לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

travlling light

New member
אנה, חומט, גם את רוצה? הנה!

יש! אנה רצה ערומה במעגלים! 281 נקודות! הזוג הפרוע מנומק היטב ובתמציתיות- 399 נקודות. המחיר- מתקבל על הדעת, מתאים לפרס. 493 נקודות! המשיכי כך!

מלאכית16

New member
טוב...../images/Emo58.gif(ע"מ 550)../images/Emo110.gif

בהשפעת אתמול בלילה, וכמובן הקטע שאליו הגעתי בספר, רציתי לשתף אתכם במשהו שעבר במוחי. רק כמה הבהרות לפני: 1. אני יודעת שזה לא חולני מידי, אבל זה מקסים
2.אני לא יודעת מה קורה בהמשך הספר, אני רק בעמוד 550 בערך (בגירסה אמריקקית
) ואני לא יודעת אם קורה משהו בכיוון או בכיוון ההפוך או בכיוון טימבקטו. אני סתם כתבתי. 3. ישנם ביטויים שאני לא רציתי להכניס לתרגום שלהם, אז הם פשוט ישארו ככה, באנגלית. הארי כבר התחיל להשתפר בשיעורי Occlumency שלו עם סנייפ. בשיעור האחרון הוא אפילו הצליח לחסום את סנייפ, אם מסתכלים על זה מזווית מסויימת. הוא לא אהב להגיע לשיעורים האלו, כי בכל זאת, הם היו שיעורים עם סנייפ, ומשמעו היה- סבל עם סנייפ יותר שעות בשבוע. הוא הגיע למשרד ונקש על הדלת. נשמעה נהימה מבפנים והארי פרש את זה כאות בשבילו להיכנס. הוא פתח את דלת המשרד, וראה את סנייפ רוכן מעל ערימת דפים. הארי נתן שיעול קטן כדי להראות נוכחות (Hem Hem
). סניפ לא הביט לעברו אלא רק סידר את דפיו והניח אותם בצד. הארי עמד מוכן מולו, עם שרביטו שלוף. הם לא דיברו יותר מכמה לחשים, וההערות של סנייפ אחרי שהארי היה נכשל שוב ושוב. הם תמיד היו ניגשים ישר לעיניין. "הפעם, פוטר, נסה גם אולי לפרוק אותי מהנשק" אמר סנייפ בחוסר עיניין, "Legilimens!" הארי ניסה לסגור את מוחו כפי שלמד בשיעורים הקודמים, אך הבזקים של זיכרונות שוב צפו והתחילו למלא את מוחו. הוא חשב שכדאי לו לעשות משהו, מהר, לפני שסנייפ יחדור עמוק מידי. "אקספרליאמוס!" צעק הארי את הלחש הראשון שעלה במוחו. אך שום דבר לא קרה, סנייפ עדיין אחז בשרביטו בצורה יציבה למדי. הארי ניסה לעלות במוחו כישוף אחר שיוכל להסית את דעתו של סנייפ, ושייתן לו מספיק זמן לפרק את סנייפ מנשקו. "Legilimens" אמר הארי. הוא לא הבין מהיכן זה הגיע, זה כנראה היה הדבר הראשון שקפץ לו לפה, בשל חוסר האונים שלו. אבל כנראה שגם סנייפ לא היה מוכן דווקא לכישוף הזה. ההבזקים במוחו של הארי התחלפו לתמונות שהוא לא ראה מעולם. הוא ראה ילד קטן משחק בגינה עם המון חברים; הוא ראה ילד קטן, עם שיער שחור, מציץ לתוך חדר שבו ישבו שני אנשים- אחת מהם הייתה אישה, לא מבוגרת, ששכבה במיטה, פניה מעוותות בכאב, והשני היה גבר גבוה, עם שיער שחור ושמנוני ועיניים שחורות שאחז בידה ובכה; הארי ראה את סנייפ הצעיר מחבק נערה על אחד הרציפים בתחנת הרכבות; הוא ראה את סנייפ רץ במורד המסדרון, דמעות ממלאות את עיניו, ומאחוריו ארבעה נערים ואישה, שנראו מוכרים מאוד, צוחקים ומצביעים לעברו. הוא ראה-- סנייפ נפל על ברכיו, שומט את שרביטו בקול, ראשו מורכן. הקללה הפסיקה, הבזקי זיכרונותיו של סנייפ נגמרו, מוחו של הארי התמקד שוב בחדר. הארי הביט לעבר סנייפ. שיערו של סנייפ הסתיר את פניו, והוא ישב על ברכיו, ידיו מונחות על הרצפה, תומכות בגופו. היה שקט ארוך, עד שלפתע דמעה נפלה והרטיבה את גלימתו של סנייפ. אחריה באו עוד הרבה דמעות. הארי מעולם לא ראה את סנייפ ככה. "א..אננ..אני לא התכוונתי" הארי גימגמם ושמט את שרביטו. היה שוב רגע של שקט. ואז, סנייפ הרים מבטו. כשעיניו היו באותו הגובה כמו של הארי, מבטיהם נלדכו. הם הביטו ככה, אחד לתוך עיניו של השני למשך דקות ארוכות, ואז, בלי הודעה מוקדמת, בלי אזהרה, פניהם התקרבו זה לזה. השפתיים שלהם התחברו והם נסחפו שניהם לנשיקה סוערת. לפתע, הארי משך את שפתיו, וניתק אותן משל סנייפ. הוא היה מבולבל. פניו החיוורים והבעתו של סנייפ הראתה את גודל הבילבול שלו גם. הארי תפס את שרביטו, ובלי לומר מילה, רץ החוצה ממשרד, הולך לאן שרגליו הובילו אותו. ואני גם מצרפת תמונה, שלא קשורה כמובן, אבל סתם ציירתי אותה אתמול בשעה שדיברתי עם גנית.
אל תתיסחו אלי. זה היה רגע של פריקת מתחים.

