הציוץ המסתורי של רולינג! > חדשות בנוגע לסרט על חיות הפלא

OKDeSign

New member
הציוץ המסתורי של רולינג! > חדשות בנוגע לסרט על חיות הפלא

כידוע אחרי שבעת ספרי הארי פוטר ושלושת ספרי הצד של הסדרה אמרה רולינג כי היא ממשיכה הלאה, היא כתבה כבר 3 ספרים למבוגרים, מתוכם שניים בסדרה שמתכננת להמשיך לצאת.
למרות שהודיעה שהיא לא ממשיכה את ספרי הארי פוטר, רולינג שתמיד רצתה להקים אנציקלופדיה בעצם פתחה את האתר פוטרמור שבו בנוסף לפיסות מידע קיים ובעצם יצירת עולם אינטרנטי אינטרקטיבי למעריצים הוסיפה פרטי טרוויה וסיפורים קצרים בנוגע לדמויות והעולם הקסום.
רק בקיץ האחרון התקיימה אליפות העולם בקווידיץ שעליה קראנו דרך דיווחים של ריטה סקיטר.
עכשיו, לפני יומיים רולינג צייצה משהו מסתורי, אחרי שהיא אמרה שהיא עסוקה בלכתוב, החליטה לשלוח "חידה"
Cry, foe! Run amok! Fa awry! My wand won’t tolerate this nonsense.

לאחר יום, רולינג התחילה לספק רמזים כדי לעזור למעריצים להבין על מה היא מדברת,
#Hint2 There's only one sentence hidden in the anagram, it is written in natural English and it concerns Newt Scamandar. #3hintsreally

Typo alert: ScamandEr, not ScamandAr (long day). Now take out 'Newt Scamander' and 'New York' and see what you can make of the rest! #hint3

.@Austinterlude Ooo, I like that. It's not right, but it's the kind of thing Newt would say. #hint4 Let's examine the 'depart' part...

כידוע ב18.11.16 יוצא הסרט הראשון (מטרילוגיה) של חיות הפלא, רולינג כותבת את התסריט ודיויד ייטס בדיונים לחוזר לביים.
פריט העלילה היחיד שידוע לנו הוא שהסרט יתמקד בניוט סלמנדרה, ההפאלפאפי כותב ספר הלימוד ויתרחש בשנות העשרים בניו יורק לאחר שסיים את הוגוורטס,
ועכשיו, זה.
אז מה אתם אומרים? עליתם על החידה הגדולה? מתרגשים לקראת הסרט?

OKDeSign

New member
ויש תשובה! [לינק בפנים]

אז אחרי יומיים פורים בטוויטר יש תשובה לחידה:
https://twitter.com/jk_rowling/status/519590976243769345
&nbsp
אני משאירה את זה בלינק כדי שמי שלא רוצה לראות ועדיין רוצה לפתור יוכל לא להכנס.
אז, תאוריות לגבי הסרט?
:)
&nbsp
&nbsp

אומנם יש לי יחסי אהבה שנאה לרולינג

אבל אי אפשר לקחת ממנה את היכולת הנהדרת הזאת להקפיץ לי את הלב!
&nbsp
שתהיה בריאה האישה הזאת, באמת.
אני יודעת שאני אולי שונה מהרבה אנשים שמאסו כבר בסדרה אבל אני באמת מחכה לסרט הזה, לדעתי הוא יהיה ממש מעניין וזה נחמד לי לדעת שאין שום קשר לדמויות שאני מכירה. אני אוהבת את העולם של הארי פוטר ואני חושבת שהוא בנוי נהדר אז כמה שיותר ממנו- אחלה!
&nbsp
חסר לה שזה יהיה גרוע!!
(מצד שני.. הפעם יש לה שליטה ענקית על התסריט אז יש תקווה)

siriusgirl

New member
את לא מבינה מה הזכרת לי,

אי אז, בימים שהיו לי חיים וזה, כמה חברות ואני חשבנו ברצינות לכתוב לעצמנו אינציקלופדיית פוטר. וכשאני אומרת "ברצינות" אני מתכוונת שהתחלנו לעבור מהספר הראשון וללקט כל דבר- שמות, חפצים, כתובות, כמעט כל מילה שניה, כדי שנוכל אח"כ לאנצקלפד אותה. ואז רולינג הודיעה שמתישהו בעתיד היא תוציא אינציקלופדיית פוטר. תמיד אמרו לי להאמין רק כשהחוזה חתום

OKDeSign

New member
חח היו ספרים שהתחילו לעשות את זה

יש את הלקסיקון הזה שיצא שמעודכן עד הספר הרביעי.
ובגלל, יש את הפוטר וויקי וכו'
אבל אני רוצה אנציקלופדיה של רולינג בשביל שהיא תוסיף מידע! בשביל שזה יהיה בסגנון כתיבה שלה, את רוב הדברים אני כבר מכירה ויודעת :p

למעלה