אני מכריזה בזאת

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif אני מכריזה בזאת

על הקמת הנהלה לפורום. ואומנם עבר יום מאז.. וכל האיחולים והברכות, אך כאן המקום להסביר הכל אליכם. נפתח ב... גלריות: כיוון שיש לחדש את הגלריות, כל המעוניין בגלריה לפאנארטים שלו מוזמן לבקש ממש כאן בשרשור, גלריות נוספות שאתם מעוניינים שיהיו על מנת שאתם תוכלו להעלות תמונות אליהם, אתם מוזמנים כמו כן לשרשר לכאן הצעות לגלריות שאתם מעוניינים לפתוח בפורום כאן+תמונה אחת שתהיה לגלריה על מנת שאוכל לפתוח לכם אותה.
אין להתשתמש באופציה זו לרעה.. אני יכולה לראות מי העלה איזו תמונה ולחסום אתכם.
מי שבטעות שם תמונה בגלריה הלא נכונה מוזמן לפנות אלי ואני אתקן את זה.
הכל על אומנות השירשור: ובכן יקיריי שמתי לב שחסר כאן מה שנקרא שירשור ראוי. וכיוון שאני רוצה להיות דיקטטורית טובה... ^_^ אסביר לכל אלה שלא הבינו: לא מנצ"לשים טופיקים. לא כותבים טופיק כניצל"ש לאוף טופיר.. הריי למה לא לפתוח לשם כך הודעה חדשה. הודעות חדשות אתם מוזמנים לפתוח כאוות נפשכם- בהגבלה ל- טופיקים, פאנפיקים( זמנית), ושרשורי מפגש. שירושרים על המשחק RPG של המירק ושאר ירקות דומים- מוזמנים לשרשור משלהם- בצורה הגיונית-כלומר לא פותחים אחד אם יש. (אחרת הבוגי מצאנסטר יבוא ויאכל אתכם
, שאני סתם אחכה עם רובה אוטומטי כשתצאו לבית הספר
) אתם אכן יכולים לפרסם פאנפיקים בהודעות חדשות ולא כניצ"לוש בנתיים. עד שבוע הבא שבו אני מבקשת מכולכם לשרשר לכאן פאנפיקים שלכם, והם ירוכזו במאמרים בקטגוריה הנפלאה שנקראת-פאניקים. הודעות דרושים וכו'..( דרוש מישהוא לכתיבת פאנפיק וכו'..) יכתבו בתוך שירשור האוף המקומי הקיים. הסקר הוחלף-ואתם יותר ממוזמנים לענות^^ אתם יכולים ליצור איתי קשר : מסרים איציק-163718511 אימייל( פחות מובטח שאחזור אליכם דרכו אבל שיהיה) [email protected] נא לא לדרוך על הדשא-או שהוא ידרוך עליכם

Ran R

New member
../images/Emo41.gif חשוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

זה רק אני או שהמילון מונחים למעלה חדש? בכל מקרה הוא ממש ריק.. אז קדימה אמיגוס למלא אותו
(אני מוכן להשלים את כל הקללות והקסים אתם תעשו את השאר
) אה ועוד משהו יש שם בלוח אירועים תאריך יומהולדת של ילד אחד מה שלא נראה לי כל כך הגיוני שיש כאן משהו כמו 100 חברי פורום וגם יש במאמרים את רשימת האייקונים של כולם וזה ממש לא נראה לי מעודכן (חלק מהאנשים שם כבר לא רושמים כאן בכלל..) וכאן אני מסיים

מיה אחת

New member
גלריות, הערות

חלטורות וכו'- קודם כל, בקשר לפאנפיקים. לא הבנתי לאן בדיוק רצוי לנצל"ש אותם. הנושא עלה בעבר, ולדעתי כדאי לפתוח "שרשור פאנפיקים", במקום לנצל"ש פאנפיקים להודעת עוף (עד אחרי שוך הסערה, כשמספר הפיקים והכותבים יצטמצם). גלריות- אתמול עברתי על תיקיית הפאנארטים שלי וערכתי רשימה של גלריות נחוצות/אפשריות. קודם כל- גלריות שחסרונן הורגש- וולדמורט. טום ריידל. נופים ורקעים. דמבלדור (גלריה נפרדת, ולא כחלק מצוות המורים של הוגוורטס). משפחת מאלפוי (נרקיסה, לוציוס ודראקו, בכל הואריאציות). סטודנטים בהוגוורטס. סלאשים. שיפים ראנדומליים (שאינם סלאשים). תקופת הקונדסאים (MMPW Era). רמוס לופין. סיריוס בלק. לילי/ג'יימס. עוד אפשרויות- דראקו/ג'יני. הארי/הרמיוני. הארי/ג'יני. PS CoS PoA GoF OotP בתים בהוגוורטס: סלית'רין, גריפינדור, הפלפאף, רייבנקלו. לילי/סנייפ. אוכלי מוות. מבוגרים. המסדר. קווידיץ'.

moran14h

New member
אויי ויי

לופין מסכן... אבל ספיקינג אוף פאג ראיתי בגלריה ציור של הארי ודרקו מתנשקים וחשבתי לעצמי..זה יכול להיות נחמד עם הם באמת יהיו ביחד.. כאילו אז מאלפוי יעבור לצד הטוב והכל יהיה טוב ויפה!

Gizmo15

New member
עעעעוווואאאאא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo28.gif

זה היה שילוב בין קריאת איש זאב לבין קולות אהבה עזים לפאנארט

למעלה