תוצאות

Ran R

New member
../images/Emo41.gif תוצאות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

הבטחתי וקיימתי והרי לכם תוצאות הדירוג של הספרים במקום הראשון: הארי פוטר והאסיר מאזקבאן עם 335 נקודות במקום השני: הארי פוטר וגביע האש עם 304 נקודות במקום השלישי: הארי פוטר ומסדר עוף החול עם 302.75 נקודות במקום הרביעי: הארי פוטר וחדר הסודות עם 178.5 נקודות במקום החמישי: הארי פוטר ואבן החכמים עם 174.75 נקודות (ספר שדורג ע"י אדם מסוים במקום הראשון קיבל 5 נקודות במקום השני 4 נקודות וככה אז שהמקום האחרון הוא קיבל רק נקודה. אם מישהו מוצא שטעיתי איפשהו שיודע לי במסרים ואבדוק, אם זה באמת משנה את התוצאות אודיע על השינוי) מצורף הקובץ של הדירוגים (כל אחד מוזמן לבדוק אם הכנסתי את הדירוג שלו נכון)

Ran R

New member
../images/Emo41.gif תוצאות בגרפים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

אה וכל מי שפותח את הקובץ מלמעלה יראה שיש שם גם את הדירוג לפי בנים ובנות לחוד והנה כמו שהובטח גם קובץ הגרפים של התוצאות

Ran R

New member
שנייה../images/Emo70.gif לפני שאתם פותחים את הגרפים

אחרי שאתם לוחצים לפתוח את הקובץ המחשב שואל אתכם שאלה אז פשוט תלחצו no וזה ייפתח ואם החלטתם לשמור אז אחרי כל השמירה על המחשב, כשתנסו לפתוח את הקובץ, תלחצו don't update וזה ייפתח יום טוב לכולם

Ran R

New member
הסקר שכל הזמן

ביקשתי שידרגו את הספרים ואח"כ אביא תוצאות.. בכל מקרה כבר מאוחר להצביע.. (עכשיו אני יודע שלא כולם קוראים הודעות שכתוב עליהם "דחוף" או "כולם להיכנס"
חחח אבל לא משנה 87 אנשים שעונים על הסקר שלי זה גם טוב
)

n o a11

New member
ווואייי איזה השקעה../images/Emo45.gif

ממש יפה!וגם תוצאות טובות..

Ran R

New member
תודה../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

כן די קרוב לאיך שדירגת רק התחלפו המקומות של הרביעי והחמישי (חחח עכשיו אני יודע על כולם פה אה אה אה)

M r s Black

New member
מצד שני

לא טרחתי לקרוא את הדירגוים של כולם אז לא יכולתי לדעת ומצד שלישי רידל(
) מופיע שם אז אפשר להבין אותם

C.R

New member
למה שהוא יהיה מקום אחרון?../images/Emo63.gif

הוא ממש יפה... וגם רידל....

Ran R

New member
האמת היא..

גם אני חשבתי ככה ועד האמצע בערך הוא באמת היה מקום אחרון.. אבל אז ביקשתי עוד פעם ועוד פעם שידרגו ואז עוד איזה 20 נוספים דירגו ושינו את התוצאות.. גם באמצע הספר הרביעי והשלישי היו בתיקו..

Ran R

New member
מה../images/Emo35.gif מה../images/Emo35.gif תגובות בבקשה../images/Emo70.gif

ע ש ר ה ת ו ו י ם

../images/Emo41.gifניתוח התוצאות../images/Emo41.gif../images/Emo43.gif

בהנחה שאין לך התנגדות, כמובן, רן
שימו לב שהבנים אהבו את הספר החמישי, כמסתבר, יותר מאשר הבנות
אולי הם מפנטזים על נשיקה עם צ'ו יותר מאשר הבנות מפנטזות על נשיקה עם הארי
כמוכן יש העדפה אדירה לספר השלישי- שהוא הספר בו הכרנו את סיריוס ורמוס- ככל הנראה הדמויות האהובות על רבים ורבות מאיתנו. הספר הרביעי והחמישי באים אחריו, ובסוף השני והראשון. שימו לב- הספרים הראשונים שקראנו, שהכירו לנו את עולם הקוסמים ומיכרו אותנו לסדרה וגרמו לנו לקרוא את הבאים אחריהם- הם הספרים שאנחנו אוהבים הכי פחות
מעניין... האם זה בגלל היעדר קריאה חוזרת של הספרים מההתחלה
האם זה בגלל הגיל שלנו והעובדה שאנחנו מזדהים יותר עם הארי הבוגר
ואם היינו פורום של בני 11, אולי היינו מעדיפים את הספר הראשון... נקודה למחשבה
*סוף ניתוח*

Ran R

New member
../images/Emo41.gifניתוח על דרך השלילה../images/Emo41.gif../images/Emo18.gif

בהנחה שאין לך התנגדות, כמובן, המנהלת
דווקא מאוד התפלאתי מהתוצאות של הבנים.. אני חשבתי שלפי מידת האקשן ככה גם יהיו התוצאות הכוונה היא לדוגמא הספר הרביעי היה עם הכי הרבה אקשן (כל התחרות, וולדמור חזר לכוחו וכדומה) ולעומת זאת הספר החמישי היה עם קצת פחות אקשן (קבוצת מטורפים רודפת אחרי קבוצת מטורפים אחרת ואולי קרב קטן בין וולדי לדמבי) משום מה חשבתי שהספר הרביעי יוביל אצל הבנים, עכשיו אני מבין אולי שהספר השלישי במקום הראשון בגלל המתח שיש לאורך כל הספר אבל מאוד התפלאתי שדווקא אצל הבנים עלה הספר החמישי על הרביעי אבל מה אני מבין
נקודה למחשבה
סוף ניתוח

למעלה