אוף / שרשור מצב / התפקדות

OKDeSign

New member
לא נו אבל בגללך אני שרה את זה עכשיו

שיר מפגר

ומה למה את רואה האנטומיה? לאן הגעת? חח

OKDeSign

New member
מי אמר אני ולא קיבל

שם: אור
תאריך לידה (/גיל): 21.2
שיר החודש: אה אהה wig in a box (אני מאוהבת בפסקול הזה ובקול של NPH ואעעע)
סדרת החודש: דם אמיתי? זה קיץ, אין כלום. אה קורה! האגדה של קורה זה אחלה.
סרט החודש: ממ לא ראיתי הרבה, אז מפוצלים, שף, הלב הנורמלי, כוכב הקופים ואפס ביחסי אנוש. כולם אחלה ומעלה (מהרשימה הכי מוצלח היה אפס ביחסי אנוש, לכו לראות)
הדבר הכי כיפי שעשיתי החודש: ביליתי מלא מלא מלא מלא מלא עם הבני דודים שלי (הרכש הכי חדש היא תינוקת ג'ימנית מתוקה בת חודשיים)
משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: שקט! שלווה!
הדבר שהכי אהבתי בפורום החודש: את הענות להתפקדות הזאת

משהו שאני רוצה לראות בפורום בחודש הקרוב: שרשורים ודיונים ויותר פעילות ואתכם בסופו של דבר :)
מסר לאומה: https://www.youtube.com/watch?v=DkyfdVyfqvE
&nbsp
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

OKDeSign

New member
חח בשבילי? כן זה כלום.

תשאלי את ספיר, היא גם תרד עלי בדרך.
לא הבנת עדיין שאני רואה "קצת" יותר סדרות וסרטים מהאדם הממוצע?

siriusgirl

New member
אני פה

שם: רחל.
תאריך לידה (/גיל): 21.7.1991.
שיר החודש: בעקרון, זה: Depeche Mode - Policy of Truth אבל, בשישי האחרון, אחרי שהבנתי שזו לא סתם פארודיית רשת אלא אשכרה שיר מבית היוצר שלהם, שמעתי את "תקוף, תעשה פיגועים". טעות חיי, השיר הזה נתקע בראש ונראה שנועד להיות להיט מועדונים.
סדרת החודש: פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. זה כאילו הדבר הזה שיש לך זמן לראות במחזוריות? אז כן, לא.
סרט החודש: ע"ע סעיף קודם.
הדבר הכי כיפי שעשיתי החודש: לא היו הרבה נקודות כייפיות החודש. ברור שהיו כמה אבל משומה, לא זוכרת אותן עכשיו.
משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: שקט. ואת מדברת על חודש לועזי אז גם יומולדת ועוד כמה בקטנה. ואוליאוליאולי, השרשור למעלה כמעט עשה לי חשק לכתוב.
הדבר שהכי אהבתי בפורום החודש: חלוקה בדעתי לגבי שרשור הפאנפיקים (שעוד נפתח החודש, לא?).
משהו שאני רוצה לראות בפורום בחודש הקרוב: פאנפיקים הומוריסטים! די לאנגסט הזה, יש לנו מספיק ממנו
. דיונים גם יהיו אחלה. ושטויות, שטויות זה תמיד טוב.
מסר לאומה: תמיד תדאגו שיהיה לכם אדוויל זמין. טרו סטורי

למעלה