לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

Gizmo14

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

אוקיי..........

1. דמות שבהחלט הייתי רוצה לעשות את זה איתה תהיה: דראקו מאלפוי.... השיער הבלונדיני הארוך, הרוע שלו....(דמות סקסית בחיים לא תהיה טובה), וקראב וגויל מאחוריו.......אולי אפילו נעשה אורגיה....דראקו קראב גויל ואני...... חוץ מזה הוא עשיר!!! 2. זוג מתאים יהיה: הרוח המטורללת מהשירותים של הבנות (שכרגע אני ממש לא זוכרת איך קוראים לה) ונוויל.....הוא כל כך ביישן והיא בדיוק ההפך....היא תעניק לו כל כך הרבה אהבה..... 3. הייתי מוכנה לשתות תה עם הגברת השמנה שבתמונה(מה שנראה לי סיוט בלתי יתואר) רק כדי להיות עם דמבלדור החמוד ומחממי האזנייים שלו.....(ציטוט" לא הסמקתי ככה מאז שמאדם פומפרי החמיאה לי על מחממי האזניים שלי" , הספר הראשון)

אוקיי...

1. הייתי רוצה לעשות את זה עם דראקו מאלפוי....השיער הארוך....הרוע הסקסי...וקראב וגויל.....היינו אפילו יכולים לעשות אורגיה אני קראב גויל ומאלפוי..... 2. זוג שיכול להיות מתאים יהיה מירטל המייבבת(נראה לי שככה קוראים לה.....הרוח מהשירותים של הבנות) ונוויל....הוא כל כך בבישן והיא בדיוק ההפך.......היא תעניק לו כל כך הרבה אהבה..... 3. הייתי מוכנה לשתות תה עם הגברת השמנה רק כדי להיות עם דמבלדור ומחממי האזנייים שלו.....(ציטוט: "לא הסמקתי ככה מאז שמאדם פומפרי החמיאה לי על מחממי האזניים שלי", הספר הראשון)

travlling light

New member
האגריד השולט(ת) -נקודות גם לך...

שלום שלום לך ילדה שלצערי איני מכירה (עדיין?). בהתחלה שמחתי- הנה, עוד בן עונה על השרשור. אבל לא. עוד בת. למה רק בנות מתחברות להנאה הנפלאה הזאת שבשרשור, איי וונדר... דראקו. דראקו המלך. שיער ארוך. דראקו מאלפוי- 275 נק' כי זה כבר הוזכר. ומינוס 100 על הנכונות לגעת בקראבגויל בלי מקל סנוקר. מירטל ונוויל- מתאים בהחלט. כמוכן כעונש לנוויל על ארבע שנים בהן היה סיסי מעצבן ובכיין. 432 נק'! (לא מדברת על החמישי) לשתות תה, המממ... אתברצינות מרגישה שזה שוכן בשלום באותה קטגוריה בחברת דיסק המורדים, פרקים של היפים והאמיצים, קייטנת ערוץ הילדים והתפשטות בנשף? *מבטא של שיוונדה השחורה מריקי לייק* "איי דונט ט'ינק סו גירל!" זהו. נדמה לי. שופט הנקודות עייף. גם אלים ממלצרים בברים אפלוליים.

*כותרת* ../images/Emo57.gif../images/Emo58.gif?

1. האמת היא ש... ארררררר.... עם אף אחד... חוץ מהעובדה שלהתחרמן על דמויות בספרים באופן כזה זה מוזר (ע"ע, הסרט "השרצים"), יש רק מישהו אחד, אמיתי, שאני אוהבת ואני לא בוגדת בו עם שום דמות מספר
אבל דמות שהייתי שמחה להיות חברה שלו/ה במובן רומנטי זה רון. אולי הוא קצת קנאי (אוקיי, לא קצת) אבל הוא באמת די דואג ואכפתי כשזה מגיע לאנשים שהוא אוהב, ואני חושבת שהוא יכול להיות די רומנטי. חוץ מזה שהוא ג'ינג'י עם שיער אדום-בוער ואדום בוער זה טוווווב *_*. 2. *ה*שיפינגים שלי, ואני קיטשית במקצת לפעמים. אפילו שאני נגעלת מעצמי כשאני קיטשית
. בכל אופן, כל השפינגים שאני כותבת הם נגד זוגיות מופגנת כי זה דוחה אפילו אם הזוג הכי מתאים בעולם. זוגיות מופגנת זה רע (*אור בטראומה מכל הזוגות בשכבה שלה שאוהבים להתמזמז באמצע המסדרון הכי צר במבנה, שהוא הדרך היחידה שבה אפשר להגיע לכיתה של אור. אור צריכה לעמוד ולהסתכל עליהם עד שהם מחליטים שנמאס להם*): הרמיוני/רון. הם פשוט כאלו.... לוידעת, מתאימים. חוץ מזה שהייתי "משפינגית" את עצמי עם רון והרמיוני הכי דומה לי
הארי/הארי. אסור לו להיות עם אף אחד אף פעם. הוא מגעיל מדי בשביל זה. ג'יני/דראקו. היא כבר לא מאוד מתוקה ותמימה (ובכן, בספר החמישי היא לא כל כך מתוקה ותמימה. היא די מתוקה, בעצם, אבל תמימה בערך כמו ג'ורג') אבל היא עדיין כזו אכפתית ודראקו, ובכן, הוא הכי אדיש בעולם. הם ממש ממש הפכים ובגלל זה הם מושלמים אחד עם השני. נוויל/לונה: הוא ילמד אותה חיים קשים מהם, היא תלמד אותו לשים %#$@# על העולם ושניהם יוכלו ללכת לאיבוד ביחד. האין זה רומנטי? 3. אני מוכנה לנג'ס להורים שלי ממש חזק כדי ללכת למפגשפורום.... זה מספיק?