או קיי...

1) עם וולדי,מעניין אותי לדעת אם הוא הורג תוך כדי..... 2)טוב,שתיים זה קצת
... למטה יש את 2...כדי לא להרוס לאחרים ולתת להם גם להנות... 3)הייתי מוכנה לקפוץ מהמטאטא בזמן תעופה,כדי שאחר כך במרפאה אני אהיה עם לופין....
טוב,אומברידג' ולופין...שילוב גרוע ומעניין...

מלאכית16

New member
*מסור*ת *מקללת נמרצות*../images/Emo110.gif

ואם אני כבר פותחת הודעה חדשה, אז מה עם קצת זוגות חולניים שעלו במוחי בשעות הקטנות של הלילה-
פנג וגברת נוריס, כי גם לחיות בסיפור הזה מגיע לעשות קצת חיים....
פילץ' ומאדם פינץ' (הספרנית)...כי שניהם חולי סדר ומשמעת..לפחות במיטה הם יוכלו לפרוק מתחים
הארי ובאקביק...נו, הקשר הנצחי. לקשר כזה אי אפשר להתכחש. הארי "רוכב" על באקביק (ההוכחה הניצחית- ספר שלישי,ע"מ 124- "הארי חש שהוא מתנדנד לפנים ולאחור בהתאם לעילה ולשקיעה של אחורי ההיפוגריף." אין יותר ברור מזה..
), מכה את מאלפוי (הדבר שהארי הכי רוצה..
), מאכיל את בקביק כשהוא בדיכי.באמת
מתפתחת לנו פה מערכת יחסים מתחת לאף.
פאדג' והארי- כי גם לזה יש לנו הוכחות- "פאדג' הסיר את הגלימה המפוספסת שלו והשליך אותה הצידה, ואז הפשיל את מכנסי החליפה הירוקה שלו והתיישב מול הארי." (ספר שלישי, ע"מ 51).
פאדג' ולוצי- כי יש פה משחקי כוח במיטה ומי לא היה רוצה לשכב עם שר הקוסמים
(או לחלופין עם לוצי מאלפוי המושלם). יש פה ניצול של כל צד את הצד השני. מערכת יחסים אינטרסנטית.
קרקוף ופלר, כי זה יופי משני סוגים שונים לחלוטין. וכמובן שמבטא צרפתי ומבט גרמני הולכים טוב ביחד במיטה
. יש לי עוד כמה זוגות חולנים. אל תאלצו אותי להוציא את זה החוצה
.

mk a o

New member
הילה תוציאי את זה!!! זה לא טוב לשמו

ר דברים כאלה בפנים!!!!!!

