לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

סמואל88

New member
../images/Emo86.gif.....סוד......../images/Emo160.gif

כאילו די... באמת. גילית אותי!!!!!!!! אל תגידי לאף אחד - אבל גק"ר אמרה שכשהיא חשבה על טרולים הבת שלה שמעה בריטני ספירס והיה לה את בריטני בראש........ סתם. אבל זה מה שהיה - זה לא מה שהיא אמרה

Snitch

New member
*לא מגיבה לך ולשניש* ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

S.Riddle

New member
היי היי היי!הולד איט רייט דאר../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

מה זה ככה ללכך עלינו
למה מה אני ושניצה המושלמת עשינו לכן? זה בית זונות כאן! (ולא בגללינו). תבקשו סליחה יפה ואולי אני לא אשבור לכן את הפרצוף
(לא רוצה להרוס את הלק השאווה שקניתי היום)

travlling light

New member
סמואל, 88 (נקודות?)- סתם!!!

ווינקי. ווינקי? ווינקי... ובכן, קח אותה. רחוק מכאן. בבקשה. על תרומתך לאנושות קבל 299 נקודות. ובריטני תמורת ווינקי? אני לא יודעת מי העונש ומי הפרס... שתיהן נראות לי כמו עונש... מאזוכיזם, הא?! 201 נקודות השתתפות...

Kryptonite

New member
הממף!../images/Emo168.gif

1. אני לא חושב ש"הייתי" עושה את זה עם אחת מהדמויות, ואם כן - אז בוודאי עם הרמיוני, כי היא קראה את ספר התנוחות הגדול
(ילדותיות לנצח!
) 2. האגריד, לוציוס מאלפוי. בבקשה, התשוקה הבלתי ניתנת לכיבוי של לוציוס לגור בבקתה מרופטת פשוט צעקה ממנו כשהוא הגיע אל הבקתה בספר השני, כמו כן, לשניהם יש שיער ארוך.
מקנוגל, גברת נוריס - תחשבו על זה, אנחנו יודעים שמקנוגל יכולה להשתנות לחתולה, אבל האם באמת זו חתולה? האם מקנוגל... לא משתנה בעצם לחתול כדי שהיא תוכל לקיים את זממיה עם גברת נוריס? רון, סנייפ. זה כל כך צועק את זה, ניגודים נמשכים בטיררוף! השיער של רון אדום, השיער של סנייפ שחור. של רון אבשושי, של סנייפ שמנוני. סנייפ מבוגר וסלת'ריני, רון צעיר וגריפינדורי. באמת, אם זה לא ניגוד - מה כן? לופין\טרילוני - טרילוני נוהגת לשבת יותר מידי לבד בצריח שלה בטירה, היא מתבודדת יותר מידי. אם כך, למה שלא תיקח איתה את לופין? אני בטוח שהשניים יוכלו לבלות ביחד בנעימים... ^^;

ffiendd

New member
או שגברת נוריס...../images/Emo54.gif

עשתה בסתר ניתוח לשינוי מין

travlling light

New member
צחי! לאברבוי! שיפוט...

צ ח י ! מיי לאב! ובכן. עצם המחשבה על הרמיוני וסקס מטרידה אותי,אני חייבת להתוודות. זה כאילו, מבולגן,ומלוכלך, מזיעים (לפעמים)... בקיצור, מאוד לא הרמיוני... אבל הנימוק מסביר הכל.... הוגוורטס:ההסטוריה- לא אמרו ההסטוריה של מה,בדיוק! 387 נק'. האגריד ולוציוס!!! בדיוק! איך לא חשבתי על כך?! 509 נק'! ועוד 96 נק' על התחנפות לחולשות השופט (שיער ארוך...) :))) מקגובגל ונוריס כחתולות!!!! ממממיייייאאאווו חתולה... 407 נק'! לופין טרילוני- אחלה, אך כבר הוזכר. 204 נקודות. ומינוס 44 נק' על חוסר רצון להקריב שום דבר...