ועכשיו לזוגות קינקיים... ../images/Emo58.gif

ספוילרים גדולים לספר החמישי, כי אני צריכה להוכיח את עצמי וההסבר הוא לפעמים בחמישי... סיריוס וריטה סקיטר, שניהם בצורת האנימאגוס. היא תוכל לדווח שהיא מצאה אותו, הוא יוכל לנקום בה את מה שלא נקם בברטה ג'ורקינס. שניהם יודעים מה זה להיות אנימאגים לא חוקיים. רמוס ולונה. שניהם אאוטסיידרים ממש ממש שולטים, רגועים-תמידית. חוץ מזה, ככה רמ-צ'אן יפסיק לפחד מהירח (לונה, למי שלא יודע, זה ירח בלטינית). זה אות משמיים. עין הזעם מודי ואראגוג (של מי היה הרעיון לתרגם את זה עם ה' וע'? אין בכלל ע' באנגלית!), מפני שאראגוג עיוור ומודי יוכל לראות לתוך נבכי נפשו. חוץ מזה שאראגוג לא יראה כמה זוועתי מודי נראה ומודי יוכל להשאיל לו את עין הקסם מדי פעם. ניק כמעט בלי ראש והכומר השמן. הם גם ככה כל הזמן מסתובבים ביחד. צ'ו ואמברידג', כי שתיהן פוסטמות שצריך להרוג. ל-ה-ר-ו-ג. ככה הן יוכלו לברוח מהסקילות ולהתעלל בהארי ביחד. לכל אחד יש את הקיקים שלו... ג'יני וקולין. שיפתחו כבר קבוצת תמיכה למעריצי הארי פוטר לשעבר ויתמודדו עם המשבר ביחד... סדריק וסיריוס. השמות שלהם מתחילים באותה אות (בעברית, 'קיי?) והזיכרון של שניהם גורם להארי להתנהג כאילו הוא במחזור. ארבלה פיג/ארגוס פילץ'. אפילו השמות שלהם דומים קצת. ושניהם סקוויבים, ושניהם מזדקנים. I rest my case. זהו, אני לא ממש במצברוח לזה

travlling light

New member
מה אני בדר"כ מחלקת?! קרמבואים?!

סדריקסיריוס- דורש. ההסבר מתוחכם.:) 407. גיניקולין- אני מציעה להוסיף גם את דניס ואז זה יהיה בכלל מושלם. 334. ארבלהארגוס. יה בייבי, יה. 307. i think the case is not tierd any longer (now that he has rested) גם אני לא ממש במצברוח :)

travlling light

New member
אורה. משרד הבריאות קובע-

הנקודות ממכרות ומזיקות לבריאות (הנפשית שלי, שחוזרת כל פעם לספק את דרישת העם) (סתם, אני חולה על זה וזה שקוף...) אז- 1. בקשר לרון אישיותי מפוצלת. יש רגעים שאני מתה עליו והוא ממש מצחיק ומגניב, ויש רגעים שהוא סתם עוד ילד מעצבן ולא בוגר. ובריטי. :) חוץ מזה יש לי טראומה רצינית מג'ינג'ים. מזל שהוא לא עצם נייח. (אל תתייחסו להערה הזאת). *פרד וג'ורג' עומדים מעל כל שיקול קטנוני כזה* אי לכך על שאיפתך לזכות ברון- 276 נק'. על חיבתך לג'ינג'ים (שאינם פורג')- מינוס 91 נק'. על השנאה לזוגיות מופגנת ולמתחרמני מסדרון- בונוס 379 נק' לפצות על הטראומה. אולי תתחלקי בהן איתי? גם אני צריכה עזרה והגנה על נפשי הרכה מהזוועות במסדרונות שלנו!!! 2. הארי/הארי- מה אומר?! 598 נק'. ג'יני/דראקו- קול. "תמימה בערך כמו ג'ורג'"-חחחחח! 306 נק'. 3. לנג'ס להורים. הממממ. נק' פוטנציאליות- יוענקו רק אם את באה לסופרלנד ואני אראה אותך סופסוף :) ואין ספק שזה מספיק. אה, יש עוד... :)

