אני מכריזה בזאת

Gizmo15

New member
כל התמונות מדהימות. פשוט,../images/Emo28.gif

מדהימותתתתתתתתתתתתת
אני בשוק
לא ידעתי שיש כל כך הרבה פאנארטים מהממים. וואו
וואו.
וואו. מדהימים. *הולכת להגיב עליהם אחד אחד
*

מיה אחת

New member
הרבה.

מה גם שכל זה נועד כדי ליצור גלריות קטנות, ולא לדחוס גלריות קיימות וכלליות יותר עד אפס מקום.

De-Panther

New member
וולדמורט ותום הם...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אותו בנאדם אין סיבה לפתוח שני גלריות בשביל זה ובכל מקרה
קצת היגיון בקשר לגלריות... צריך לפחות 5 תמונות בגלרייה... וחבל סתם לפוצץ בגלריה לכל דמות...

מיה אחת

New member
אם זה מרגיע אותך,

אני יכולה לומר לך שעבור כל אחת מהגלריות שהצעתי לפתוח יש לי לפחות 5 תמונות. לעניין טום/וולדמורט- מבחינתו של אדם שמחפש פאנארטים, מדובר בשתי דמויות שונות, ולכן, כל אחד ראוי לגלרייה נפרדת. באופן כללי, אני רוצה לומר לך שממש אין בעיה להכנס לרשת ולמצוא פאנארטים. פונקציית הגלריות בפורום נועדה לחסוך מאתנו את הטרחה הזו. הרעיון הוא להקל על הפורומיסט, ולא להקשות עליו לחפש דמות או שיפ ספציפית על ידיי דחיסת טונות של תוכן לגלריה אחת מסכנה. ולכן, ריבוי גלריות הוא ברכה, ולא חוסר היגיון.

S i r i u s

New member
מיה - צריכה עזרה

יש לך מושג איפה אפשר למצוא פאנארטים שמדורגים R או יותר גבוה? חיפשתי כבר חודשים ואני לא מוצאת

מיה אחת

New member
האמת היא שלא ממש-

יש לי שתיים או שלשה תמונות טובות שהייתי מדרגת כ-R, אבל רוב הפאנארטים בדירוג גבוה יותר הם בד"כ פורנו טיפשי, סתמי או מזעזע שניתן למצוא בארכיבים של סלאשים שונים...

Gizmo15

New member
תיקון קטן, מותק-../images/Emo28.gif

הגלריות מקלות גם על אנשים שאינם פורומיסטים. כפי שסיפרתי לאורה לפני שעה בערך, הייתי אולי בחמישה פורומים של תפוז אי פעם, אבל בגלריות- הייתי המוןןןן
כשמישהו צריך תמונות של משהו, הוא נכנס לגלריות של הפורום שלו.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif תיקונים מס'... והערות

נאמ נאמ
ובכן.. לא יההי גלריות לפנארטים של כל אחד.. אלא יחולקו לפי דמויות.. אם ישנן דמויות שוליות כמו- מקנגול או.. הספר של הרמיוני ובקשר לשרשור מרוכז לאפנפיקיפ- זהו דבר שהרבה אנשים כותבים.. וחבל יהיה לרכז את כולם יחד...

מזל טוב על המינוי.. =)) ויש לי בקשה

אממ בעצם הסיבה שהתחלנו לעשות רעש בפורום על זה שאין הנהלה זה בגלל שיש לנו בעיה דיי קטנה עם החדר צ'אט שלנו - מטרידים!! שיגעו לנו ת'שכל וכל הזמן מריבות סיוט!! בגלל זה התחלנו להיכנס לחדר של פורום אחר שהוא חדר נעלם (לא רואים אותו בצ'אט רק מי שנכנס דרך הפורום או פשוט יודע ת'שם שלו מסוגל להיכנס אליו) ופשוט ממש פלשנו להם לחדר וזה לא היה ממש יפה מצידנו וגם המנהלת של הפורום הזה הציעה לנו שפשוט נבקש מהמנהלים שלנו שיעשו לנו את החדר צ'אט נעלם ואז התחילה לעלות השאלה איפה המנהלים שלנו באמת? קיצר עכשיו יש לנו מנהלים אז את יכולה לסדר לנו שהחדר צ'אט שלנו היה חדר נעלם?

למעלה