Gizmo14

New member
עכשיו תורי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo68.gif../images/Emo28.gif

אוקיי... 1. דמבלדור. כי הוא מושלם.
הוא חכם והוא יודע הכל, בעיה אחת: הוא גבוה נורא
וול, נצטרך למצוא פלטפורמות מתאימות
2. וול....
ציטוט מהספר החמישי, אני אוהבת לקרוא לו "סקס באוויר"...
(עמוד 364 בגירסה הבריטית
) למי שלא ברור, אגב, זה
ספוילר
...
Feet from the ground, Harry lifted his right hand from his broom, stretching towards the snitch... to his right, Malfoy's arm extended too, was reaching, groping... It was over in two breathless, desperate, windswept seconds- Harry's fingers closed around the tiny struggling ball in his hand and the Griffindor spectators screamed their approval. (
- קינקי, יש להם קהל
) עכשיו, ציטוט אחד אפילו יותר נחמד
עוד לא חשבתי על שם, אבל אני עובדת על זה
אווו, יש לי רעיון: השם הוא: busted... עמוד 460 בבריטית... He and all the other weasleys froze on the threshold, gazing at the scene in front of them, which was also suspended in midaction, both Sirius and snape looking towards the door with their wands pointing into each other's faces, and harry imobile between them, a hand stretched out to each, trying to force them apart. טווווב...
מה אני אעשה כדי...
3. מה אני אעשה כדי להיות עם לירון, דראקו ולוציוס באורגיה מטורפת
אני מניחה שאני... אני... לוידעת
אני אקח עשרים שיעורי לשון ממעין
אני חושבת שזה מספיק

travlling light

New member
קסם..תהיתי מתי תצטרפי עלינו/אלינו

דמבלדור? מתאים לך קסם...המלך של עולם הקוסמים, שולט בהכל, יודע הכל, מארגן הכל. הוא אפילו זקן קסם, אז אולי גם לו יש אלצהיימר :) מזכיר לך מישהו?! :)))) 245 נקודות! "סקס באוויר" נחמד ומשעשע- 508 נקודות, ואפילו באמת מהספר. אבל "באסטד"!!!!! זה אדיר!!!!! חחחחח לחלוטין מתאים להקשר... סלאש שרולינג שתלה בלי שנרגיש!!! 703 נק'! שיעורי לשון ממעיין?! אבל קסם, את סלבריטי, היינו מוותרים לך! זה כמעט (אבל רק כמעט) נורא כמו "רבל ווי"! *מייג'ן ווי לאב יו :)* *כמובן שהמורדים יותר קשה, אל דאגה* 657 נק'! אני עדיין צוחקת מ"באסטד"... עוד 184 נק'. וחוץ מזה גם נקודות על חמידות והשקעה, כי צריך לתגמל אותך בשם חברי הפורום- 999 נקודות אופי לקסם!

Gizmo14

New member
תנקס../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif../images/Emo28.gif

קודם כל- אני שונאת את דמבלדור
(סיימתי אתמול את הספר
) דבר שני- באסטד
דבר שלישי- כתבי "מייג'ן, איי לאב יו", אין לדעת מתי את לבד בעניין
דבר רביעי- שתלה בלי שנרגיש
אני בטוחה שכולנו הרגשנו

Minerva

New member
../images/Emo45.gif

הקטע עם סיריוס וסנייפ...
קטע מעולההה!!!!
כל כך קיוויתי שסיוריוס פשוט ישרוף לסנייפ את הבגדים או משהו!

Gizmo14

New member
אביייייי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif../images/Emo28.gif

כל הקטעים של סנייפ, הקטע עם הקדרה והכל, מזכירים לי תמיד אותך ואת הילה
הקטע עם התחתונים שלו
לא הפסקתי לחשוב עליכן... קראת כבר
אל דאגה, לא הרסתי לך יותר מדי

Minerva

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

קראתי, זה היה הפרק האחרון שקראתי. אבל אל דאגה, התחתונים של סנייפ לא יכולות להרוס כלום...
איזה פרק!
איייייזה פרק!!! איזה מגעילים ג'יימס (הוא כמו שסנייפ צאר אותו
) וסיריוס!!! כמו איזה דת' איטרס שמתעללים באנשים. אבל רמוס
ולילי
היו מקסימים... וסנייפ, הו סוורוס...
*מתחתנת*