mk a o

New member
עודנסיון נואש שלי להרוויח נקודות../images/Emo3.gif

בעעעעעעע......
דמויות חדשות...
בואו נראה.... א. קקקקקווירל.... (כן אני מחזירה אותו לחיים) ואמברידג'...... עכשיו למה זה טוב יותר מכל שאר הזיווגים עם אמברידג'?? כי כולם ראו בספר הראשון שלקווירל יש חולשה לאנשים שרוצים לשלוט בו.... והוא יודע לגמגם ולהעמיד פני סובל ומסכן מצויין.... וזה מה שאמרידג' רוצה לא??? והיא גם אמרה שהוא היה המורה להתגוננות הטוב ביותר שלהם לא?? ב. פרסי והפורטרט של אימא של סירוס..... למה? כי לפרסי כל כך מגיע מישהו שיקלל אותו!!! וחוץ מזה הוא כל כך שגתי ומעצבן! היא כבר תדאג להוציא אותו מזה....... ג. מקגונגל(בצורתה החתולית) וקרוקשנקס......... כי זה כל כך כל כך נכון....... ו........... זהו... בינתיים.........

travlling light

New member
מק א או מק ה שנית!

קקקווירל ואמברידג'- שכנעת אותי. 500 וחצי נק'. פרסי והפורטרט! כמו להרמיוני (שלשולים) גם לפרסי נמצאה כעת ההתאמה המושלמת האחת והיחידה!!! 687 נק'! א מ א ש ל ס י ר י ו ס השולטת בשרותים! (*או למעשה, באולם הכניסה?*) זהו. ואל תבכו לי (לא את ספציצית, כמובן!) על מה שבחרתי להתעלם ממנו. גם לי יש מגרעות.והחלטות שרירותיות ותמוהות. ככה זה אלים, הם לפעמים תופסים תחת... :) כל הכבוד! ועוד 309 נק' על ההתמדה בשרשור!

emh

Member
טוב, אז ככה......../images/Emo58.gif

1. אני רוצה את הרמיוני, ותוך כדי אני אשאל אותה שאלות, והיא תרים את היד וזה ישפיע בגדול על ההתלהבות שלה..... 2. אני הייתי מפגיש בין אומברידג' לפרופסור לוקהרט, תתארו לעצמכם, איזה שילוב מעניין - הוא אוהב לחתום, והיא תיתן לו את עט הנוצה שלה.... יהיה שם קטע סאדו מעניין... ורק תתארו לעצמכם איזה אההמ אההמ.... היא תעשה כשהיא לא תגמור.... וואו, איזה נאומים יהיו ביניהם...... 3. אני מוכן לעשות הכל כדי להיות אנימאגוס, לקבל עינויים מאומברידג וולדמורט, מה שתגידו....

travlling light

New member
מצטרף יד ראשונה לשרשור! ניקוד- (כיף

לך) על חזיית אירועי האימים (אהמ אהמ והנאומים) בין לוקהרט לדולורס, 501 נק'. שאיפתך לאנימאגיה מובנת ושווה מאוד. 501 נק'. העינויים של שניהם אכן מתחרים בכבוד על תואר "הכי הכי הכי הכי וממש ממש ממש גרוע מאוד". 501 נק'. חוצמזה אתה בן ואתה מגיב לשרשור. אבן חן נדירה אתה, דוגמא ומודל לחיקוי ובלי ספק אדם פתלתל ביותר. 501 נק' (לא שוברים רצף...)

