חתונת הארי פוטר

חתונת הארי פוטר

האמת שנתקלתי בזה בוואלה אבל הם כתבו על זה די מעצבן - " הזוג בזבזו יותר מ100,000 שקלים על החתונה" אם נכנס לפרופורציות חתונות בימינו עולות ככה בכל מקרה, אז איך שאני רואה את זה- הם לפחות עשו חתונה מגניבה..

בכל אופן לא היו שם מספיק תמונות וחשבתי לעצמי שאין מצב שלא אמצא מיד עוד, ואכן מצאתי מ-ל-א תמונת מהחתונה הזאת! ואז נתקלתי בעוד חתונה אחרת שבא המחתן את הזוג מחופש לסנייפ

מה אתם אומרים, היה לך אומץ לעשות חתונה כזאת?

גם בתור הפוטריסט הכי אובססיבי בעולם

לא הייתי עושה את זה. זה מרגיש לי מוגזם באיזשהו מקום ואני חושב שההערצה שלי להארי פוטר בחתונה שלי הייתה מסתכמת בקערה של ברטי בוטס בקייטרינג של הכניסה.

מצד שני, תמיד אפשר להסתכל על הצד החיובי. זאת לא חתונת "משחקי הכס".

siriusgirl

New member
כי זו תהיה הפעם

האחרונה שבה תצטרך לראות קרובי משפחה מסויימים במצב מאונך?

Miss Lavet

New member
אני אדבר בתור אישה "הגיונית"

בתור אישה נורמאלית: נתחיל מזה, שהדבר הראשון שרציתי לכתוב זה "לא" ואז ראיתי את התמונות וחשבתי "כן... האמת זה נראה נחמד". אז התשובה הסופית שלי זה: משהו בסגנון.
ועכשיו: לא הייתי הרבה חתונות בחיים שלי (האחרונה הייתה כשהייתי בת 12 פחות או יותר ועשיו אני בת 17), אבל, מה שידוע לי מ"הסיוט" הזה, זה שכל חתן וכלה רוצים לעשות "חתונה בלתי נשכחת" שהאורחים המסכנים שבאים רק בגלל האוכל (אתם יודעים שזה נכון
) יחזרו בהרגשה "וואלה, באמת נהנתי, זה לא היה בזבוז זמן ומעצבן כמו שחשבתי"... אז, פה אני חושבת שזה דיי נחמד. אני לא מדברת על חתונה בסכומים שרק ביל גייטס מכיר, אלה משהו קטן ברוח הסגנון... הכוונה למשהו שיהיה בו משהו "אפי", אולם קטן כזה, עם מוזיקה שקטה ונחמדה, כל מיני אלמנטים של פנטזיה או משהו שירגיש כמשהו קסום. ההזמנות יראו כמו המכתבים בהוגוורטס והשמלות שלי ושל השושבינות יהיה בהן טאץ' קסום ופשוט.

בתור אישה לא נורמאלית כמו שאני: נתחיל ממה שכנראה הבנתם מלמעלה
אני נגד חתונות. אני בעצמי לא רוצה להתחתן וכל זה... אבל, אם אני אתחתן זה יהיה בכמה תנאים (כן... אני יודעת: מסכן מה שיהיה איתי
):
1. ה"טקס" יהיה ברבנות/מקום שפשוט מגיעים ומתחתנים
2. זה יהיה אחרי הרבה שנות זוגיות ואחרי החלטה משותפת והבנה שזה באמת מה שאנחנו רוצים
3. שאם התנאי הראשון (לפחות) יהיה מקובל על ה"מיועד" אחת הדרכים היחידות שבהן אני אגיד "איי דו" היא שהוא יבקש ממני להתחתן איתו בסטודיו של הארי פוטר (כן... מישהו כבר עשה את זה ואני לגמרי התלהבתי).

וזו התשובה שלי

רוזי ק

New member
תפור עלי

בתור האמא הפסיכית שלקחה את הילד ביומולדת 11 לסטודיו טור ולטיול הארי פוטר לונדוני מקיף
ושנוסעת השבוע עם הילדים בין השאר לפארק הארי פוטר באורלנדו
מן הסתם אם זה היה רלוונטי ומתאים לשני בני הזוג אני חושבת שזה רעיון חמוד, לא חייבים את כל חבילת הקיטש המושלמת אבל העוגה למשל קנתה אותי לגמרי, הרבה יותר שווה מסתם עוגת קומות.

AuraMe

New member
אני לא יודעת איפה לנצלש את השאלה הזאת

מישהו יודע מה קרה עם פורום פאנפיקים?

OKDeSign

New member
מת מחוסר פעילות

אבל יש לנו פה פינת פאנפיקים מידי פעם ככה שזה משלים (ממש ממש בקטנה) את החוסרים

AuraMe

New member
אוקיי, אבל הוא הפך למשהו?

יש איזה פורום שהוא היה פעם שאני יכולה לחפש בו הודעות ישנות של פורום פאנפיקים?

AuraMe

New member
מישהו...?

אני פשוט מחפשת פאנפיקים ישנים של כותבת שכתבה ממש לפני הרבה זמן, 1מכשפה קטנה.

למעלה