טופיק תחתונים

../images/Emo123.gif טופיק תחתונים../images/Emo20.gif../images/Emo60.gif

מה
מה זה טופיק תחתונים
אוקיי
כל אחד לוקח כמה דמויות שהוא ירצה (כמה שיותר יותר טוב
*באנגלית זה נשמע יותר טוב*) ופשוט מתאר לפורום החביב שלנו את ה..... תחתונים של אותה דמות
כדאי להפליג עם הדמיון
אני מקווה שלא היה טופיק כזה עדיין
דוגמא, למי שלא הבין ^-^: נניח בחרתי את פילץ' - אז לפי דעתי יש לו תחתונים בצבע ירוק כהה... ישנים מאוד וקרועים כאלו עם חורים בכל מיני מקומות אקזוטיים
בהצלחה

שולתת../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo42.gif

ליאתתתתתת רעיון גאדול
ולפני הרעיון שלי..... קבלי ח"ח.... "קרועים בכל מיני מקומות אקזוטיים" חחחחההה
מצחיק
טוב אזז הנה שלי ובגלל שאני לאאא יצירתית: האגריד - אוהל
המ.....מקגונגל: חחח תחתוני ענק, בטח עד המותניים... נו נזיריים כאלה... צ'ו צ'אנג: חוטיני ורוד עם פרווה...... נו משו קיטשי ומגעיל... כמו שמתאים לה
וזהו. פה נגמרת היצירתיות שלי....

חחחח אוהל ../images/Emo6.gif../images/Emo60.gif

את שולתת בעצמך
בקשר לצ'ו צ'אנג - חשבתי על משהו בכיוון חוטיני מנומר

Pagra Baleben

New member
שלי../images/Emo26.gif../images/Emo80.gif

מאלפוי-תחתונים מעור קרוקודיל, או מעור של משהו יקר אחר, בצבע ירוק זוהר^_^ הרמיוני-תחתונים שהיא כישפה אותם ככה שהם לא יכנסו לה לתחת. צ'ו-תחתונים עם נצנצים, וחזייה (אפשר גם חזיות?) עם מנורות צבעוניות שנדלקות כל פעם שמישהו אחר מרים לה את החולצה. אין לי עוד..

סנייפ,מקגונגל..רמוס ועוד כמה יצורים

סנייפ אוקי, לסנייפוש (
) יהיו תחתונים חומים/שחורים כאלה, עם לבבות דהויים, כאילו.גם אם הם חדשים- דהויים. למה? כי הוא לא אדם רע, ותמיד הקונדסאים המתוקים האלה הציקו לא. מסכנון
מקגונגל ללא ספק, כפי שנאמר פה, תחתונים ענקיים כאלה, עד המותנים, כמו של נזירים
בצבע קרם ורדרד
רמוס לופין או, חמודון, רק תגידו שלא מתאים לו חוטיני מנומר?
הרמיוני..ממ..בטח משהו שהיא כישפה, כך שהוא מאוורר לה ת'..נו, מה שהתחתונים מכסים
רון- אין לו כסף לתחתונים. צ'ו בטח מישהו קנה לה תחתונים מכושים, כך שכשהיא בוכה, וכל בג'דיה נרטבים, התחתונים שלה מפזרים אויר חם והכל מתייבש :) דווווווובי
ת'תחתונים של סבא של סבתא שלו

בקשר לדובי..../images/Emo60.gif

נראה לי שהוא לובש את התחתונים הישנים של האדוני(מי
)ם שלו על הראש או משהו כזה

חחחחחחחחח...... ../images/Emo80.gif

לונה לאבגוד: תחתונים לבנים ממוצעים עם ציורים של שנורקקים פחוסי תחת ורודים שכושפו לקפץ להם, למעלה למטה, למעלה למטה וללחוש משפטי מפתח מהפקפקן כגון: הו הלורד וולדמורט היה שם, באמת
או סיריוס הוא חבר בלהקת רוק כושלת, באמת
או אם הופכים קוסם ילד על הראש ליותר מחמש דקות הוא הופך לקיבס, באמת

motoosh

New member
דמבלדור ואמברידג`

דמבלדור תחתונים מעור ישן העבה. אמברידג` תחתונים ע נ ק י ו ת בצבע לבן עם לבבות ורודים...

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo12.gifזה רק אני או שאנחנו באותו ראש??

כי גם אני כתבתי משהו כזה!! (והגבתי לפני שקראתי את התגובות של כולם...) כמה מוזר... ומגניב!

motoosh

New member
חחחח אני שמח לשמוע שיש לנ

אותם דעות לגבי תחתונים......

motoosh

New member
חחחח אני שמח לשמוע שיש לנ

אותם דעות לגבי תחתונים......

FuzzyWuzzyGirl

New member
חבר'ה!../images/Emo9.gifהתחתונים של סנייפ מוזכרים

בספר! לא זוכרים
גם הפיג'מות של סנייפי-פו
מוזכרות...

James whirled about: a second flash of light later, Snape was hanging upside-down in the air, his robes falling over his head to reveal skinny, pallid legs and a pair of greying underpants. Many people in the small crowd cheered; Sirius, James and Wormtail roared with laughter. ... 'I don't need help from filthy little Mudbloods like her!' Lily blinked. 'Fine,' she said coolly. 'I won't bother in future. And I'd wash your pants if I were you, Snivellus.' "Filch? Whats going on?" Filch stopped a few steps below Harry and turned. At the foot of the stairs stood the only person who could make Harry's situation worse: Snape. He was wearing a long gray nightshirt and he looked livid.​

רגע רגע... יכול להיות ש...../images/Emo60.gif

הדבר הזה שהוא סרג ברכבת בספר הראשון... האוהל קרקס הזה... אולי זה התחתונים שלו

אבריל14

New member
../images/Emo6.gifאהבתי...

קראתי את הקטע הזה בספר הרגע... (אני מתחילה כל שבוע בערך לקרוא את הספרים מהתחלה...)

למעלה