shloompi

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo79.gif

1. ג'ורג' וויזלי למה? בגלל שהוא תמיד יכול להפתיע
בגלל שיש לי חולשה לשם ג'ורג'
(ג'ורג'
) בגלל שיש לו תאום, וזה שקסי
כי הוא מצחיק נורא, וזה גם שקסי
או: רון וויזלי כי ג'ינג'ים זה שקסי
כי הוא חסר ביטחון וצומי בצורה מקסימה ממש
כי הוא כוכב עולה בקווידיץ'
המממממפפפ... 2.אמבריג' ופילץ'- הם פשוט מושלמים ביחד! הם יכולו לענות אחד את השני, או אנשים אחרים, כבילוי רומנטי. הם יכולים לדסקס שעות על "דה גוד אולד דאייס" בהם היה אפשר לתלות תלמידים מהרגליים, או מה שזה לא יהיה
. היא תוכל להעביר אותו שיעורים מזורזים בקסם, והוא יוכל ללמד אותה... דברים אחרים
. גווארפ והרמיוני- כי מאחורי החזות הקשוחה שהרמיוני (הרמי
) מפגינה כלפי גווארפ, מסתתרת אהבה ענקית שרק מחכה לאישור לפרוח
. חוצמזה, אחרי שיימאס לה שמגמדוני בית, הרמי בטח תעבור לזכויות הענקים, וגווארפ יוכל לעזור לה. לופין וטונקס- האמת? אני אהיה ממש ממש מאושרת אם לופין וטונקס יהיו זוג
. הם פשוט זוג מושלם. היא יכולה להבין איך זה להשתנות, וגם יכולה להפתיע. הוא... פשוט מושלם
. חוצמזה, אחרי מותו של סריוס (
) לופין בטח שבור וייצטרך תמיכה נפשית, שתבוא, כמובן, מצידה של טונקס. מקגנוגל והאגריד- גם זה זוג שהייתי שמחה לראות
. אולי זה קצת מעוות, אבל היא יכולה ללמד אותו המון, הוא טוב לב. עם השאפתנות של שניהם, החוכמה שלה, וטוב הלב שלו- הם יהיו זוג מדהים. הם כבר גרים באותו מקום בכל מקרה, ולא נראה לי שמקגנוגל הייתה מגינה ככה על כל אחד, כמו שהיא הגנה על האגריד
נוויל וטונקס- טוב, עוד זוג מעוות. אמנם טונקס ראויה ללופין, אבל תחשבו- זה יכול להיות זוג ממש משעשע
. שניהם ילכו ויישברו דברים. היא יכולה לשנות את עצמה כך שהיא תיראה בגילו של נוויל, ואם נוויל ייתאמץ בשבילה כמו שהוא התאמץ בשיעורי ד"א, הם יהיו זוג נחמד. קרוקשנקס וגברת נוריס- כי גם לחתולים מגיע להינות
. אומרים שהפכים נמשים- היא תוכל ללמד אותו דבר או שניים על משמעת, הוא ילמד אותה שחוקים נועדו כדי שיישברו אותם. כתום ושחור הולך טוב ביחד (
). אני גם בטוחה שמאחורי האישיות הקשוחה לכאורה של גברת נוריס מסתתרת נפש רכה, וחתולה רגישה שאוהבת סרטים רומנטיים וקיטשיים ומחכה לחתול הג'ינג'י שיבוא וייקח אותה לצוד עכברים בשקיעה.... לוקהרט ואחת מהאחיות בביה"ח- הוא חתיך מהמם, אם כי, קצת טיפש ויהיר. הן אמורות להיות חכמות, אבל ייפלו בקסמיו של הבלונדיני המטומטם, אה... מבולבל. האחות תזכיר לו לקחת את התרופות בזמן, והוא יחתום לה במקומות מעניינים
3. כדי לגרום לרון לשכוח מי זו הרמיוני (
) הייתי מוכנה לחזור ללמוד, ליום אחד של 7 שעות: שעתיים של"ח, שעתיים גיאוגרפיה, שעתיים פיזיקה ושעה לשון (איזו הקרבה
)

travlling light

New member
חמודה! כמה מושקע!

על ההשקעה- 202 נק'. ג'ורג'!!! כן, שם שולת. כן, אדם שולת. כן, מצחיק זה שקסי. כן, תאומים זה ש ק ס י.
והוא שלי! שלי!! שלי!!! אל תברחו, אני בד"כ לא כ"כ מבהילה. 305 נק'. הרמי וגראופ- אכן. מנומק היטב. 303 נק'. לןפין וטונקס- כמה קיטשי! כמה כיף! זה גם באמת יכול לקרות! (בלי ציניות לשם שינוי). 505 נק'. לוקהרט ואחות- ע נ ק !!!!! helllllllllllo nurs!, כמו שאומרים... 506 נק'. הקרבתך אכן ראויה לשבח, ואני מניחה (לא בדקתי) שתצטרכי לחזור ולעשות את זה ממילא עוד חודשיים, בעוד שאני- וול- לא!!! (י"ב שולת, י"ב שולת, ואל תאמינו אם אומרים לכם אחרת) לכן אני משתתפת בצערך- 379 נק'. יש לך את זה, את!

travlling light

New member
למרות שלא עזר...:) לכל מי שהשתתף-

תודה חמודה. היה כיף בשרשור הזה! הייתם מצחיקים ומגניבים ויצירתיים. צחקתי המון. ועכשיו כולכם מוזמנים להצטרף לכת החדשה: "גם אני שולח מסר למנהלים שיכניסו את השרשור לטאגליינס!" אם כולכם תעזרו- זה יכול לקרות! גנית, מאוהבת בפורום עצמו ככלל, ובכל חבר וחברה שבו בפרט!

למעלה