תוצאות

juggernaut

New member
תראו.

בכל מקרה כל הפורום מעדיף את הארי הבוגר, כי שימו לב שהספרים היותר חדשים היו יותר אהודים. קודם כל הבנים באמת אהבו יותר את הרביעי, כי לדעתנו היה פשוט המון אקשן בספר הזה, והארי היה קצת פחות אידיוט. בחמישי הארי סוף סוף התעצבן, הראה לנו שהוא לא סתם אפס למרות שהוא לא חשב ודפק את סיריוס עם כל הקטע של המראה... וכללית החמישי באמת היה טוב...

Ran R

New member
מה? אתה נוגד את עצמך

אתה אומר שאהבת את הרביעי ואמרת שהחמישי רק בכללי היה טוב ולמרות זאת אתה דירגת את החמישי מקום ראשון ואת הרביעי רק שלישי

בדיוק היום קראתי על זה../images/Emo70.gif../images/Emo43.gif

הארי לא ידע שזאת מראה
שימו
: עמוד 540 "אני רוצה שתיקח את זה," הוא אמר בשקט, והניח בידיו של הארי חבילה עטופה ברישול, שגודלה בערך כמו ספר כיס. "מה זה?" שאל הארי. "זאת דרך בשבילך להודיע לי אם סנייפ מקשה עליך יותר מדי. לא, אל תפתח את זה כאן!" אמר סיריוס ושלח מבט חשדני לעבר גברת וויזלי... "בסדר," אמר הארי, וטמן את החבילה בכיס הפנימי שמעילו, אבל הוא ידע שלעולם לא ישתמש בזה, מה שזה לא היה. לא הוא, הארי, יהיה זה שיפתה את סיריוס לצאת ממקום המבטחים שלו, ולא משנה עד כמה יתעלל בו סנייפ במסגרת שיעורי הלטת הכרה המתוכננים. בקיצור- אם הארי היה יודע שזאת מראה, אולי היה אשכרה נזכר בזה כשהיה צריך לדבר עם סיריוס. אבל הארי רק ידע שזאת דרך לתקשר איתו, ולכן זה לא נחרט בזכרונו יותר מידי, וכשהגיע הזמן בו היה צריך את סיריוס- לא זכר את המתנה, כי ממילא החליט ברגע הראשון שלא ישתמש בה. אז הוא לא כזה פוץ. זה סיריוס שהוא עוד יותר פוץ, על זה שהוא הופיע ברציף ונתן למאלפוי לזהות אותו ולהארי לגישה שראינו למעלה...

לאאאאאא... ../images/Emo80.gif

סיריוס בסדר גמור, הוא לא יצא מהבית שבועות הוא רצה ללוות אותו
ולעניין - הארי כן פוץ, הוא יכל לבדוק את זה, זה שיש לו חרא שלזיכרון לאאומר כלום
, לי יש זיכרון לא משהו אבל כל הזמן שהוא חיפש איך להגיע למשרד של אמביץ' כדי לברר אם סיריוס בבית חשבתי כמה הוא מטומטם (אבל זה לא נחשב כי הזיכרון המטומטם שלי עובד על זיכרון של פרטים קטנים, הכי קטנים, הכי מטומטמים)

S i r i u s

New member
לא סיריוס סך הכל בן אדם

ובן אדם לא יכול להיות סגור כל כך הרבה זמן... ואם להארי היתה טיפלה של סקרנות הוא היה לפחות מסתכל מה זה - ועוד להסתכן ולהכנס למשרד של אמביץ' כדי לתקשר עם סיריוס במקום להיזכר בחבילה??? אוץ זה היה כל כך מעצבן! הוא יכל למנוע הכל!

היא שמה לב שאנחנו קיימים!!!

יופיייייייייייייי =)))) אם כבר את פה אולי תעזרי לנו לארגן מפגש לפורום ותעלי סקר של תאריכים עדיפים??

Ran R

New member
נו בטח שהוא לא ידע..

מישהו חשב אחרת?? בכל מקרה מה קשור אם הארי היה יודע אם זה מראה או לא? למה אם זה היה פלאפון הוא היה נזכר?
ובקשר לסיריוס הוא לא התחיל להסביר כי הוא ידע שהארי יתנגד לכל הרעיון אז הוא הביא לו את זה מהר והלך לפני שהארי היה מתחיל להתווכח (זאת דעתי כמובן) ובקשר למישהו/מישהי שכתב/ה פה על זה שאם הארי היה טיפה יותר סקרן אז תאמינו לו הארי מספיק סקרן ממילא. הארי פשוט מאוד כדי לא להשתמש במראה (ובכך לגרום אולי ללכידתו של סיריוס) עשה הכל והכל זאת אומרת הכל
הוא כל כך לא להשתמש בזה עד כדי כך שהוא פשוט השכיח את זה מהזיכרון שלו

הנהלה? פה? הנהלה? פה?

סלחו לי, אני עדיין בהלם... מה קרה כל הזמן הזה? למה הלשכה יצאה לחופש? נו,נו, לא נורא, העיקר שחזרת
מקווה שהמצב ישאר ככה.

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gifאמ...

אני דיי מסכימה אבל לא ממש
כי אני בת 12 אבל אני לא הכי אוהבת אותו למרות שדווקא השנה התחלתי ממש לאהוב אותו... :) בעצם... יכול להיות שזה דווקא כן נכון

ממש לא!../images/Emo60.gif

(בקשר לקטע האחרון) אני בת 12 ואני הכי אוהבת את החמישי! דווקא הראשון מקום אחרון אצלי...

Ran R

New member
ד"א.. אם ההנהלה כבר פה..

אז אפשר להכניס את הסקר הזה לאנשהו? אם לא אז לא משנה..

Ran R

New member
חחחח כן

נמאס לי שכל הזמן עושים את הסקר ואף אחד לא עושה עם זה כלום.. (שקסית מה קורה?
)

Ran R

New member
רשמת את הדירוג???

אם כן אז אני ממש מצטער בטח לא שמתי לב.. סורי

למעלה