קרה לי עדיין...
5)ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב וזה אף פעם לא נמאס
(ושוב ושוב ושוב) 6)הם לא צוחקים עליי (אני וחברה שלי אוהבות את ה"פ באותה מידה אז זה מעניין לנו לדבר על הספרים)
7)אולי באמת??? 8)חחח...לא נראה לי...אני לא אוהבת את הסרטים

IkMfNiY

New member
את טועה ב6'

עופר\רבסקי\שחר בוהים בנו בצורה מוזרה כשבשיעורים [חופשששששששש] אנחנו מדברות על הארי פוטר -_- יעל

הנה ההפרעות הנכונות לגביי:

1. אוי! פעם אחת קרה לי שאמרתי לומוס.... *מרגישה לא שפויה*... 2.בהחלט!! אני זוכרת בערך 30 מהם.... 3.יאפ... 4.גם, וגם שיש לי מחולל זמן או שאני מתעתקת.... אבל הכי הרבה שאני אוכלת מוות, אולי זה פשוט כאילו החלום שלי.... 5.בטח.... את הראשון קראתי 52 פעמים!!! 6.כן... אני מגזימה בזה לפעמים (כלומר, בד"כ {כלומר, תמיד....})... 7.ברור!! תמיד חשבתי על זה כי זה אולי אפילו הגיוני.... כאילו, פעם ניסיתם לרוץ לתוך קירות ומכונות כרטיסים בתחנות רכבת??? איך אתם יודעים שזה לא יביא אתכם לרציף 9 ו3 רבעים?!?! 8.אכן כן! תמיד רציתי לפגוש אותם.... ומוסיפה 9: מאז ומתמיד קיוויתי להיות מכשפה רק בשביל להיות אוכלת מוות... זהו זה!! בזאת אני מגדירה את עצמי כלא שפוייה לחלוטין.... מסכימים איתי?

Ran R

New member
היי אני אשקרה הלכתי לשם!!

חחחחח השיא של הטיול שלי באנגליה (חוץ מהסטון הנג' כמובן) הם שמו שלט של תשע ושלוש רבעים (האמת היא שהם לא שמו את זה במקום הנכון אלא בצד כזה וכעסתי על הבריטים האלו חחחחח ורציתי ללכת למקום שזה באמת אמור להיות אבל אחותי ואמא שלי כבר כעסו עליי שלקחתי אותם לתחנה הלא נכונה ברכבת התחתית... או יותר נכון הם חשבו שזאת התחנה הלא נכונה
) ניסיתי להיכנס לבפנים אבל שום דבר לא קרה.. אולי כי זה לא היה הראשון לספטמבר מה שכן עמדו שם כמה נשים ליד וכעסתי עליהן כי אם מישהו היה צריך לחזור מהוגוורטס או ללכת לשם מה הם היו עושים?? אבל כמובן שביקשתי מהן יפה לזוז כדי שאוכל להצטלם

Lao

New member
איזה מגניב!!!! אני בטח הייתי מוציאה

את פיסת השרביט שבת דודה שלי הכינה לי ומתחילה להקיש על כל מני אבנים שם...

למעלה