מלאכית16

New member
אהההההה../images/Emo70.gif*אנחת התרגשות*../images/Emo58.gif

אני ממשיכה לקרוא את הבלוק הזה רק כדי לראות מה יקרה עם הסיפור של הארי וסנייפ... אחחח, התחתונים של סוורוס המושלם שלי
, נושא שבהחלט צריך לכתוב עליו פרק, אם לא ספר
אחחחחחחחחחחח...אין כמו רולינג...הפרק הזה העלה בי צמרמורת עמוקה.
*מבט חולמני*

thebaby

New member
../images/Emo41.gifניסיון נואש../images/Emo41.gif../images/Emo58.gifאולי../images/Emo101.gif

אין סיכוי שזה יצא טוב
אבל אני אשקיע מחשבה רבה ואשתדל שזה יצא טוב
המוח שלי מאוד מאוד מעוות פשוט לא בכוון הזה... אני סתם רואה דברים אחרת
1. אני חושב שעם דמבי וג'יני וחייבים לצרף את פלר...
כי יש לו כל כך הרבה כח
הוא מכיר המון
המון כשפים ארררר
ותמיד אומרים שג'ינג'ים\יות מטורפים\ות
ופלר טוב כי היא פשוט אממ מושלמת
אז מי אם היא ויליה
אני עדין רוצה
וזה נשמע לי ממש טוב
יאמי
2.
החלזונות האלה שאני לא זוכר איך קוראים להם שהאגריד חיפש בספר השני בסימטת נוקטורן שמנקים משהו ואוכלים חרקים (אני ממש לא זוכר
) עםהרמיוני כדי שילמדו אותה להשתחרר קצת
וגם אם ם מנקים כל כך טוב אז הם בטח מוצצ** ממש... אממ, בכישרון
דובי ו-ווינקי - כן זה נדוש אבל hear me out
- אל תשכחו שהוא חיפש לה מיטה (בספר החמישי הוא מספר להארי שככה הוא מצא את החדר של מה שצריכים...) אז מה אתם חושבים שהוא לא ניצל את זה שהיא שיכורה
תמימים
פרסי ופאדג' ואני מתפלא שלא אמרו את זה כי הם תקועים אחד לשני בתחת כל היום (כן תרתי משמע
) :-|P
הברון המגואל ופיבס, אתם באמת חושבים שרק במקרה יש לברון המגואל שליטה עליו
(*שיעול*סאדו מזו*שיעול*) }-) מספיק
3. הייתי מוכן לראות את כל פרקי היפים והאמיצים כל ה7000 ומשהו(ברצף...
(בלי ממחטות
)) בשביל לילה אחד עם פלר
(*מתמוגג*) טוב לא ממש קראתי את כל מה שלפני כי יש הרבה אז אם חזרתי על משהו סליחה
ומצטער לאלה שנחשפו לחומרים שלא לגילם

ScooBy

New member
הנה כמה זוגות שעלו למוחי...

סיריוס ולופין במצבם החייתי (תרתי משמע...), מעניין מה יצא מכל שילוב, אחד של שני הורסים והשני של כלב וזאב-אדם...
מקגונגול ופיבס- צווחן ומפחידן... יהיו הרבה רעשים מוזרים...
דובי ולוציוס.... חחח... זה יהיה מבדר וגם- מותר להשתמש בשוט ובפקודות שונות...
הסקרוטים פוצי תחת של האגריד והניפלרים- רק בשביל לראות מה יצא מהשילוב של השניים... האמת שזה די מגעיל...
פרסי ואדון קראוץ'- כבר מהספר הרביעי פרחה האהבה... אז בוא נממש אותה... בנוסף לכך אני מתה לראות את פרסי עושה משהו לא שיגרתי, ולעשות את זה עם רוח - בהחלט לא שיגרתי... |ספויילר|ספויילרים |ספויילר|:
סיריוס וסדריק, מתים או חיים- רק בשביל לראות שני דברים כאלה מקסימים ויפים עושים את זה, וגם בתור רוחות... מעניין איך זה יראה...רררר... אוי מה אני יעשה בשביל להיות איתם ביחד במיטה...

למעלה