סכמ"ש בהפוכה :p

Miss Lavet

New member
סכמ"ש של תחילת שבוע

איך עבר השבוע? מיותר
מה היה טוב? גיליתי שאני מוגשת על 80 להיסטוריה ב', ושגיליתי עם מי אני בהפקות י'ב

מה היה רע? לבוא לבית ספר ולגלות שאין לך לימודים בגלל סוף שנה (באמת... אשכרה באתי שעה ראשונה ומישהי שלומדת איתי אותם השיעורים באותו יום אמרה לי שהכל התבטל
)
הבנאדם שעשה לך את השבוע: אני עצמי ואנוכי?

ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע: ב-10 בלילה אני עדיין בפייסבוק ואני פשוט מתחילה להיות הכי פאנגירל בעולם וזה מה שכתבו לי: "רותם המצב שלך מידרדר ככל שהחשיכה עוטפת אותנו" וזו האמת

שיר השבוע: ואין סדרה עם סאונדטראק יותר טוב מסקראבס

סדרת השבוע: וואנס (דיי הפאנלים האלו הורגים אותי
), סקראבס, ווישס, מיספיטס, יומן השומן רוב הסדרות שיש עכשיו בערוץ 8 (תודה לך מונדיאל)
סרט השבוע: ספייס ג'אם!!!!!! היה אותו בהוט פאן לפני כמה ימים ופשוט נזכרתי למה אהבתי את הסרט הזה

מאכל השבוע: מילקי
ספר השבוע: התחלתי לקרוא את המנגה של שינזו (כן... האנמה הזאת שהייתה בפוקס קיד R.I.P) וזה פשוט מושלם

סרטון השבוע: אוי סמוש גיימס את פשוט אדירים

התחדשות השבוע: דווקא הרבה- הווליום השני של קיין סאגה, קומיקס של צבי הנינג'ה, רט קווינס, פיגר של קית' מפיוצ'רמה, הרבה חוברוצת של ברייביאסט ווריארס, שני חוברות של בנות הפוורפאף וקומיקס בשם "דה רייבן"
ציפיות לסופ"ש: נראה לי שצריך לדלג
ציפיות לשבוע הבא: בגרות בהיסטוריה (הבגרות האחרונה שלי השנה לא כולל המועדי ב')

וואי. מעצבן להגיע לבצפר ואז לגלות שהכל חלונות

ואני אומר את זה בתור מישהו שכדי להגיע לבית הספר שלו קם בשש בשביל לנסוע באוטובוס דרך שלוש ערים. זה באמת מתסכל.

איך את כבר יודעת עם מי את בהפקות י"ב? אצלי במגמה מחלקים את הצוותים רק בשנה הבאה.
ואגב, איך היה הדיאלוגים מונולוגים שלך? מה עשית שם?

Miss Lavet

New member
מסכימה איתך לחלוטין

בימי שני (עד עכשיו) התחלתי ללמוד ב-12:00 וסיימתי ב-16:00 ואיפה שאני גרה אין תחבורה ציבורית (רק בסוף השנה החליטו להביא קו אוטובוס אבל הוא נכנס לישוב פעם בשעה וכדי להגיע לשם אני צריכה ללכת רבע שעה ברגל מהבית שלי... ואז לחכות לקו אחר שמגיע עד הבית ספר שלי שמהקו הזה עד בית הספר זה עוד רבע שעה הליכה)... וכמובן ההורים שלי ל יכולים לבוא... ובימי חמישי היה משהו דומה... שעה ראשונה ספורוט, שעתיים חלון ואז לשון ואנגלית -.-
אגב, אתה האדם היחידי שאני יודעת שקם לפני לבית הספר
, אני קמה ברך כלל ב6:30

אנחנו יודעים מפני שכבר הבמאים והמפיקים כבר התחלקו והמורים לתיאטרון ציוותו אותנו והבמאים החליטו להגיד לאנשי הקבוצה שלהם שהם איתם
. מתי ההפקות שלכם? שלנו בפבואר?
הלך מעולה (למרות שדהייתי יכולה יותר טוב
), עשיתי מונולוג מתוך הנפש הטובה מסצ'ואן והיה מעולה

איך הלך לך ומה אתה עשית?

אני עשיתי מונולוג מ"בת השחף" של צ'כוב

התהליך היה ארוך ומייגע אבל בסופו של דבר אני מבסוט מהתהליך של העבודה (הופעת הבגרות הייתה סבבה), מהמופע המלא ומכל מה שמשתמע מזה.
במגמה שלנו תמיד שמים את הופעת הבגרות של ההפקות יום לפני היציאה לחופש פורים, כשלפני זה יש הופעות מול בית הספר בשביל להתכונן. המחזור שלי הוא המחזור הראשון במגמה שיעשה שלוש הפקות (עד עכשיו כל מחזור עשה שתיים). יאי!

Miss Lavet

New member
עד עכשיו עשיתם 2?

אצלי בבית הספר עד השנה היו 5 מינימום הפקות
וכל שנה המורה שלי חוזרת מסמינר המורים ומתלוננת על המורות שיש להן 3-2 הפקות

גם עכשיו (לצערה של המורה שלי) יש לנו 5 הפקות- באסה לה
.
כמובן שבהצלחה עם ההפקה שלך ואני מקווה שתעלו את זה ליוטיוב

אה, וכמה קיבלת בבגרות (אני קיבלתי 90 והבוחנת שלי הייתה מישהי שלא אוהבת לתת 100 לתלמידים, אבל באמת מתוקה)

siriusgirl

New member
אויה, אנשים שיש להם חיים

כי רשימת הקריאה-צפייה-קניות שלך, גורמת לי לתהות אם יש לך פיצול אישיות שאוכל להתחלף איתו.

Miss Lavet

New member
זה מה שקורה שהבגרות האחרונה שלך הייתה היום

(לא כולל מתמטיקה מועד ב') ושאין לך חיי חברה ותוכניות לחופש חוץ מלהיות בטאמבלר

ואוו אני כל כך רואה את עצמי עושה את זה

לגבי הממלמלת מילים מוזרות לברזים ומחכה שמשהו יפתח

למעלה