מלאכית16

New member
תודה....../images/Emo9.gif../images/Emo110.gif

זה היה ציור כזה ברגע של חולשה...
יש לי עוד כמה ציורי הארי-סנייפ...אבל אני לא מתגאה בהם
תודהה

travlling light

New member
שופט הנקודות מתעלף ונופל. הרצפה קרה

אוי הילה, הילה... הנה שוב קמת,רעננה ובכושר מלא, והטית את כל שיטת הנקודות! נפלא, נפלא! על המיני-פיק עם סנייפ והארי מהודעה קודמת- התיאור הכי רומנטי ועמוס רגשות, ובסופו נשיקה שמפיקי דוסון יתגאו בה- 597 נקודות. גם הסיטואציה מתאימה (נשבעת שחשבתי על זה כשקראתי ת'ספר)- 207 נקודות. ולגבי ההודעה שמעליי- הילה, עליונותך שוב הוכחה. המדליה נמצאת אצלך בצדק. הבאת צרור הוכחות וציטוטים! ציטוטים, אתם קולטים?! הרכיבה- 490 נק'. הספנקינג- 501 נק'. פאדג' והארי- אין לי מילים. ולי בדר"כ יש הרבה מילים. 617 נק'. קרקרוף ופלר: חומר מושלם לערוץ החדש שנפתח (זה עם השפן!)- 560 נק'. ו...כמובן....שיא ההודעה: הגילוי המדהים של מערכת היחסים בין פאדג' ללוצי, גילוי המסביר מס' דברים לגבי ספר 5. 690 נק'! הילה. כבר קיבלת תעודת הצטיינות. מה את עוד רוצה?!

מלאכית16

New member
אין כמונייי..../images/Emo9.gif../images/Emo110.gif

8575 נקודות. ותעודת הצטיינות. יש לי עוד הרבה הוכחות, דרך אגב.
סנייפ וקרקרוף-"סנייפ וקרקרוף הגיחו מעבר לפיתול בשביל. סנייפ החזיק בידו את *שרביטו* בידו, ותוך כדי הליכה היכה בשיחי הוורדים שניקרו בדרכו ועל פניו הבעה מאוד לא נעימה. מתוך רבים מהשיחים בקעו קריאות בהלה, וצלליות שחורות הגיחו מבינהם." (ספר רביעי, ע"מ 391) כמובן מה יותר טוב ממערכת יחסים בין שני אוכלים מוות שחורים, רגזנים ומרושעים
במיוחד כשלקרקרוף יש זקן כל כך "פתלתל" *מבט סקסי*.
מקונגל מנצלת מינית כמה מתלמידי גריפינדור (בניגוד לרצונם
)- "אל תגיד לי מה אני יכולה ומה אני לא יכולה לעשות, אדון פוטר, ועכשיו חיזרו למיטה, כולכם" (ספר ראשון.)
הוכחות ללופין/הארי-"הרגע הראתי להארי את הגרינדלו שלי",אמר לופין בנועם. (ספר שלישי. ע"מ 163)
האגריד/פאנג-"אני פשוט לא במיטב שלי לאחרונה", אמר האגריד מלטף את *פאנג*
(ספר שלישי, ע"מ 227)
סנייפ/לופין- "רצית אותי סוורוס" שאל לופין בנועם. "בהחלט כן" אמר סנייפ.. (ספר שלישי ע"מ 295)
סנייפ/הארי- "זה עתה הצלתי את חייך, היית צריך *לרדת על הברכים ולהודות לי*
" (ספר שלישי, ע"מ 369) כל אחד ואיך שהוא רוצה שיודו לו
.
התאומים- "בתנועה חגיגית שלף פרד משהו מתוך גלימתו"
(מה בדיוק
) "הדבר המתוק הזה לימד אותנו יותר מכל המורים בבית הספר" (מתאמנים עם מפת הקונדסאים
) (ספר שלישי, ע"מ 198-199) אחחחח...הספר השלישי הוא מסיבת אחת גדולללה...
ו..אמ..יש לי עוד קטע קצרצר שכתבתי..רוצים גם אותו

mk a o

New member
ברור!!!!! הילה אני סוגדת לך........

(וגם לקסם) את יודעת כמה זמן לא צחקתי ככה???? זה נותן משמעות חדשה לגמרי לספרים!!!!

מלאכית16

New member
אוי...את לא יודעת ../images/Emo110.gif

עד כמה זה נותן משמעות חדשה לספרים
יש עד מלאנתלאפים קטעים כאלו...יש סיפורים על המה-שמו של קווירל, וסלאשים סוערים בין הארי לטום רידל. רק צריך לבוא לפר בגישה "קצת" שונה.
תודה..

AGNET SHESH

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אוייי... איך נקרעתי עכשיו... באמת משמעות חדשה לספרים... אולי נפתח מאגר שכזה? מאגר שבו מצאנו את כל הקטעים המיניים בין הדמויות בספרים? זה יהיה *מספק* מאוד...

travlling light

New member
אין כמוך? אין כמוך...

הילה, אחותי! די, אם תקבלי עוד נקודות בסוף יחשבו שזאת פרוטקציה ולא שמגיע לך, אבל לא אעצור בעצמי- "זקן פתלתל"- 1000 נקודות! כל מילה מיותרת. על כל ציטוט (אחד יותר מצחיק מהשני, במיוחד מקגונגל וכל מה שקשור בסנייפ) 692 נקודות. תכפילי ב-5 ציטוטים, נדמה לי. ועוד 197 נקודות על הבנת המוח התועה והחולני שלי במושלמות יתרה. ועוד 200 נקודות על זה שאת שולתתתתת! גם אתם יכולים! גם אתם שולתים! הכו את המומחה! *לעצות בעינייני סקסולוגיה אנא אל תפנו אליי- זה לא ייגמר בטוב. אבל לי יהיה כיף...להקשיב....*

מלאכית16

New member
13,937../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo110.gif

וואו, מצאתי משהו שאני טובה בו- להיות חולנית
*מחייכת מאוזן לאוזן* טוב, אני בטוחה שיבואו לי עוד דברים בקרוב. ואתם עדיין לא רוצים לקרוא את הקטע השני שכתבתי... לא צריך..*מתיישבת בפינה, עם הגב למרכז החדר* *מציירת מעגלים עם האצבע שלי על הריצפה (בצורה מאנגאית שכזו
)*

מלאכית16

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאני בשוק..../images/Emo58.gif

ורק רציתי לשתף אתכם. אני לא מאמינה
זה קרה שוב
יכולת החזיון שלי הוכיחה את עצמה בשנית, ובלי שבאמת התכוונתי.*מתחילה לפחד מעצמי* את הקטע הזה שלמעלה כתבתי הרבה לפני שהגעתי לקטע בספר בו הארי עושה קללה וחודר למחשבותיו של סנייפ. אני כתבתי את זה ברגע שסיימתי את שיעור הOcclumency הראשון שלו...אני בשוק. *פוערת פה* אני בכלל לא ציפיתי שזה מה שיקרה. וגם מה שהארי ראה קצת דומה למה שאני כתבתי. וגם אחרכך בפרק עם הזיכרון הכי נורא של סנייפ, אז אני הראיתי את זה באחד מההבזקים שהארי ראה. אני ממש ממש בהלם עכשיו.:-O

Snitch

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo99.gif

עם אמברידג'.. חיוכים חביבים ודיבור מתוק עושה לי את זה
מי מתאימים אחד לשני? הממ.. מקגונגל וטרלוני [היא שפויה לחלוטין, היא מטורללת.. הן ישתלבו יפה
], קראב וגויל [..], פרד, לי ואנג'לינה
, צ'ו והאגריד. והייתי מוכנה לחתום לה על פוסטר בשביל זה. אוףףףף. אוףףף.

travlling light

New member
מי אמר חולנית?!

הראשונה ששואפת לקבל את אמברידג' לעצמה- 705 נקודות על האומץ להודות באמת הכואבת (...היא כואבת, טראסט מי)! הזוג היחידי שבלט לעיני היו מקגונגל וטרלוני. הפכים נמשכים וכו' וכו'. כמוכן כל ההכחשות של הדובר של מקגונגל לא יעזרו- חשפנו את הקשר ביניהן!!! 354 נקודות. לחתום על פוסטר?! רק אל תאיימי...:) אני מתאהבת...בחברי הפורום!

למעלה